|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 10:21:53   
Anonimen
ne ankica, nisem vaših otrok razglasila za razvajeneuser posted image ker jih ne poznam....jih je pa veliko, k to so...verjetno je tud med vašimi kak tak, ker pač ne verjamem da so vsi vaši otroci lepo in dobro vzgojeni, realni in nč razvajeni...vsi pač neuser posted image ker pač čudno bi blo, da je ogromno razvajenih otrok, k zrastejo v gnile osebnosti, a glih otroci RRjevk pa absolutno niso takiuser posted image

ampak še enkrat, nič ne pravim, ker vas ne poznamuser posted image da ne bo kake hude krvi...spetuser posted image

in jaz res ne razumem, zakaj vse tolk osebno jemljeteuser posted image zakaj vas tolk boli moje mnenje...in zakaj se same ločene oglašate?user posted image ker pol res izpade, da samo ločene porabite 400€ za otroka, neločeni pa neuser posted image

ccc sumljivouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 10:22:02   
maruškaŠ
In v bistvu debata ali otroka vzgajati skromno ali 'razvajeno' niti ne paše sem - ker to je debata o tem koliko preživnine je oče dolžan plačat za otroke. In odgovor je, da toliko, da obdržijo isti standard kot pred ločitvijo - torej če sta jim prej vse vtaknila v rit, je sedaj višina preživnine temu primerna. Če so otroci živeli ob kruhu in vodi, bo višia tolikšna, da bo zagotavljala kruhin vodo.

Sicer pa stvari kot so šport, dejavnosti, hobiji, (kolo, rolerji) jaz ne jemljem kot otroku vse vtakniti v rit.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 10:25:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Sej se tut ostale mame trudimo, da otrok dobi maksimalno za porabljen denar - a misliš, da se ne zato, ker dobimo preživnino?!

In otroku ne zaračnaš elektrike - jo pa njegovem očetu, ki je prav tako dolžan preživljati otroka...

Dokler sta skupaj lahko govoriš, da nisi izbrala takšnega moškega za očeta svojih otrok in zdaj ti je najbolj pomembno, da so odnosi super, četudi bi ti 'eventuelno' plačevala zanje. Če boš kdaj v takšni situaciji (pa upam, da ne boš) pa se spomni vseh teh besed...

Če boš na sodišče prišla s takšnim izračunom kot ga prodajaš tukaj nam (da otrok ne rabi hrane, elektrike, radiatorja,...) bi ti sodnica rekla, da si neodgovorna mati.

A kolo in rolerji so zate nekaj kar otrok ne sme dobiti, ker bo razvajen?! IN ker želimo otroku nudit čim več kar lahko (in je seveda smiselno) imamo razvajene otroke, ki bodo 1x hudo udarili na realna tla? Mene je strah kaj bo ko boš TI udarila na realna tla.

Odločam se med kruhom in maslom ter kruhom in pašteto - a misliš, da je pašteta že luksuz, kajne? Me je strah, da če bo dobil kaj drugega kot kruh vodo in maslo, da bo razvajen in bo enkrat hudo udaril ob trda tla.



sem že povedala da koli in rolerji niso lukzuz, je pa to taka stvar, k si jo jaz z mojo plačo upam otroku omogočit enkrat letno, brez preživnine...

in ne pašteta ni luksuzuser posted image je pa svinjarijauser posted image in nobene škode ni, če je otrok ne jeuser posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 10:26:39   
sneguljčica
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80


in jaz če grema narazn, bi si želela predvsem to, da ostanejo neki normalni odnosi, pa da se za otroka normalno poskrbi, da ima otrok občutek da ga mama oba rada in da še zmeri oba skrbima zanj in ga oba vzgajama...in ne to, da mi bo dedc plačeval maksimalno, kar se da iztržit....ker če se pa on ne zaveda da ma otroka, da je tud on dolžan skrbet zanj, da ga otrok pogreša in ga ima rad in da otrok ne razume teh odraslih brezveznarij, pol pa klinc...jaz ga ne morem prislit v to, sploh pa ne z ogromno preživnino...tak moški niti ni vreden da je oče mojmu otroku in garantiram vam, da si tud nisem izbrala takega moškega za očeta mojih otrokuser posted image


