|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč prosim-vročina po cepljenju
29.2.2008 19:37:20   
ursy78
Lep pozdrav.Danes smo imeli drugo cepljenje,pa je bilo čez dan vse ok,no proti večeru,pa je našuser posted image dobil vročino 37.8 pod pazduho.Zanima me kaj naj storim?Svečko gotovo še ne smem dati al kako?ni pa prav nič dobre volje,skoz jamra in stoka  skratka se mi ful smili.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomoč prosim-vročina po cepljenju
29.2.2008 19:42:35   
Lunc_a
to ni vročina. zbija se ko je najmanj 38,5 stopinj in ne prej

(odgovor članu ursy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomoč prosim-vročina po cepljenju
29.2.2008 19:46:36   
Hans
A je to res da 37.8 ni vročina? Se ne strinjam.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomoč prosim-vročina po cepljenju
29.2.2008 19:47:47   
Lunc_a
za otroka to ni vročina,zate mogoče jeuser posted image

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoč prosim-vročina po cepljenju
29.2.2008 19:50:32   
lubicamoja
Dokler se počuti dobro, je razpoložljiva, dobro pije, dovolj lula... Ni bojazni. Običajno ne znižujemo vročine do 38 C pod pazduho. Če pa je potrebno zniževati temperaturo pa najprej probaj z mlačno kopeljo, mlačnimi ovitki ali pa z prebrisavanje z mlačno vodo...

(odgovor članu ursy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomoč prosim-vročina po cepljenju
29.2.2008 19:51:54   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Hans

A je to res da 37.8 ni vročina? Se ne strinjam.


Vročina je, ni pa za zbijati. zbija se po 38,5 oz. če je nagnjen k vročinskim krčem nad 38. Pa zakaj pa nisi tega sestro tam vprašala, kaj narediti, če dobi vročino? A se tam v ordinaciji nič ne pogovarjate user posted image

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomoč prosim-vročina po cepljenju
29.2.2008 19:58:10   
ursy78
sej sem jo pa je rekla naj pokličem ,če bo dobil vročino.ja to je bil njen odgovor.kak nej jo pa zdej pokličem?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomoč prosim-vročina po cepljenju
29.2.2008 20:23:58   
karin412
Vsekakor obvesti svojega zdravnika jutri, danes pa opazuj. Zbijaj res, če je nad 38,5,mogoče če ne more zaspat, da ga nosiš- ker vročina je reakcija, da se telo bori-ker so mu vbrizgali strup v telo (oprosti izrazu).

(odgovor članu ursy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomoč prosim-vročina po cepljenju
29.2.2008 20:47:36   
piko12
Vročina po cepljenju nima obrambne funkcije tako kot običajna vročina. Običajne vročine res ne zbijamo, tako kot so ti že ostale rekle, to od cepljenja pa se zbija. Jaz sem dala po dveh cepljenjih daleron sirup in je padla pa še mirno je spal. Imel je okrog 38. To je samo reakcija na cepivo in nima smisla da ga kuha celo noč.

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomoč prosim-vročina po cepljenju
29.2.2008 20:50:40   
Naja30
Moja je tudi imela vročino po cepljenju in to veliko višjo. Zbijaj, če pride do 38,5 kot so ti že punce napisale. Verjetno bo jutri že brez vročine.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomoč prosim-vročina po cepljenju
29.2.2008 20:50:41   
juniorka
Moram tole napisat, čeprav me čas prehiteva...
Povišana temperatura, ko otrok zboli, je v redu, ker se telo tako brani pred okužbo, zato je ne zbijamopred 38 st., da samo telo uniči čimveč tujkov...
Pri cepljenju pa vemo, da ne gre za neko neznano okužbo, pač pa je reakcija in če se otrok ne počuti dobro, mu komot daj Calpol, pač po občutku, tako kot bi ti vzela lekadol!!! Nam sestra po cepljenju svetuje preventivno žličko Calpola, ko prideš dmov, tako da...
Vem, kako je, smo imeli pri 2. in 3. cepljenju tri dni težave in še gromozanski hematom in sem pred spanjem sevda otroku olajšala nelagodje, da se je spočil!
Pa čimprej naj mine!
lp in mirno noč

(odgovor članu ursy78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomoč prosim-vročina po cepljenju
29.2.2008 20:53:00   
juniorka
me je piko12 prehitelauser posted image , vsaj nekdo, ki razmišlja user posted image

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pomoč prosim-vročina po cepljenju
29.2.2008 21:24:55   
vesel
Samo malo!! Normalna temperatura malčka je do 37,5,kar je več je povisana tel.temp.


_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu ursy78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pomoč prosim-vročina po cepljenju
29.2.2008 21:25:23   
nana.dd
Če je otrok ok potem ni panike le manjša reakcija, ki bo hitro mimo

(odgovor članu lubicamoja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pomoč prosim-vročina po cepljenju
29.2.2008 21:45:28   
Klaudia
Mi smo imeli cepljenje to sredo. Pediatrinja je rekla, naj zbijam vročino ko pride nad 38°C, merjeno kjerkoli.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu nana.dd)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pomoč prosim-vročina po cepljenju
29.2.2008 21:54:09   
jaša2
nič bat! ni kaj narobe. pač normalna reakcija po cepljenju. naša je tud po 2.cepljenju imela temp.tam nekje 37,9. pa je nisem nič zbijala, ker so mi rekli, da ni treba pred 38,5. je tud bla  ful zjamrana, ni bal za akcijo kot ponavadi...pač malo bolj smo se žulili, pa spala je malo več.


_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu ursy78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?