|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali jih naj prijavim?
15.2.2008 22:45:57   
TIA22
Saj nevem kaj naj naredimuser posted image
V bližini imajo pri hiši 2 psa. In to nista neka mešančka ali kaj( pa ne zdaj misliti, da mislim da z mešančki se lahko grdo dela-Z NOBENO ŽIVALJO SE NE SME GRDO RAVNATI!!!)

No, gre se zato, da imajo par in zgleda da res samo v te namene, da bi zaslužili z mladiči.  Psička je v boksu, je kar velik, ampak je v njem toliko pasjih iztrebkov, da se ti obrača želodec! Samec pa je pripet na verigi, ki je pripeta na tram. Ima verigo dolgo cca. 2 metra in ker je pripeta na tram ima samec maneverskega prostora za gibanje le kakšen meter. Je čisto sestradan in tako umazan,da mi gre kar na jok, ko to vidim. Če dežuje nima strehe nad glavo in resno me skrbi za tega psa, ker to traja že kar nekaj časa. Naj povem, da me vedno skrbi za živali, za katere ni ustrezno poskrbljeno-to pa je že skrajno.
Kam pa naj to prijavim????????

To sta psa  pasme Argentinska doga.Meni so ti psi čudoviti!

user posted image



user posted image

user posted image

Madoncauser posted image
 

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 15.2.2008 23:26:47 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali jih naj prijavim?
15.2.2008 22:49:35   
r1ta
Pokliči na bližnjo veterinarsko postajo. Mislim, da ti bodo oni znali pomagati.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali jih naj prijavim?
15.2.2008 22:51:11   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: r1ta

Pokliči na bližnjo veterinarsko postajo. Mislim, da ti bodo oni znali pomagati.


Jaz bi tako naredila.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali jih naj prijavim?
15.2.2008 22:55:51   
lelaval
Poklići - jaz bi - ne bi mogla gledat, da živali tako trpijo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali jih naj prijavim?
15.2.2008 23:00:00   
TIA22
Pa lahko to naredim anonimno?

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali jih naj prijavim?
15.2.2008 23:04:18   
coca cola
pokliči društvo proti mučenju živali

glede anonimnosti.......pač povej da si to pa to opazila in pač ne povej podatkov, če te bodo pa vpr kdo si pa reci da bi ostala anonimna.............po moje ni problema

pa čimprej poskusi to naredituser posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali jih naj prijavim?
15.2.2008 23:17:55   
turbo
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

Saj nevem kaj naj naredimuser posted image
V bližini imajo pri hiši 2 psa. In to nista neka mešančka ali kaj( pa ne zdaj misliti, da mislim da z mešančki se lahko grdo dela-Z NOBENO ŽIVALJO SE NE SME GRDO RAVNATI!!!)

No, gre se zato, da imajo par in zgleda da res samo v te namene, da bi zaslužili z mladiči.  Psička je v boksu, je kar velik, ampak je v njem toliko pasjih iztrebkov, da se ti obrača želodec! Samec pa je pripet na verigi, ki je pripeta na tram. Ima verigo dolgo cca. 2 metra in ker je pripeta na tram ima samec maneverskega prostora za gibanje le kakšen meter. Je čisto sestradan in tako umazan,da mi gre kar na jok, ko to vidim. Če dežuje nima strehe nad glavo in resno me skrbi za tega psa, ker to traja že kar nekaj časa. Naj povem, da me vedno skrbi za živali, za katere ni ustrezno poskrbljeno-to pa je že skrajno.



V iskalniku vtipkaj VETERINARSKA UPRAVA RS, dobiš sklop vet. inšt. po enotah. Prijave se lahko oddajo anonimno, tako na inšpekcijo kot na društvo. Tudi, če  se predstaviš, ti ne bo nič hudega, vsaj ne tako kot psom o katerih pišeš.
Inšpektor ali društvo te bo samo poklical za več informacij ali ti bo sporočil, kaj  je ukrenil pri lastnikih.

Nikar ne jokaj in ne glej preveč časa,

pošlji prijavo, ti ni treba na pošto, lahko po mailu. Še danes, kaj praviš!

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 15.2.2008 23:28:24 >
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali jih naj prijavim?
15.2.2008 23:26:46   
TIA22
Sem že gledala pa bom poslala email. hvala vsem

(odgovor članu turbo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali jih naj prijavim?
15.2.2008 23:32:55   
polona2
Pokliči na veterinarsko inšpekcijo, ali podaj prijavo po mailu. Lahko se obrneš tudi na lokalno društvo za zaščito živali ali društvo proti mučenju živali.
Pes mora imeti izpust 1x dnevno, količina iztrebkov je dokaz, da je pes 24/7 v pesjaku,
veriga drugega psa je prekratka, pes mora imeti zaščito pred vremenskimi vplivi, torej nadstrešek, oz. uto, kamor se lahko skrije pred dežjem in soncem. Več kot dovolj imaš razlogov, da jih prijaviš. Če pa štancajo mladiče, je pa še en razlog več.

(odgovor članu turbo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali jih naj prijavim?
15.2.2008 23:47:23   
Anonimen
NUJNO TAKOJ JIH PRIJAVI.

Če ne najdeš številke društva za zaščito živali mi povej, ti jo napišem tukaj.

