|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mi imamo pa psa
17.2.2008 22:20:59   
Nea_teja_
Ma sej če bi mogoče dobila na mišični masi bi zgledala bolj polno zdej ma pa res tačke kot baletka in tudi stegna niso ravno polna no po slikah drugih ko jih gledam in ko sem vidla zadnjič v boksu enga starga 2 leti je ta res suhica v prmierjavi z njim.

(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: mi imamo pa psa
17.2.2008 22:29:01   
Maj78
Lej sej počasi bo pridobila in mišični tonus se ji bo popravil pa sprehodi, so full koristni men so odsvetovali rolerje pa kolesarjenje, sem ti pa pozabila povedat, da kljub slikam je tudi naš bolj manekenske postave ker smo srečevali razstavnega ASTja z imenom STAF v tivoliju, pa je bil še enkrat širši kot naš in je zgledal prav skeri, ko sta se pa začela igrat je pa mene itak minil ker imajo bulliji itak bolj grobo igro, jaz pa sem celo življenje prživela z pudlji in njihovimi igricami. 

Sej se bo počasi poredila, samo vztrajaj.

_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: mi imamo pa psa
17.2.2008 22:45:52   
Anonimen
Maj78, kam pa hodis na agility? Mi je skoraj cudno prebrat, da je kdo obsojal suhost psa na agilityju, prej kak kg prevec obsojajo, kot da je konec sveta user posted image

(odgovor članu Maj78)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: mi imamo pa psa
18.2.2008 7:46:53   
Maj78
Ne fora je v tem, da se tem psu res takoj pozna na koži da ne je kak dan že tko se mu hrbtenjača vidi potem pa še če ne je se mu vidijo še rebra. Drugače hodimo na Ilirijo, bolj rekreativno, tekmovati ne mislimo ampak je pa fajn ker pes dela na poslušnosti pa še razgibamo se, čeprav sedaj bolj štrajkamo ker sem jaz tik pred rokom in bomo čez kake dva meseca spet nadaljevali.

_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: mi imamo pa psa
18.2.2008 8:24:49   
Nea_teja_
Evo no pa se še jest javljam .Našo Lolo je peljaluser posted image  že na sprehod on 4.30 predno je šel na sprehod sedaj sva jo peljale še midve z tamalo ,ko je šla ona v vrtec pojedla je tud že.Sem pa opazila da se je danes zjutraj (doma)kr neki tresla pa ne od mraza.

(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: mi imamo pa psa
18.2.2008 8:48:18   
Anonimen
Midve tudi hodiva na Ilirijo, zdaj "ze tekmujeva". No, letos greva na eno tekmo, julija, lani sva bili pa na 4-ih. Mi ni vsec, ker so vsi tako rivalski, meni pa ni to point tega.

Zanimivo mi je zato, ker je meni veliko agilitaskih psov presuhih, ampak ok. Saj vem, da ima moja kak kg prevec, pa se ne sekiram. Stradat je pa ne mislim user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: mi imamo pa psa
18.2.2008 14:33:49   
Maj78
Nea_Teja ne morem ti nič drugega rečt kot pa to da jo boste morali na full opazovati saj ne veš kako so z njo delali prejšni lastniki. Naš je strahopetec če kaj zgornjim sosedom pade na tla kar počepne, da o petardah sploh ne govorim ker v decembru nismo ne jedli ne pili ne šli ven vsaj štirinajst dni, kljub govoricam so ti psi za moje pojme res bolj strahopetni in se full radi bojijo (raje imam strahopetca kot pa grdo povedano morilca), na žalost ali pa srečo to niso psi čuvaji!

Ribica RR a treniraš pri Daši agility?

_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: mi imamo pa psa
18.2.2008 17:50:56   
Nea_teja_
No da vam povem nove novice.
Dons sva našo LOLO peljala na sprehod na neke nive in jo spustila sicer z velikim strahom da nebi slučajno zgasnila ampak je bila res pridna celo za palčko je nekajkrat stekla sicer bolj počasi ampak je pokazala zanimanjeuser posted image user posted image user posted image .

