|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
23.3.2008 21:20:05   
country
Naša Tinkara je prespala celo noč, se pravi do 5h ali 6h od 4. meseca. Razlika je bila samo v tem, ali je po tej uri še zaspala ali ne - po obdobjih.

Sedaj je stara skoraj 8 mesecev, od 6m se ne doji več in ni razlike v spanju. Upam, da tako tudi ostane.

Edino če ima slabo noč, ji tudi po 20x moram dat dudo...user posted image
Ampak jih ni ravno veliko.

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
24.3.2008 14:07:58   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla

Kaj pa delate to, da vam spijo celo noč?user posted image


Ej, nevem, po moje so to geni - moja sestra je bila tudi tak dojenček in mi smo imeli zdaj 2x tako srečo, me pa malo skrbi za kakšnega tretjega. user posted image

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
24.3.2008 14:15:07   
Anonimen
Vsakič znova se nasmehnem temu vprašanju.user posted image  Moj je star že dobre 4 LETA, pa še ni prespal noč.user posted image  Dojen je bil polno do 4 mesecev, potem do 1 leta.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
24.3.2008 14:32:54   
aleži
Naš je bil star 2 leti ko je začel spati celo noč v kosu in do zdaj nimam problemov. Zaspi med 20-21 uro in se zbudi med 6-7.30. Kar se pa tiče dojenja, sem ga dojila polnih 6 mesecev in potem do 12 m. Hranla sem ga tudi po 2,5-3/uro vsako noč. Največ kar je prespal je bilo cca 5 uro, ampak zelo redko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
24.3.2008 18:30:51   
Paštetka
moja je prespala celo noč od rojstva. Spi tudi po 10-12 ur skupaj. Do 7. meseca je bila samo dojena.

Sine, pa je star 2,5 leti in lahko na prste ene roke preštejem kolikokrat je prespal noč. Do 7. meseca je bil dojen+dodatek, potem samo AM.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
25.3.2008 9:01:29   
Anonimen
http://med.over.net/forum5/read.php?94,4476929

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
25.3.2008 21:05:00   
only_me
naš je prespal noč, ko sem mu zvečer namesto joške dala Novalac NF. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
25.3.2008 21:46:40   
katee
Moj sinček je prespal celo noč (od 21h-5/6h) pri dveh mesecih. PA ga še polno dojim.

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
30.3.2008 22:03:51   
zima22
naš je prespal noč od 1,5 m. Je pa trajalo samo do 3,5 m. zdaj smo stari eno leto in se še vedno zbujamo. včasih enkrat, včasih 5x. pa kaj čmo. bo že bolje. baje je to itak značilno za dojene otroke.

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
1.4.2008 9:29:00   
mopi
Ulla, naš  skoraj trimesečni user posted image  ima podoben ritem kot tvoj. Prvo rundo spi malo dlje, ker je zvečer utrujen (kopanje) in sit. Potem pa se pogosteje zbuja, tudi zaradi lakote. Ob treh zjutraj verjetni nimaš toliko mleka kot ob osmih zvečer. Naš prvo rundo odspi v svoji posteljici, preostanek noči pa je pri nama v postelji, tako, da je kar priklopljen name in je kadar hoče. Saj vem, da to ni prav, ampak zjutraj smo vsi naspani, ker ni nočne sirene...

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
1.4.2008 16:33:38   
nian
pri nas je začela spati več ponoči pri 6 tednih. od polnoči do 7-8. sedaj spimo od okoli 20.h pa do 6-7 zjutraj. user posted image  (stara skoraj 4 mesece) je samo dojena.

na vso srečo user posted image  



_____________________________

7. 12. 07 smo dobili Aljo
4.8. 10 smo dobili Meto

(odgovor članu mopi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
1.4.2008 16:56:18   
Raho
        Moj sin je bil dojen pa se je zbujalše pridveh letih vsako noč vsaj 2x.

Mojaa hči je prav tako dojena in prespi celo noč - 12 ur v enem kosu že od dopolnjenega 5. tedna starosti, tako da ne vem.

(odgovor članu nian)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
4.4.2008 12:42:04   
galileja
Ja sm kr med unimi ki se zbujajo na 2-3 ure in dojijo da mali zaspi nazaj. Še najbolj se spočijem od 20. do 23. ure potem pa na 2 uri dojenje. Star je 10 m pa sm bla že kr naveličana tega, zdej pa vidim da se ne splača sekirat ker lahko traja še dolgo.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
4.4.2008 15:52:36   
katra55
Celo noč(od 8:30 do 7 zjutraj) je prvič prespala pri 10-ih mesecih. 

(odgovor članu galileja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
4.4.2008 19:31:34   
lana38
Očitno imam pridne otroke.user posted image Prvi je spal od 22h do 6h od 1. meseca dalje, ni bil dojen. Zdaj drugi pa je dojen in star 3 mesece, 14 dni že spi od 22h do 7h, prej pa od 23 do 5h od 3. tedna dalje.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
6.4.2008 21:12:53   
Bajsa
Naša Zala je pri 7 tednih začela spat od polnoči, pa do 7-8 zjutraj. Če pa slučajno zaspi že ob 22, pa spi tam do ene 4, pol jo podojim in spi še do 8-9, tko da v bistvu celo noč. user posted image user posted image user posted image  Zala

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
7.4.2008 15:25:43   
Mat3ja22
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Eh moj je ene par krat prespal 4,5,6 ur v kosu prvo rundo pol pa dalje na 2 uriuser posted image star je zdaj 5.


enako je pri nas, samo da je Nick star 4 mesece

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
8.4.2008 23:05:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mat3ja22)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Zajtrk
Michonne RR

Ali vaši otroci zajtrkujejo pred odhodom v vrtec/šolo?

Da (64%)

Ne (28%)

Občasno (8%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!