|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
31.3.2008 17:04:40   
detelja
moja svakinja dela na gin. odd. pa mi je rekla, da nekje med 4-6 tednom po abraziji moram dobiti menstruacijo, če ne pa moram takoj nazaj k gin., da prekontrolira, če je bilo vse dobro očiščeno...se pravi, da če je tam do konca 6 tedna ne dobiš ti priporočam, da mal pokličeš gin. pa jo vprašaš kaj in kako...

(odgovor članu RDEČA VRTNICA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
31.3.2008 17:50:27   
copka
IZVIRNO SPOROČILO: RDEČA VRTNICA

Ja, bila sem po 4 tednih. Ta teden bo pa že 6 tednov. A pol me ne rabi skrbeti?

Kakšna pa je bila menstruacija, ko si jo dobila? Je bila ista kot prejšnje?


Jaz sem jo dobila v cetrtek- nekaj rjavega, potem pa kar konkretno rdece in mocno. Danes je ze 5. dan pa je se kar mocna rdeca barva, vendar veliko manj tece (ponavadi 4. in 5. dan nimam skoraj nic, oz. samo rjave izcedke).

Po moje je odvisno od ciklusov, ki jih imas. Ce npr. dobivas M na 40 dni, po moje tudi prva M po abraziji lahko pride kasneje.

Ce je se nekaj casa ne bo, pa poklici G. Moja me je fajn pregledala, ce ni nic ostalo notri, pa rekla, da se pripravlja, da je sluznica odebeljena in da bo M kmalu.

Srecno!user posted image

(odgovor članu RDEČA VRTNICA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
31.3.2008 17:55:52   
detelja
a ste ve imele dolgo po abraziji izcedek, krvavitev??? jaz sem imela 21.3. abrazijo pa še vedno imam rjav izcedek...pa mislim, da imam glivice, ker je tak kislast vonj...

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
31.3.2008 19:49:13   
TODY78
jaz sem imela izcedek 14 dn po ss

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
31.3.2008 21:10:32   
novo
js sm od ss še imela rjav uzcedek celi mesec, potem pa mi je g. predpisala KT  tak da se mi je potem uredilo. Predhodno pa me je še pregledala UZ in rekla, da ščiščena sem ok. Pojdi , če misliš, da imaš vnetje  ali karkoli drugega raje k g., ker baje rado pride po tem cc 2-3 tedne do infekcij. Če pa nimaš vročine pa počakaj kak teden drugače pa bi js raje šla, ker nikoli ne veš kako se bi zdravil sam oz. kaj je ok in kaj ni. Upam, da ni nič resnega.user posted image
gledetega vonja se je meni tudi skoz zdelo, da ima nek drugačen vonj kot ponavadi pa ni bilo nič.


< Sporočilo je popravil novo -- 31.3.2008 21:15:23 >

(odgovor članu TODY78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
1.4.2008 7:52:12   
RDEČA VRTNICA
Hvala za nasvete.
Sem ravno razmišljala ja, da če user posted image  do konca 6. tedna ne bo, bom poklicala G in jo vprašala kako in kaj naprej.

Ker pa eni pravijo, da baje ni panike nekje do dveh mesecev.
Eh, bo že.

Detelja, ne skrbi preveč. Jaz sem sicer krvavela nekje en teden, bil je bolj rjavkast izcedek.
Tudi vonj je bil drugačen kot pr user posted image , bolj je zaudarjalo.
Po mojem je to normalno glede na to, da vmesuser posted image  ni bilo, ko je bla nosečnost.
Če nimaš vročine, še malo počakaj, pa boš videla kako bo v prihodnjih dneh. Če pa ne bo bolje, pa se posvetuj z svojo oz. svojim G.

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
1.4.2008 11:50:53   
copka
Meni prvic ni skoraj nic teklo- samo kaksna rjava packa. Ko pa so me se enkrat scistili, ker je nekaj notri ostalo, sem en dan rdec izcedek imela, potem pa se 1 teden rjavega. Pa meni se zdi, da ni nic smrdelo. user posted image

(odgovor članu RDEČA VRTNICA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
1.4.2008 20:48:15   
detelja
copka ti si pa res revica, sploh si ne predstavljam, da bi mi povedali, da moram še enkrat na čiščenje...kaj so pa potem prvič delali, da niso ščistili kot je treba...jooooj...hudo...kako pa si ugotovila, da neki ni v redu? ni bilo mestruacije???

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
1.4.2008 21:09:02   
copka
Saj najprej sem tudi jaz mislila, kaksni nesposobnezi so mi delali abrazijo. Potem pa je ena sestra rekla: maternica je obcutljiva zadeva in da je ne ranijo prevec so zelo nezni pri abraziji, da ne spraskajo prevec in tako ranijo steno (jaz si predstavljam, da ne pretiravajo, ker rane pomenijo tezjo vgnezditevuser posted image ).

Mene je zakuhalo naslednji dan po abraziji, pa sem mislila, da je viroza, ki je razhajala takrat.

Tako da, ce imate kakrsne koli tezave cimprej nazaj, po moznosti pred vecerom, ker so tecni, ce morajo ob 10h sklicat ekipo.

< Sporočilo je popravil copka -- 1.4.2008 21:10:00 >

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
1.4.2008 21:19:24   
detelja
ja, copka sigurno pazijo, da ne poškudujejo maternice in da ne naredijo še več škode...ker vsak poseg v naše telo pusti določene brazgotinice...

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
17.6.2008 20:30:48   
Sulfinija
Tudi jaz sem po prvi abraziji dobila M na 34. jutri pa bo šest tednov od abrazije in M od nikoder.Nekaj me zvija,zvija priteče pa nič.Če je ne bo tale konec tedna bom klicala G,da se zmenimo kaj bo sedaj z tem.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?