|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aladin Jerba
7.3.2008 9:37:38   
mitziw
Živjo! Upam, da se je katera že vrnila iz hotela Aladin na Djerbi. Zanima me, če je tam velika možnost kakšnih zastrupitev s hrano ali kaj podobnega (navkljub upoštevanju varnostnih nasvetov). Na agenciji namreč zatrjujejo, da je vse na dokaj visokem nivoju, čeprav ima hotel le 3*. Kakšne so vaše izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aladin Jerba
7.3.2008 9:48:07   
anča banča
jaz sicer nimam izkušenj ravno s tem hotelom, imam pa izkušnje z tunizijo.
njihova klasifikacija hotelov je drugačna kot pri nas, to pomeni, da moraš
vzeti eno zvezdico stran. midva sva bila v hotelu z 5*, pa sva ravno tako
zbolela. ni bilo nič kaj hujšega, malce prebavnih motenj ampak vseeno moteče.
sva zelo pazila, da nisva pila vode iz pipe, sadje sva še enkrat umila z
ustekleničeno vodo. pa svetujejo, da želodček razkužiš z žganjem.
je pa tunizija zelo lepa, zanimiva kultura in izredno prijazni ljudje,
včasih že celo preveč. midva sva uživala. aja, če ti pa higiena pomeni zelo
veliko, ti pa svetujem, da mižiš, ker dol ne poznajo ravno smetnjakov in veliko
plastike leži po tleh. 

(odgovor članu mitziw)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aladin Jerba
7.3.2008 10:44:07   
naja17
lej tu si poglej http://forumi.siol.net/showthread.php?t=4919, ker se mi zdi, da sem tu zasledila slabo kritiko...

moje mnenje-če si avanturist ni ne pričakuješ ne vem kaj, bojo 3* čist ok... če se ti gre za čistočo in ostale zadeve, ti predlagam, da pač daš malo veče denarja in vzameš ziherco...

je pa tko... lahko si v 5*, pa če si občutljiv, ti ni neke pomoči...

midva sva bla lani v egiptu, pa se jest nisem nekja pretirano čuvala (razen vode seveda), moj se je pa ful, pa je bil čist bogi, jaz pa nič....

(odgovor članu anča banča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aladin Jerba
7.3.2008 12:30:48   
kristinaj
midva sva bila v sidi mansour in ni bilo nobenih težav.... odsvetujejo pa nivo pod 4 ****..jaz bi si izbrala hotel zvezdico več....

(odgovor članu mitziw)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aladin Jerba
13.3.2008 21:34:02   
mala pikica
Midva sva bila že 3x. Vedno v hotelu s 4 ali 5 zvezdicami in nikoli nisva imela problemov. Je pa res, da sva vedno pila ustekleničeno vodo in vedno sva imela borovničke zraven user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aladin Jerba
14.3.2008 8:14:12   
marijaa
Js pa sm že bla v Tuniziji v hoterlu s tremi * 2 krat, enkrat na djerbi, enkrat na celini. Nikol nisva zbolela, sobe so ble vedno čiste. Nava je na potovanju več do tega da kaj vidiva k do udobja, to mava doma.  Meni je zlasdti u Sussu bila soba za 3 zvezdice lepše opremljena kot za 3 zvezdice na Hrvaškem na Hvaru, Hrana je bila pa 100 x boljša.Tud u Egiptu sva bla u treh zvezdicah. Jedlasva vse, edino vbodo sva pila le ustekleničeno in tudi sadje oprala z njo. Sva pa v Grčiji oba in še nekaj gostov iz naše skupine po 1 večerji v hotelu z 5 zvezdicami. Pa sploh nikakor ni nujno, da je driska vedno vzrok umazanije, naš organizem pač ni odporen na njihove bakterije, na katere so oni imuni, oni pa na naše niso in bi morda drisko dobili. Da se pa drisko dobit tud sam zaradi drugačne grane, mal bol pikantno in to je to. In to kr so eni butasti pa kupujejo in jejo pregreto sadje, k se cel dan na soncu kuha, nas je vodička v Tuniziji nato opozorila, k smo se epljali v puščavo naj to ne počnemo, da so že imeli take primere k so in so se potem pojavile prebavne motnje.

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
IDEJA ZA VIKEND: Korita Krčnik
Poletje počasi prihaja, izkoristimo proste dni za družinske izlete po Sloveniji. Vabimo vas, da obiščete korita Krčnik, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?