|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako pripraviti puding iz Pregomina
3.4.2008 17:27:17   
mentos
Ojla punce,

dajte mi povedat kako naj skuham puding iz Pregomina.
Pa če imate še kake fine recepte bi jih bila pa zelo vesela. Smo alergiki na kmk in jajce.

HVALA, HVALA.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako pripraviti puding iz Pregomina
3.4.2008 18:48:57   
Ani77
Jaz napravim najprej Pregomin kot ponavadi, potem pa vanj zakuham vaniljev puding (Royal Kolinska ali Dolcela) po navodilih za puding. Le sladkorja dam glih za okus. Fora je, da pač mleko z vrenjem zgubi kvaliteto, ma ni panike.

Še raje kot s Pregominom pa jaz skuham sadje na vodi, sadje vzamem ven in ga spasiram, na isti vodi pa skuham vanilijev puding. Nato vmešam vanj sadje. Mnjam, naš zmaže vseuser posted image ! Vedno pa delam iz pol vrečke pudinga (20 g) in 250 ml mleka oz. kompota. Imam vrečko za 2x.

Pa dober tek.user posted image

(odgovor članu mentos)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako pripraviti puding iz Pregomina
3.4.2008 20:43:09   
jakaracman
Na teh mlekih ne kuhaš, vzameš riževo ali sojino.

(odgovor članu Ani77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako pripraviti puding iz Pregomina
3.4.2008 21:32:53   
Ani77
Meni je naša pediatrinja rekla, da lahko kuham na njem puding, riž,.... Le slabša kvaliteta mleka postane.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako pripraviti puding iz Pregomina
4.4.2008 13:37:44   
jakaracman
Pol je pa mal čudna.Vprašaj kakšnega tehnologa v firmo, ki izdeluje te mleke, pa boš videla odgovor.

(odgovor članu Ani77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako pripraviti puding iz Pregomina
4.4.2008 19:51:02   
Ani77
Važno, da je našemu user posted image  všeč in da po njem nima alergijeuser posted image . Strupeno sigurno ni user posted image .

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako pripraviti puding iz Pregomina
8.4.2008 14:27:46   
Pi-kica 1
Mi smo pa dobili v bolnici takšna navodila:
Puding in sladkor skuhaš na vodi ali na kompotu. Ko se ohladi na 50 stopinj Celzija, vmešaš ustrezno količino Pregomina, na 30 ml eno merico.
Na ta način se Pregominu ohranijo vse lastnosti, puding pa je zelo okusen.

(odgovor članu Ani77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako pripraviti puding iz Pregomina
18.4.2008 16:30:30   
izabella1
Ne vem kakšna pediatrinja priporoči kuhanje pregomina user posted image Uničijo se vse hranilne snovi + je ogabnega okusa! Dojenček pa če je lačen je vse. Mogoče pa ni dobro jih navaditi na dobre okuseuser posted image

puding (royal vanilija) lahko kuhaš na sojinem/riževem/ovsenem mleku. Ali pa skuhaj kompot iz jabolk, precediš ven vodo, na tej vodi skuhaš puding in nato najprej v skodelico naložiš čežano iz jabolk nato pa še poliješ čez puding. Meni je njamsi!

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako pripraviti puding iz Pregomina
20.4.2008 20:27:21   
Natasa-6
Skuhaš na vodi puding, riž, pš.zdrob, polento, kosmiče,... in v ohlajeno vmešaš Pregomin. Preverjeno dobro, nasitno, pa še vse hranilne snovi se ohranijo.
Iz Pregomina lahko malo za posladkat narediš tui Rafaello ali kakšne druge kroglice. Naši imajo radi tudi v vodi namočeno suho sadje, vodo odliješ,sadje zmiksaš, zmelješ polnozrnate piškote (Zdravo življenje ali Medexove), vse skupaj zmešaš, malo pustiš, da se piškoti napijejo, oblikuješ kroglice in hraniš na hladnem.

(odgovor članu izabella1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako pripraviti puding iz Pregomina
22.4.2008 8:50:48   
Anonimen
Jaz mam pa eno vprašanje, ker je toliko govora o tem pregominu - a ve vsakič pripravite svež obrok, ali si jih pripravite za npr. cel dan in potem pogrejete mleko v mikrovalovki. Vem sicer, da piše, da se to ne sem zaradi pregrevanja mleka. Upam, da ni to kaj narobe- jaz namreč pogrevam v mikrovalovki.

(odgovor članu Natasa-6)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako pripraviti puding iz Pregomina
22.4.2008 8:55:38   
emaa
mina07 ti kar pogrevaj, če je treba, Davidu so vse pogrevali v bolnici, ko je kuhinja mleko naredila, ga je, kdaj pa je on jedel, je pa nekaj drugega. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako pripraviti puding iz Pregomina
22.4.2008 8:59:56   
Anonimen
Hvala.
Ja sej naši to ga v bolnici tut pogreval (in to cele 4 mesece, kar je bila v bolnici) in vem, da v mikrovalovki, ampak me je prejšnji teden pediatrinja vprašala, kako ji dajem mleko in da se to kao ne sme. Pa sem morala preverit še pri vas.
Ker bi se mi sicer zmešalo, ker je na 2'5 ure in vsakič svež obrok - pol lahko sam kuham.
LP

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako pripraviti puding iz Pregomina
22.4.2008 9:10:12   
emaa
mina07 kako pa misliš, da se dvojčki, trojčki in več hranijo, kdo bo pa vsakič pripravil svež obrok, saj pol nič ne spiš, mal je treba bit tudi praktičen, zavret pa pregomin ne sme v mikrovalovni, ma jaz sem z Neocatom (podobno samo malo boljši okus, ker mi je pregomin že zavračal) tudi polento skuhala, kaj pa naj. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako pripraviti puding iz Pregomina
22.4.2008 11:30:04   
mentos
jaz pa kar prevrem 1 liter vode, jo dam v termosko in nato ko je lakota pripravim mlekca. Tudi nam so mlekca v bolnici non stop greli. Tako da, mikrovalovka ni najbolj fajn, ampak, kaj pa hočemo, samo da naši biserči papcajo.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako pripraviti puding iz Pregomina
22.4.2008 13:39:36   
izabella1
Jaz sem imela pa rajši kar v grelniku vodo pripravljeno, samo malo pogrela, da je bilo takoj pitno, vmešala pregomin in je bilo. Itak je to zelo hitro narejeno. Pa je naša taka, da mora bit vedno TAKOJ, ko ona hoče.

V bolnici je šel meni pregomin kar na bruhanje. Poleg tega, da je bil preredek (itak dobiš filing, jaz doma vedno sama probam, če mi je dosti toplo) stokrat pregret, saj so ga preveč pogrele, nato preveč shladile itd... Sem skoraj živce zgubila tam :) Na koncu sem vse skupaj nekam poslala, jim težila za pogreto vodo, si jo spravila v termosko in mešala s svojim pregominom (ok, ga imamo na recept in sem lahko malo lahkomiselna) Sedaj pa je itak mogoče 1x na dan na jedilniku.

(odgovor članu mentos)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako pripraviti puding iz Pregomina
22.4.2008 20:10:27   
Anonimen
Ma ja, sej to z vodo tut laufa pr men. Pa itak mam najrajš da sveže pripravim mleko, ampak včasih pač ne gre - sploh če kam gremo.
Tut mi imamo mleko na recept, ampak je kljub starosti (6,5 mesecev) še njena osnovna hrana in to na 2,5-3 ure od 7 zjutraj do 8 zvečer - pol pa spi celo noč.
Hvala

(odgovor članu izabella1)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?