|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   podvodni akvarij
9.3.2008 19:17:46   
vesna.com
Jst sem samo enkrat vidla nekje da obstaja ta akvarij kjer stvari opazuješ v tunelu pod vodo.Kdo kaj ve kje je to?Mi bi šli nekam na vikend izlet pa ne vem kje to sploh je.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: podvodni akvarij
9.3.2008 20:06:33   
tititi
Ja to je v Barceloni, pa v Hastingsu (Velika Britanija).
Pa v Lizboni je en velik akvarij, sam tam hodis v nadstropjih okol njega in ne greš pod njega. Ampak mene je ta zelo očaral - sem bla 2x notr. Obakrat skor ceu dan.
V Barceloni mi pa še ni uspelo it v njega :( ampak vsi k so bli so bli navdušeni.
Moji starši so bli pa v Genovi v njem in jim je bil tud full ušeč.

Če ti bo pa za vikend uspelo skočit v kateregakoli od njih pa ne vem? ;)

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: podvodni akvarij
9.3.2008 20:08:54   
Anonimen
Tudi v zivalskem vrtu na Dunaju je nekaj podobnega, prav tako v Lizboni. Lizbona je sploh fenomenalna, samo malo dalec je za krajsi izlet.

(odgovor članu vesna.com)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: podvodni akvarij
9.3.2008 20:09:04   
Sibil_
Poleti vozi iz Bernardina subacquatic, to je taka ladja, ki ima spodaj kot tunel in steklene stene.In te vozi po slovenskem morju, ti pa gledaš pač pod gladino.Sama sicer še nisem bila, ampak pravijo, da je res super.No to se da videt med vikendom-pa upam da bo vozil letos.Poskusi se pozanimat.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: podvodni akvarij
9.3.2008 20:36:17   
Lianna
V Genovi imajo fajn akvarij. Drugače pa je dober še v Valenciji

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: podvodni akvarij
9.3.2008 22:16:58   
Goldy
En del je takšen tudi v Loro Parq na Tenerifih in je zanimivo, ja, ko ribicei in morski psi plavajo okoli tebe. user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: podvodni akvarij
10.3.2008 7:53:06   
vesna.com
No moram še to Lizbono prečekirat,za tega nisem vedla.Bi pa to bil ilet od četrtka popoldan do nedelje,bi šle dve družine z avtodomom.Oziroma smo se odločili da vzamemo samo vsak ta večjo,ta male pa babicam pustimo.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: podvodni akvarij
10.3.2008 8:07:44   
viv_
Od četrtka popoldan do nedelje pa ne vem če se ti tok daleč splača vozit z avtodomom. To ti gre 3 dni za vožnjo.

Mi smo bili v akvariju v Barceloni in je res lep. Do Barcelone je priti relativno enostavno, saj leti Ryanair iz Graza in Treviza, pa Myair leti iz Treviza. Prenočišč je pa v Barceloni tudi kolikor hočeš, pa sploh ne dragih. Če želiš, ti posredujem link apartmajev.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: podvodni akvarij
10.3.2008 21:16:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vesna.com

No moram še to Lizbono prečekirat,za tega nisem vedla.Bi pa to bil ilet od četrtka popoldan do nedelje,bi šle dve družine z avtodomom.


To je absolutno predalec za tako kratek cas, sploh z avtodomom.

Ce boste kdaj na daljsih pocitnicah ga ne izpusitite., meni je bil fantasticen :). Tukaj link: OceanarioDeLisboa

(odgovor članu vesna.com)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: podvodni akvarij
11.3.2008 7:33:26   
tisa80
Ja mi smo bili poleti v Guliverlandiji v Italiji in tam imaš tak akvarij.Bi ti pa priporočala da tja greste ko bo toplo,saj imajo par stvari ki se dogajajo na vodi in je res fajn.To je mini Gardalend pa še gužve ni.Priporočam!

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: podvodni akvarij
14.3.2008 12:24:44   
binica
Ja, v Genovi je tak akvarij in od Kopra do tam je cca 6 ur vožnje. Jaz grem vsako leto vsaj 2x do tam in je res lepa destinacija za si pogledat (cela tista obala - Ligurija - toplo priporočam) - grem pa zato, ker hodimo na križarjenja in se ponavadi tam vkrcamo.

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najboljši slovenski ranči za družine
Preverite seznam najboljših slovenskih rančev za družino po regijah, ki smo si izposodili na spletni strani Kamzmulcem.s...
Kako organizirati prvomajske šolske počitn...
Tisti starši, ki med počitnicami nimate na voljo "servisa babic in dedkov", se lahko znajdete tako, da se dogovorite s...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?