Evo sem naredila album sam za njo ker žal so za tega slike prevelike.
http://lola-ola.moj-album.com/

(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: mi imamo pa psa
18.2.2008 18:01:55   
Anonimen
Ne, najprej sva bili pri Silvii, potem pa pri Poloni, zdaj se pa sami trenirava. Kadar parkur ne plava v blatu in vodi user posted image

Grem pogledat Lolo ..

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: mi imamo pa psa
19.2.2008 10:26:17   
Maj78
http://lola-ola.moj-album.com/


Luškane slikce, full.

Kolk pa naj bi bila Lola stara, ker men se po glavici zdi kot da je še sama mladiček pa da je mela že mladičke.

_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: mi imamo pa psa
19.2.2008 16:04:07   
Nea_teja_
stara naj bi bila 3 leta in evo smo prišli domov z sprehoda kjer je bila spuščena ampak muce in kužata pa res nesme vidt

(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: mi imamo pa psa
19.2.2008 16:16:11   
Maj78
Kaj pa naredi?

_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: mi imamo pa psa
19.2.2008 16:34:25   
Nea_teja_
Zakadi se v niju.Smo srečal lesija in ga je prvo povohala pol pa kr zakadila v njega .še dobro da jo je mj potegnu čene bi mu pomoje pregriznla vrat.user posted image user posted image

Očitno bo treba nagobčnik kupt za sprehode

(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: mi imamo pa psa
19.2.2008 16:42:16   
Anonimen
O jezus. Sem že prejšnje dni hotela napisat, da si dosti upate, da nabavite takega psa brez da bi karkoli vedeli o njegovi zgodovini. Jaz si ne bi upala. No, ampak če ga boste čuvali, upam, da bo vse v redu.
A trese se revčka ne več?

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: mi imamo pa psa
19.2.2008 16:44:41   
Nea_teja_
Ne trese se pa res ne več  pa ratala zato zunaj zelo pogumna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: mi imamo pa psa
19.2.2008 20:51:58   
Maj78
Nea_Teja ni rečen da se bo to nadaljevalo, očitno je imela slabo izkušnjo (vsaj tako je v večini primerov, ko se neprimerni lastniki odločijo za take pse in potem ne znajo z njimi delat), pa  je hotela napast lesija? Al bi se zaletela vanj da bi dokazala da ona dominira? Glede na to da je bila pred kratkim mami je možnih več odgovorov.
Izogibajte se ostalih psic in psov če je na pse tudi malo 'alergična', ko se srečate z ostalimi psi jo dajte čisto na kratko in naj se usedi in čaka al pa pojdite čist počasi mimo psa z Lolo na drugi strani noge.

_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: mi imamo pa psa
21.2.2008 11:36:24   
Nea_teja_
Naša LOLA pridno je in se debeliuser posted image user posted image user posted image .Je pridna ubogljiva kužika in nam ni žal da smo jo vzeli,sploh ko sem prebrala na forumih o gospe  od katere smo Loliko vzeli

(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: mi imamo pa psa
21.2.2008 13:03:52   
Nea_teja_
user posted image     




user posted image





















(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: mi imamo pa psa
21.2.2008 13:10:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_
Je pridna ubogljiva kužika in nam ni žal da smo jo vzeli,sploh ko sem prebrala na forumih o gospe  od katere smo Loliko vzeli


Kaj pa si prebrala? A je kakšno čudno ozadje ali kaj?

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: mi imamo pa psa
21.2.2008 13:37:08   
Nea_teja_
No verjetno poznate forum pesjanar.si .
Na em forumu sem našla  sve i svašta o njeni vzrediteljici in tudi iz zanesljivih virov sem izvedela da bodo te gospe vzeli vzrejno  ker dela pravo svinjarijo.No sej izgleda da so ji ga že oz ji ga bodo ponovno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: mi imamo pa psa
21.2.2008 13:38:42   
Anonimen
Aja. Za forum sem že slišala, za to gospo pa ne. Oziroma sem pred časom za eno, ki je nekaj mutila, ampak ne vem, če je pse ravno vzrejala, po moje bolj preprodajala ali kako že. No, grem malo prebrskat.

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: mi imamo pa psa
21.2.2008 13:44:06   
Anonimen
No, ne morem, ker me ven meče. Vidim pa, da je zadnji odgovor na forumu od OLA LOLA, to ste najbrž vi, a ne. Bom doma pogledala, če bom lahko.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?