Ne čakaj in ne oklevaj. IN NUJNO PREVERI NASLEDNJI DAN, ČE SO ŽE KAJ UKRENILI. KLIČI JIH DOKLER SE NE ZGANEJO, KER VČASIH JIH JE TREBA V RIT NABRCAT, (BITI VZTRAJEN) KER SE TUDI ONI DOSTIKRAT NE ZGANEJO!
Žalostno a resnično!

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali jih naj prijavim?
16.2.2008 7:28:35   
Anonimen
jz bi pa šla lepo do teh "sosedov" pa bi jim lepo rekla, naj kužkoma zrihtajo kot se spodobi, sicer jih boš primorana prijavit na ustrezno službo. Ne vem...meni je ta "anonimnost prijav" zelo podla.

Vsekakor pa se strinjam, da je treba nekaj ukrenit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali jih naj prijavim?
16.2.2008 8:46:44   
Netopirčy81
Če bo šla do njih, verjem, da bojo rekl, da psom nič ne manjka in da naj se zase briga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali jih naj prijavim?
17.2.2008 12:07:08   
TIA22
Če pa so jim že rekli, pa jih je moški, ki jih je opozoril nato, skoraj z lopato dobil po glaviuser posted image

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali jih naj prijavim?
17.2.2008 15:27:42   
Maj78
Prijavi anonimno in javi kako in kaj!

_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali jih naj prijavim?
17.2.2008 15:39:17   
taly82
Absolutno prijavi. Če ne gre drugače anonimno.

(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali jih naj prijavim?
22.2.2008 12:48:35   
jolly123
Prijave so vedno anonimne, kar pomeni da četudi poveš svoje podatke je to le zaradi preverjanja lažnih prijav, tvoji podatki se nikoli in v nobenem primeru ne posredujejo prijavljeni osebi. Ne s strani inšpekcije, ne s strani društva.

Upam, da si poslala prijavo, če potrebuješ pomoč povej. Rade volje pomagam.

(odgovor članu taly82)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali jih naj prijavim?
22.2.2008 22:25:07   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: *Angelina*

NUJNO TAKOJ JIH PRIJAVI.

Če ne najdeš številke društva za zaščito živali mi povej, ti jo napišem tukaj.

Ne čakaj in ne oklevaj. IN NUJNO PREVERI NASLEDNJI DAN, ČE SO ŽE KAJ UKRENILI. KLIČI JIH DOKLER SE NE ZGANEJO, KER VČASIH JIH JE TREBA V RIT NABRCAT, (BITI VZTRAJEN) KER SE TUDI ONI DOSTIKRAT NE ZGANEJO!
Žalostno a resnično!



Na jok mi gre kadar vidim kakšneka takšnega psa ali mačko oz. nasploh vse živali.  Ni mi jasno ali imajo takšni ljudje voljo in srce kar je najpomembnejše za živali.


In seveda TAKOJ!! pokliči veterinarsko skužbi oz. še bolje kakšno inšpekcijo proti mučenju živalim.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali jih naj prijavim?
23.2.2008 11:21:57   
Anonimen
user posted image user posted image Prijavi,cimprej!!!!

Tudi jaz sem pred parimi leti prijavla enega takega mucitelja na inspekcijo,sem poslala pismo,potem smo se pa se po tel.kontaktirali.
Sicer so mi doma odsvetovali,so se bali posledic,saj lastniki mucenega psa niso bili cist cisti.Vendar jih nisem poslusala,ker sem imela v glavi ves cas tega ubogega kuzka:veriga dolga 1m,brez vode sredi najhujse vrocine,lezal v blatu sredi lastnih iztrebkov,prepuscen vsem vremenskim razmeram,brez strehe nad glavo,manjkali so mu celi sopi dlak,verigo je pa imel skoraj zarasceno okoli vratu,tako je bila tesna...Sem jo probala zrahljat pa nikakor ni slo...se zdaj me strese ko se spomnim.Potem sem se sla zanimat kdo je lastnik,potem sem sla do njega,pa sem bila koj napadena...Ma s takimi res nikamor ne prides,noben pogovor ne pomaga,saj normalen clovek z zivaljo sigurno ne bi tako ravnal,tako da lahko ze v naprej pricakujes le zalitve in groznje.
Ceprav sem bila trdno odlocena,tisti dan se nisem poslala prijave,ker so me doma prepricali v nasprotno,vendar sem ponoci imela hudo moro,ves cas od kuza,me je tako prosece gledal...Sem pa zato naslednji.

Zgodba se na zalost ni srecno iztekla,saj so za tem ko jih je obiskal inspektor,dali psa ustrelit.To je bila za njih resitev.Raje so ga ubili,kot pa da bi mu omogocili lepse zivljenje,pa bog ne daj ,se cepli...Res zalostno,se zdaj ko jih srecam bi jim najraje plunila v obraz...user posted image user posted image ...

Se pa sprasujem,kako,da ni prijavo oddal nihce drug,saj je bil tisti kuza na turisticno zelo obiskanem predelu.Kako so mogli preprosto iti naprej in si zatiskat oci in usesa??...




  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali jih naj prijavim?
23.2.2008 20:37:55   
natasaom
lahko prijaviš anonimno-jaz sem!je pa pametno,če vse poslikaš seveda naskrivaj.ker se inšpekcija najavi in bodo sigurno vse pospravli..pri nas so.pa so tud raje psa dali drugam kot pa poskrbeli zanj.najhuj jim je bilo pa,da so ga morali cepit.iztrebki in posoda je pa še sedaj v pesjaku..3-4 mesece

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?