In kaj, pa če se ne bo dalo zmenit, da bosta oba skrbela za otroka, potem pa klinc, ga ne moreš prisilit v to, bo pa on živel lagodno naprej, ti boš pa z otrokom se stiskala v enosobnem stanovanju in mu sama (poleg vseh ostalih stroškov) probala zagotovit kolo, rolerje, lutkovne predstave... Zato, da bo on tebi lahko plačeval čim manjšo preživnino. Ja super nouser posted image

Garantiram ti, da si nobena mamica nebi sama izbrala za očeta moškega, ki bi ne bil vreden biti oče njenim otrokom. Pa ravno tako se zgodi marsikaj. Ampak al je super očka ali pa cepec, ki ne poskrbi za otroke, stroške za preživljanje otroka še vedno so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 10:31:39   
maruškaŠ
in jaz res ne razumem, zakaj vse tolk osebno jemljete zakaj vas tolk boli moje mnenje...in zakaj se same ločene oglašate? ker pol res izpade, da samo ločene porabite 400€ za otroka, neločeni pa ne

ccc sumljivo


v bistvu zato, ker ne-ločenim ni bilo nikol treba tega računat in nikol niso niti pomislile na to kaj vse zajemajo stroški otroka.

(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 10:34:37   
maruškaŠ
sem že povedala da koli in rolerji niso lukzuz, je pa to taka stvar, k si jo jaz z mojo plačo upam otroku omogočit enkrat letno, brez preživnine...


Ja tut jaz. Ampak ni samo kolo, so še rolerji, rolke, smučke, žoge, .... potem ko je že plačana najemnina, elektrika, voda, ogrevanje in hrana (ponavadi tudi avto, bencin, servis...) in navsezadnje ne gre za to al jaz to sinu lahko nudim sama ali ne - gre za to da je oče DOLŽAN so-preživljati otroka in v % glede na razmerjih njenih in njegovih dohodkov. 50:50 je kadar imata oba starša približno enake dohodke. Če ima en starš drsatično več dohodko je tudi dolžan drastično več prispevati v so-preživljanje otroka...

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 10:36:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sneguljčica


In kaj, pa če se ne bo dalo zmenit, da bosta oba skrbela za otroka, potem pa klinc, ga ne moreš prisilit v to, bo pa on živel lagodno naprej, ti boš pa z otrokom se stiskala v enosobnem stanovanju in mu sama (poleg vseh ostalih stroškov) probala zagotovit kolo, rolerje, lutkovne predstave... Zato, da bo on tebi lahko plačeval čim manjšo preživnino. Ja super nouser posted image

na zgubi bo on. ne jaz in ne otrok.na sodišče je v vsakem primeru treba it, ker preživnina more bit urejena, za uveljavljanje ostalih stvari. če je res tak kreten in ne plačuje, se ne briga za otroka, lahko daš izvžbo na plačo pa na preživninski sklad in dobiš tolk, da ni vse samo na tebi...resnično ga pa nebi ganjala...ker res- če se njemu ne zdi, pač dobr. kote sem rekla - on bo na zgubi, ne midva z otrokom, pa čeporv se boma stiskala v garsonjeri

Garantiram ti, da si nobena mamica nebi sama izbrala za očeta moškega, ki bi ne bil vreden biti oče njenim otrokom. Pa ravno tako se zgodi marsikaj. Ampak al je super očka ali pa cepec, ki ne poskrbi za otroke, stroške za preživljanje otroka še vedno so.


tud prisilil je ni nobedenuser posted image tko da ja, vsak si sam izbere partnerja...in res zelo redko je tko, da kreten rata pol, če je kreten je navadno skoz, samo ignoriramo znake, k kažejo na touser posted image

