|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Akumulatorski traktor s prikolico in nakladalko
15.4.2008 11:16:36   
nova sloncica
Ali morda katera ve kje naj kupim traktor na akumulator za 3 letnika, ki ima prikolico in nakladalko in katerega. Sem vidla da je prej takega delal peg perego, zdaj pa ga pri nas ni več mogoče dobiti. Za druge firme pa ne vem.
Hvala za informacije.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Akumulatorski traktor s prikolico in nakl...
15.4.2008 11:21:45   
mojsoncek
Mi smo se pa raje odlocili za taksnega na pedala. Malo fiskulture pa le mora imeti otrok user posted image . Smo pa kupili Smobija s prikolico in nakladalko (preko e-Baya)

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu nova sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Akumulatorski traktor s prikolico in nakl...
15.4.2008 11:24:50   
lelaval
Mi smo se pa raje odlocili za taksnega na pedala

mi isto

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu nova sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Akumulatorski traktor s prikolico in nakl...
15.4.2008 14:49:57   
melanija
Kolikot jaz vem jih Peg perego še dela. vprašaj generalnega uvoznika za SLO. MI smo en mesec nazaj pri njih kupili motor za našo pupo. Njihova internetna stran je Mami.si. tam so cene in vse ostalo. Jaz sem jih poklicala in naročila kar po telefonu, so pa zelo prijazni. Poskusi

(odgovor članu nova sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?