|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
hotel Carat, Budimpešta - je kdo že bil tam? 17.3.2008 21:38:20
|
|
|
|
Nika v službi
|
Zanima me, če je mogoče kdo že bil tam? Hotel je precej nov in posledično ni najti prav veliko "reviews" na netu. Sprašujem torej po osebnih izkušnjah. Budimpešto sicer relativno dobro poznam, tako da me sama lokacija hotela ne zanima toliko, kot dejanski nivo storitev, oprema sob, ponudba, itd. Smo precej zahtevni gosti, če bi šli na pot samo mi3, bi izbrala kak drug hotel, v katerem sem že bivala, tokrat pa smo prisiljeni na določeno mero kompromisa. V Caratu sem bukirala družinsko sobo oz. connecting rooms (ker bo 4-5 odraslih oseb + 1 otrok), sedaj pa torej sprašujem po vaših izkušnjah s tem hotelom.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubriki5 pomembnih prednosti potovanja z družinoDružinska potovanja so odlična priložnost za krepitev družinskih odnosov, tako med zakonci, starši in otroki ter sorojen...
Zadnje s foruma
plenicesymbaod plenic za enkratno uporabo uporabljaš?pampers (
58%)

alana (
4%)

muller (
22%)

hofer (
12%)

moltex (
1%)

linostar (
2%)
Število vseh glasov: 120Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!