(odgovor članu sneguljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 10:41:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

in jaz res ne razumem, zakaj vse tolk osebno jemljete zakaj vas tolk boli moje mnenje...in zakaj se same ločene oglašate? ker pol res izpade, da samo ločene porabite 400€ za otroka, neločeni pa ne

ccc sumljivo


v bistvu zato, ker ne-ločenim ni bilo nikol treba tega računat in nikol niso niti pomislile na to kaj vse zajemajo stroški otroka.


ni res, ravno tko mormo prekleto računat, brezskrbi....nisem te sreče, da bi kak magnat name uč vrgu....oz. jaz najgauser posted image





(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 10:41:55   
maruškaŠ
tud prisilil je ni nobeden tko da ja, vsak si sam izbere partnerja...in res zelo redko je tko, da kreten rata pol, če je kreten je navadno skoz, samo ignoriramo znake, k kažejo na to
ž

Verjetno so bili določeni znaki, ki sem jih spregledala - ampak nasilen je postal kasneje. Kakorkoli že - sem zaradi tega jaz dolžna sama preživljati otroka? Sej nihče ne gre narazen glih zato, ker je vse OK - eni imamo slabše, drugi boljše izkušnje, eni umirjeno drugi burno ločitev... Ampak noben oče iz nobenega razloga ni opravičen preživljanja otroka - niti tisti, ki mu odvzamejo starševske pravice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 10:44:27   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

in jaz res ne razumem, zakaj vse tolk osebno jemljete zakaj vas tolk boli moje mnenje...in zakaj se same ločene oglašate? ker pol res izpade, da samo ločene porabite 400€ za otroka, neločeni pa ne

ccc sumljivo


v bistvu zato, ker ne-ločenim ni bilo nikol treba tega računat in nikol niso niti pomislile na to kaj vse zajemajo stroški otroka.


ni res, ravno tko mormo prekleto računat, brezskrbi....nisem te sreče, da bi kak magnat name uč vrgu....oz. jaz najgauser posted image



Ja, ampak ti morš računat kako boš pokrila vse stroške in prišla skozi mesec. Jaz in vse, ki smo dale skozi ločitev in razprave o preživnine, pa smo mogle računat koliko teh stroškov povzroči oziroma nosi otrok. Tega pa tebi ni treba.  In dvomim da to delaš, ker tudi jaz nisem nikoli, dokler mi ni bilo treba in tudi meni se je številka 400€ zdela velika, dokler se nism vsedla za mizo in preračunala.

< Sporočilo je popravil maruškaŠ -- 7.3.2008 10:45:31 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 10:46:06   
sneguljčica
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: sneguljčica


In kaj, pa če se ne bo dalo zmenit, da bosta oba skrbela za otroka, potem pa klinc, ga ne moreš prisilit v to, bo pa on živel lagodno naprej, ti boš pa z otrokom se stiskala v enosobnem stanovanju in mu sama (poleg vseh ostalih stroškov) probala zagotovit kolo, rolerje, lutkovne predstave... Zato, da bo on tebi lahko plačeval čim manjšo preživnino. Ja super nouser posted image

na zgubi bo on. ne jaz in ne otrok.na sodišče je v vsakem primeru treba it, ker preživnina more bit urejena, za uveljavljanje ostalih stvari. če je res tak kreten in ne plačuje, se ne briga za otroka, lahko daš izvžbo na plačo pa na preživninski sklad in dobiš tolk, da ni vse samo na tebi...resnično ga pa nebi ganjala...ker res- če se njemu ne zdi, pač dobr. kote sem rekla - on bo na zgubi, ne midva z otrokom, pa čeporv se boma stiskala v garsonjeri

Garantiram ti, da si nobena mamica nebi sama izbrala za očeta moškega, ki bi ne bil vreden biti oče njenim otrokom. Pa ravno tako se zgodi marsikaj. Ampak al je super očka ali pa cepec, ki ne poskrbi za otroke, stroške za preživljanje otroka še vedno so.


tud prisilil je ni nobedenuser posted image tko da ja, vsak si sam izbere partnerja...in res zelo redko je tko, da kreten rata pol, če je kreten je navadno skoz, samo ignoriramo znake, k kažejo na touser posted image



sploh ne razumem, zakaj bo on na izgubi... On ti bo pač plačal 100 eur za otroka in to je to. Če ti bo plačeval redno, ne bo treba nobene izvršbe. Lahko bo ravno tako dober očka vsakih 14 dni, ko bo pri njem. Ti boš pa še vedno mogla krit iz svoje plače vse ostale stroške - od najemnine in vseh bivanjskih stroškov, do hrane, kolesa, rolerjev, krožkov v šoli, oblačil, obutve... pa ne samo za otroka, ampak tudi zase.

