|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   srajčka za deklice
7.3.2008 9:57:08   
2.2.
ali imajo v bc kakšne srajčke za deklice, ali kje drugje. v hm jih nimajo pa ne nekje zasoljene cene
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: srajčka za deklice
7.3.2008 10:06:55   
sayuri
V BC sem vidla od Kanza luštne srajčke - prejšnji teden. Z nekimi drobnimi rožicami so bile potiskane.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: srajčka za deklice
7.3.2008 10:08:02   
lelaval
Jaz sem jih kakšen mesec nazaj videla v C&A

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: srajčka za deklice
7.3.2008 23:57:38   
frufru
Jaz sem jih vidla v katalogu od Laredute lahko pa pogledaš na spletno stran kjer pride ceneje http://laredoute.fr/achat-bebe-enfant-0-12-ans-bebe-fille-0-4-t-shirt/tunique.aspx?categoryid=22911341 Jaz tuki kar dosti za našga dobim, mi je všeč, ker je kvalitetno, pa ni vse strogo modro/roza

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: srajčka za deklice
8.3.2008 7:52:09   
2.2.
joj, kak so lepe samo prav srajčke pa ni no vsaj na hitro kar sem pogledala nisem videla. kako se pa to kaj naroča pa poštnina kako to poteka mislim če se sploh splača. a si že naročevala pri njih?

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: srajčka za deklice
8.3.2008 12:46:32   
frufru
Jap. Najprej si odpreš uporabniški račun, pol pa mečeš v košarico. Prej se je dobro zmerit, ker so francoske številke nekoliko manjše, pri otročkih je pa višina pomembna, ne to kar piše v letih. Kvaliteta je dobra, cene so bolj ugodne kot po slov. katalogu. Poštnina pride 5€ plus nek odstotek od nakupa (verjetno zaradi teže. Jaz sem poštnine plačala max. 8 €, ko sem kupila za 80€ skupaj (še za eno kolegico, pol sva si pa poštnino delile). Na netu so kar naprej akcije tudi do 70%, če je preveliko/majhno, lahko reklamiraš in ti pošljejo drugo. Pol ko zaključiš z nakupi pa slediš navodilom, plačaš s kreditno kartico. Potuje cca 10 do 21 dni. Cenovno je ceneje kot kak BC. Npr. Vetrovko za malega sem dobila za 19€, komplet majčke dolg in kratek rokav za 8€, hlače za 10€, bundo s kapuco, rokavičkami in brezrokavnikom iz flisa v kompletu za 22€, zimski pajacek za novorojenčka (tak da gre tudi v lupinco) za 13€,...

Sem mislila, da rabiš take punčkaste srajčke ala tunike. Lahko pa komot fantovske (bebe garcon) pogledaš, ker niso tipično modre.

< Sporočilo je popravil frufru -- 8.3.2008 12:56:33 >

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: srajčka za deklice
8.3.2008 22:13:13   
doroteja23
JAz sem kupla srajčke za punčke v H&m! Imam pa eno ki je premala in nenošena!

Če te zanima piši na zs!!

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: srajčka za deklice
9.3.2008 9:11:48   
frutka_
Jaz sem v MB H&M-u videla zelo lepe srajčke za deklice. Pa Okaidi jih ima tudi.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?