|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Počitnice v Bolgariji
27.2.2008 8:46:04   
unikatek
Pozdravljeni,zanima me ,če je kdo že potoval v Bolgarijo z otrokom. Zelo bi bila vesela vsake informacije ter izkušnje.
Letos se nameravamo odpraviti tja V HOTEL FIESTA BEACH ,pa me je malo strah ,ker nevem kaj naj pričakujem.
Zato se obračam na vas in upam, da mi kdo lahko napiše kakšne izkušnje je doživel v tej pokrajini (HRANA, PODNEBJE, GOSTOLJUBNOST, NA KAJ JE TREBA BIT POZOREN....)

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 27.2.2008 16:53:34 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Počitnice v Bolgariji
27.2.2008 9:39:57   
luka jan
Midva, takrat še sama, sva bila ene 4 leta nazaj in je blo super. Ljudje prijazni, hotel lep, plaža sicer umetno peščena in ful umazana voda, hrana dobra, skratka vse fajn. A midva sva šla v Bolgarijo zaradi žura in ne tolk zarad morja, ker to ne moreš primerjat z Jadranskim morjem. Je čist en drug svet. Pri otrocih zna bit problem tud hrana, ker jaz skoraj ne poznam nikogar ki ne bi tam staknil driske, pa čeprav je vse dobro in okusno.
Jaz ti pač ne svetujem hodit dol z otrokom, po mojem je boljš kam drugam.

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 27.2.2008 16:53:53 >

(odgovor članu unikatek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Počitnice v Bolgariji
7.3.2008 9:41:28   
mitziw
Mi smo bili v Bolgarji lansko leto, v hotelu, ki ima 4*. Bilo je izredno čisto, ponudba in udobje na visokem nivoju, hčerka (takrat 4 leta) pa se je izredno zabavala. Hotel je sicer bil OK, vendar pa je okolje malo čudno - 2 km samih hotelov, če greš pa še malo dalj - revščina, umazanija... Aja, bili smo v Nessebaru - novi del.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Počitnice v Bolgariji
7.3.2008 12:58:22   
nbiba
Sem enakega mnenja kot predhodnika. Bili pred 4 leti v hotelu 4*, vse lepo na pogled, vendar je res čisto drugačno okolje. Morje mrzlo, vreme enako kot pri nas. Staknili smo tudi drisko in tako skoraj cel teden preležali v postelji z vročino. Jaz tudi mislim, da je tam bolj primerno za žuriranje. Nas seveda tam več ne vidijo.

(odgovor članu mitziw)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Počitnice v Bolgariji
12.3.2008 14:06:29   
anves
Tudi mi smo bili pred 4 leti s takrat 3 letno hčero v Bulgariji na Sončni obali! Bilo je vredu, vsi prjazni, trudili so se govoriti v hrvaškem jeziku, da bi se bolje razumeli! Voda je daleč najboljša, zelo topla in skoraj nič slana!
Ni mi bilo všeč edino vreme, saj je bilo po dežju potem kakšen dan hladno in podobno, kot bi bil pri nas!
Drugače pa je zanimiva izkušnja!

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Počitnice v Bolgariji
14.3.2008 12:22:48   
binica
Bolgarija se mi zdi čisto fajn destinacija za otroke. Sem bila tam na študijskem potovanju za ene 4 dni in je vse zelo lepo urejeno, plaže super, hrana tudi. Sem pa bila na Sončni obali.
Tako da - brez pomislekov! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anves)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?