Ja, vsak si sam izbere partnerja, ampak včasih si ta partner izbere tudi še koga drugega... pa pride do ločitve.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 10:46:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

tud prisilil je ni nobeden tko da ja, vsak si sam izbere partnerja...in res zelo redko je tko, da kreten rata pol, če je kreten je navadno skoz, samo ignoriramo znake, k kažejo na to
ž

Verjetno so bili določeni znaki, ki sem jih spregledala - ampak nasilen je postal kasneje. Kakorkoli že - sem zaradi tega jaz dolžna sama preživljati otroka? Sej nihče ne gre narazen glih zato, ker je vse OK - eni imamo slabše, drugi boljše izkušnje, eni umirjeno drugi burno ločitev... Ampak noben oče iz nobenega razloga ni opravičen preživljanja otroka - niti tisti, ki mu odvzamejo starševske pravice.


fajn da priznaš, večina namreč neuser posted image če poslušaš, je blo vse super duper, biser vseh biserovuser posted image

in ja, v primeru da je tolk hudo, da je treba odvzet očetovske pravice, pol ta človk zame ne obstaja več, on NI  oče mojmu otroku in od njega nočem nič, niti evrauser posted image samo da briše čimdlje...

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 10:52:51   
BaNeLa
Kako ste hecne.....vedno poslušam samo o tem, da je oče dolžan to, dolžan tisto.....otok me stane toliko in toliko.....

Braz skrbi, tudi ko nisem bila ločena.....me je otrok stal toliko in niti takrat niti sedaj se s tem ne obremenjujem.....če vidim, da ne gre čez mesec, potem pač stvari omejimo....in revčka boga nikoli nista jamrala, ker nista imela tobogana doma...ker se mi je zdel predrag (pa nimam nizkih dohodkov).....tako je....nimam in nikomur ne morem vzet...otoke imam zato, ker jih imam rada in jih nimam za strošek....

V teh postih niti ena mam ločenka, ki ima preživnino ni napisala, da "bo že kakor bo, jaz imam otroke rada ...." samo jamrate kakšen strošek imate z njimi....

Pa še odgovor na to koliko ima šče otroke: v povprečju ravno toliko kot jih imam jaz....prav ta teden mi je rekel, daj si malo frej vzemi, bom jih imel jaz do ponedeljka da se spočiješ.....ko sva v torek celo popoldne bila z malim v bolnici, na magnetnem slikanju glave....

Nima ženske , imam pa jaz partnerja, ki ima tudi otoka od prej.....pa nikoli ne jamram, ko hranimo njegovega otroka, ko mu kaj kupimo, ko mu peremo in likamo in smo varuške in učitelji ipd.....pa prav tako on plačuje preživnino.....ko ga vozmo čez vikende na morje....

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 10:55:48   
sneguljčica
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

in ja, v primeru da je tolk hudo, da je treba odvzet očetovske pravice, pol ta človk zame ne obstaja več, on NI  oče mojmu otroku in od njega nočem nič, niti evrauser posted image samo da briše čimdlje...



saj preživnina ni zate, je za otroka... če ne rabiš, pač otroku raje nakazuješ na knjižico...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 10:59:13   
sneguljčica
IZVIRNO SPOROČILO: BaNeLa

V teh postih niti ena mam ločenka, ki ima preživnino ni napisala, da "bo že kakor bo, jaz imam otroke rada ...." samo jamrate kakšen strošek imate z njimi....



zato ker od tega se ne da preživet. Sicer pa zakaj bi se prepuščal usodi in upal, da bo kakor bo, če je tudi oče dolžan skrbeti za otrokovo dobro.

