|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rezervacija letalskih kart - nizkocenovni pre...
11.3.2008 23:54:24   
Anonimen
Prosim za pomoč. Prvič to delam pa ne bi rada kaj zabrkljala.

Rada bi rezervirala letalske karte za julij. našla sem ponudbo in vse.
Kolikor razumem, prej rezerviraš, ceneje te pride?

Ok... rezerviram jih po postopku na njihovih straneh (letalske družbe). Kdaj jih pa moram plačati?
če recimo jaz ne bi mogla takrat (iz bilo kakšnega razloga) a lahko gre kdo drug namest mene, al so vezane prav na ime in priimek?)

Hvala za odgovore.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rezervacija letalskih kart - nizkocenovni...
12.3.2008 6:35:11   
Klarita
Ko sva midva rezervirala let, sva ga tudi direktno plačala s kreditno kartico in tako je bilo ziher rezervirano. Glede rezervacije na določeno ime pa kolikor vem, ne more kdo drug iti namesto tebe, če je karta na tvoje ime. Drugačnega sistema nisva probala...

< Sporočilo je popravil Klarita -- 12.3.2008 6:36:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rezervacija letalskih kart - nizkocenovni...
12.3.2008 7:53:19   
Tanja555
Ojla, jaz imam izkušnje z Ryanairom. Karte moraš plačati oz. kupiti takoj (s plačilno kartico), drugače jih sploh ne moreš rezervirat!

So pa vednp vezane na ime in priimek!!! Zato ti svetujem, da si zraven plačaš še tisto zavarovanje leta za par €. Če ga nimaš, pa izgleda takole:
Če bi želela, da gre kdo namesto tebe, potem moraš plačat 100€ za spremembo imena v eno smer leta, torej 200€ (če imaš povratno vozovnico) (cenik je na njihovi spletni strani).
Let lahko tudi prestaviš, vendar največ za 1 teden oz. 10 dni, vendar moraš spet plačat se mi zdi, da 60€.

Jaz nisem plačala tistega zavarovanja zraven. Ker potem iz UTEMELJENIH razlogov nisem mogla potovat, sem klicala v Dublin in težila in težila, pa napisala ene par mailov, pa poslala fax, da sem končno dobila denar nazaj (do zadnjega centauser posted image ).

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rezervacija letalskih kart - nizkocenovni...
12.3.2008 8:14:23   
mert
Se strinjam z predhodnicama. Vse drži. Hotela pa sem dodat še to, da so res prej kupljene karte veliko cenejše kot kasneje.
Povem svoj primer:
Decembra sem rezervirala karte pri Easj yetu za London (termin letenja konec aprila) in so karte za isti let danes že 120% dražje - sem sedaj preverila.
Tako, da če veš točno kdaj in kam želiš leteti, se zares izplača karte rezervirati čimprej!

Pa prijetno potovanje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rezervacija letalskih kart - nizkocenovni...
12.3.2008 8:41:46   
kristinaj
jaz sem enkrat rezervirala pri ryanairu. plačala sem tako, da sem jim ob prijavi posredovala št. bančne kartice. ko je rezervacija narejena si jo sprintaš in s tistim sem šla na letališče. na rezervaciji sem tudi morala navesti imena potnikov. če bi prišlo pa do spremembe "potnika" ga spremeniš proti plačilu. koliko pa ne vem...
kako je pri tebi ne vem ...mora vse pisat v pravilniku....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rezervacija letalskih kart - nizkocenovni...
12.3.2008 14:51:25   
Anonimen
Hvala za odgovore.

neki mi še ni čist jasno. Ko opravim rezervacijo in plačam karte - a moram it karte že prej kdaj iskat (ne vem, en reden prej?) al lahko na dan poleta pridem pač tolk časa prej, jim dam uno potrdilo ki si ga sprintam (da sem rezervirala in plačala) in dobim karte in to je to?user posted image

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rezervacija letalskih kart - nizkocenovni...
14.3.2008 12:59:03   
tinkamiška
karte dobiš na letališču, je poseben okenček in tam daš potrdilo, potem pa dobiš karte in se greš bookirat.

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rezervacija letalskih kart - nizkocenovni...
14.3.2008 13:02:32   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: tinkamiška

karte dobiš na letališču, je poseben okenček in tam daš potrdilo, potem pa dobiš karte in se greš bookirat.

tinka



odvisno. pri EasyJetu (in še nekaterih drugih) dobiš samo številko karte in se s tistim čekiraš. Ali pa ti po plačilu pošljejo elektronsko vozovnico na mail user posted image  to delajo sedaj tudi redni prevozniki.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rezervacija letalskih kart - nizkocenovni...
14.3.2008 14:24:25   
Anonimen
Aha.
Super.

Hvala za odgovore.

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





IDEJA ZA VIKEND: Korita Krčnik
Poletje počasi prihaja, izkoristimo proste dni za družinske izlete po Sloveniji. Vabimo vas, da obiščete korita Krčnik, ...
Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?