|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dohranjevanje
10.2.2005 0:23:08   
malcek
Moj malcek je star skoraj 5 mesecev in je ves cas samo dojen. Sedaj pa bi ga zacela dohranjevat (sadje, zelenjava?):kava:. Kaksne so vase izkusnje? Kako ste zacele s tem? A imate kak dober "recept"?
lp A-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dohranjevanje
10.2.2005 9:12:49   
BARBARA R.
Za uvajanje goste hrane ne potrebuješ recepta.Začetki so zgolj kuhano jabolko + korenček in vse zmiksano.Različno sadje jaz kombiniram s suhimi marelicami ali rozinami zaradi sladkobe.

:muca:

(odgovor članu malcek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dohranjevanje
10.2.2005 13:55:44   
D@isy
BARBARA, a suho sadje tudi kaj skuhaš al dodaš kar tako?
A marelice pol ne napenjajo :zmeden:?

(odgovor članu malcek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dohranjevanje
10.2.2005 21:36:38   
BARBARA R.
Jaz še vedno (pri osmih mesecih) vse kuham.Z napenjanjem sva imeli težave le po svežem praženem zelju.

:muca:

(odgovor članu malcek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dohranjevanje
10.2.2005 23:10:40   
Junona
Suho sadje bi jaz odsvetovala, ker je po večini kemično obdelano. Sicer pa tako priporočajo, naj se najprej dodaja zelenjavo - kuhano, potem pa sadje. :duda:

(odgovor članu malcek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?