(odgovor članu BaNeLa)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 11:00:43   
Anonimen
banelauser posted image user posted image

sej, če bi se samo ena najdla, k bi rekla: ok, priznam, prizadel me je, grozno me je prizadel in nič mu nisem mogla...hotla sem se mu maščevat, za bolečino, za vse, pa mu nisem nič mogla...razen da ga udarim po denarnici...v oni bolečini, pa ko se mi je svet sesul nisem znala in mogla razmišljat drugač, priznam da tud nisem vedno razmišljala v otrokovo dobro...zdej, ko je tolk cajta minlo, znam stvari pogledat z distanco in vem da v vsem nisem mela prov in da bi mogoč blo boljš, če bi drugač reagirala...ampak je kar je, oni denar pa i tud prav pride, lahko otroku več omogočim zatouser posted image

evo, če bi vsaj ena to priznala, pa priklonim se ji in ji rečem vsaka čast...ker to je človeško in tko pač in taki smo...za obsojat? niti ne...

samo da se pa za izgovor uporablja otroke, da imaš otroka za tak strašen strošek in breme...no, to mi je pa mimo...

kot sem že rekla : v imenu boga in otrok se lahko počne vse....

(odgovor članu BaNeLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 11:06:41   
sneguljčica
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

razen da ga udarim po denarnici...v oni bolečini, pa ko se mi je svet sesul nisem znala in mogla razmišljat drugač, priznam da tud nisem vedno razmišljala v otrokovo dobro...

400 eur pri 2000 eur + plače se mi ne zdi nek hud udarec po denarnici. Sicer pa kolikor vem mora mama na sodišču stroške upravičiti, seveda pa morajo biti primerni finančnemu stanju staršev, menda ja ne določijo preživnine kar tako kolikor se ona spomni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 11:09:49   
Anonimen
aja, me je banela spomnla, sem hotla prej tobogan komentirat, pa sm pozablauser posted image
ne, nebi ga kupla, ker se mi zdi to traparija, ma tamle na igrišču tri različne, pa še družbo ostalih otrokuser posted image dost bolj kt na dvorišču se sam po toboganu drajsat, z mamo za hrbtu, k sika nad tabo, da pazi kako delaš, ker je bil tolk drag toboganuser posted image

(odgovor članu sneguljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 11:16:53   
trojči
Očitno tiste, ki so se hotele z denarjem maščevati, ne berejo tega foruma. user posted image

Pa tudi uspelo jim ne bi, ker imamo zato sodišča.

Dejstvo je, da mame v veliki večini damo več. Tudi če bi se našla kaka, ki je po ločitvi "nagajala" pa zdaj sprevidla, da ni imela prav, ne spremeni dejstva, da otroci stanejo, da ni pravično, da hodi oče na dopuste po svetu, ima dober avto, hrano v boljših gostilnah, otroku pa da 100 eurov preživnine, da mu mama še sadja ne more privoščiti.

Da jamramo, da zaračunavamo svojim otrokom....in podobni nonsensi mi pa povejo samo to, da če se jaz ne vznemirim ob takih obtožbah, imam čisto vest, argumente zadaj, da ne jamram, da ne mečem nikomur ničesar naprej...da pa ima nek problem tisti, ki drugega nečesa krivi. Nekaj neizkušenosti, neznanja ne more biti razlog, da se nekoga z argumenti, izračuni ne da prepričati, še več....obtožuje in išče svoj prav za vsako ceno. user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 11:17:57   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: sneguljčica

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

in ja, v primeru da je tolk hudo, da je treba odvzet očetovske pravice, pol ta človk zame ne obstaja več, on NI  oče mojmu otroku in od njega nočem nič, niti evrauser posted image samo da briše čimdlje...



saj preživnina ni zate, je za otroka... če ne rabiš, pač otroku raje nakazuješ na knjižico...


In mama je kot skrbnica - dolžna uredit preživnino. Za otroka in ne zase. Jaz nimam kaj priznat, ker moj plačuje premalo, pa ga ne tožim. Ko sem šla stran od njega, sem si bolj kot karkoli želela mir pred njim - a so me drugi streznila, da sem kot skrbna mama dolžna poskrbeti za normalno preživnino za otroka.

(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 11:18:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sneguljčica

[ Sicer pa kolikor vem mora mama na sodišču stroške upravičiti, seveda pa morajo biti primerni finančnemu stanju staršev, menda ja ne določijo preživnine kar tako kolikor se ona spomni.


no zdej si pa sam potrdila to, kar jaz skoz pravimuser posted image stroške je treba upravičit - seveda - drgač ni dinarčkovuser posted image
zato hitro nabavt smučarsko opremo, naročit vse možne revije, vpisat k vsem možnim dejavnostim, zaračunat otroku najemnino, elektriko, odvoz smeti in prestet kolkrat dnevno potegne vodo na wcjuuser posted image

(odgovor članu sneguljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 11:20:23   
taja27
dej ulla mal svež zrak zajem pa se mal oddahn ... pa ne se tolk jezit, na ljudi, ki mislijo drugače, kot ti ... ker tud ti misliš drugače, kot marsikatera tle gor ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 11:27:34   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: BaNeLa

Kako ste hecne.....vedno poslušam samo o tem, da je oče dolžan to, dolžan tisto.....otok me stane toliko in toliko.....

Braz skrbi, tudi ko nisem bila ločena.....me je otrok stal toliko in niti takrat niti sedaj se s tem ne obremenjujem.....če vidim, da ne gre čez mesec, potem pač stvari omejimo....in revčka boga nikoli nista jamrala, ker nista imela tobogana doma...ker se mi je zdel predrag (pa nimam nizkih dohodkov).....tako je....nimam in nikomur ne morem vzet...otoke imam zato, ker jih imam rada in jih nimam za strošek....

V teh postih niti ena mam ločenka, ki ima preživnino ni napisala, da "bo že kakor bo, jaz imam otroke rada ...." samo jamrate kakšen strošek imate z njimi....

Pa še odgovor na to koliko ima šče otroke: v povprečju ravno toliko kot jih imam jaz....prav ta teden mi je rekel, daj si malo frej vzemi, bom jih imel jaz do ponedeljka da se spočiješ.....ko sva v torek celo popoldne bila z malim v bolnici, na magnetnem slikanju glave....

Nima ženske , imam pa jaz partnerja, ki ima tudi otoka od prej.....pa nikoli ne jamram, ko hranimo njegovega otroka, ko mu kaj kupimo, ko mu peremo in likamo in smo varuške in učitelji ipd.....pa prav tako on plačuje preživnino.....ko ga vozmo čez vikende na morje....


Če ju ne bi imela tako rada kot ju imam, potem se tudi ne bi "borila" zanju.
 
Veš kolk je fajn ko greš v trgovino z listkom in imaš otroka zravn, ki te milo prosi, da mu kupi nek priboljšek ... ampak zato ker imaš omejene finance ... tega ne narediš.
In ko imajo tvoji čevlji že odleplen podplat ... pa vzameš lepilo in zalepiš ... samo zato da otroku lahko nekaj nudiš ... Oprosti tudi to je zame ljubezen ... Da se jaz kot mama odpovem določenim zadevam da njima dam ...
 
Kaj pa je potem to če ni ljubezen?????

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu BaNeLa)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 11:28:03   
Anonimen
jst se nč ne jezimuser posted image sm čist mirna, normalno diham, kufe pijem pa čakam da se otrok zbudi, da ga ven na luft vlečemuser posted image

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: izsiljlevanje
7.3.2008 11:34:42   
maruškaŠ
V teh postih niti ena mam ločenka, ki ima preživnino ni napisala, da "bo že kakor bo, jaz imam otroke rada ...."


Vse lepo in prav, ampak od tega se še noben otrok ni najedu...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?