|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   abrazija
26.4.2008 12:59:21   
catisima
sej vem veliko teme je na to zadevo ampak kratka vprašanja. Včeraj sem imela abrazijo, ker se je premalo povečala vrečk ain je bilo preveč krvi v maternici. Krvavela sem od 5.4.08 in do včeraj, pop posegu sem še krvavela po treh urah pa se je počasi vstavilo, danes mi teče le neka prozorna zadeva. Bili so vsi prijazni, razen popoldanske sestre, ki mi je u smehu povedala da spolne odnose ne smem imeti do prve menstruacije.
zdaj pa me zanima, če imam menstruacijo 5.ga v mesecu to pomeni, da jo bom sedaj imela čez 28 dni al že 5. in ko kako je res s spolnimi odnosi ter če lahko potem pri menstruaciji uporabljam tampone ali ne...hvala za vaše potrplenje. za zanositev pa moram počakati dva ciklusa

_____________________________

enga :), pa pa Simonka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: abrazija
26.4.2008 13:04:57   
FORZA
M naj bi dobila normalno po 28 dneh. Spolne odnose pa ne smeš imeti nekje 6 tednov. Saj imaš po 6 tednih kontrolouser posted image vsaj jas sem jo imela po SS isto kot po porodu.

(odgovor članu catisima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: abrazija
26.4.2008 13:05:24   
pika74
Ojla,

pomoje boš menstruacijo dobila po 4-6 tednih šteto od abrazije dalje.
S tamponi raje malo počakaj... in uporabljaj bombažne vložke (Viriana ima ene dobre), ki so sicer malo bolj debeli ampak udobni, ker so iz bombaža in dihajo.
Pa naj se telesne in duševne rane čimprej zacelijo.

Potem pa čimprej spet user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu catisima)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: abrazija
26.4.2008 13:16:59   
catisima
ej hvala vama...ja kontrolo imam čez 4 do 6 tednov, bolniške pa teden dni zaradi preveč zgubljene krvi. Sej je težko ampak morda je vsaka stvar za nekaj dobra, da se zgodi tako. kljub pljuvanju po abraziji v ljubljani in pritožbe poznanih po abraziji, sem bila jaz zadovoljna. Saj mi je zdrvanica poskušala zadevo uredit, vendar je po pregledu zgledalo kot v klavnici in je rekla, da ni to dobro in mormo spucat. potem mi je pa vse razložila kar me je zanimalo, ko pa sem bila potem popoldan na čiščenju pa me je potrepljala in pomežiknila, tako da sm vedela da je res ona tam, kot je obljubila. zvečer ob 19h sem bila potem odpuščena iz bolnišnice, samo popoldanska sestra in zdravnica pa nista bili kaj preveč pripravljeni svetovat. tudi v bolnici so mi dali vložke vir tako, da bom te uporabljala pri naslednji menstruaciji. še enkat hvala z ainformacije, bomo sedaj preizkusili zvezo in njegovo vzdržnost; zdaj strada že en mesec pa bo moral očitno še enega, ampak z akasnejšo popolno srećo bo pretpel vse...

_____________________________

enga :), pa pa Simonka

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: abrazija
26.4.2008 14:21:26   
copka
catisima,

zal mi je, da se ti je to zgodilo.

Za njega in njegovo stradanje pa se nikar ne sekiraj, on sedaj ni na prvem mestu in ce te skrbi za vajino zvezo zaradi tega...sorry.user posted image

(odgovor članu catisima)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: abrazija
26.4.2008 14:59:21   
Matejčika
Meni so rekli da nesmem imeti odnosov 3 tedne. Imela sva jih pa po dveh tednih, ker enostavno nisva mogla zdržat. Mnda, ker sva se poročila tisti čas. No, pa sem takoj spet zanosila. Preden sem dobila naslednjo M. Je pa mogoče res bolje, da se držiš nasveta svoje G, če ti tako reče. To je pač samo moja izkušnja.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: abrazija
26.4.2008 15:02:03   
Matejčika
Aja, po porodu pa sva lahko začela z odnosi po 6 tednih. Po čiščenju (srček nehal bit) pa po 3 tednih.

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: abrazija
26.4.2008 15:02:16   
detelja
catisima najprej ti pošiljam en velik objem...jaz sem dobila 1. mestruacijo točno 4. teden po abraziji, če glih ni bilo najbolj pametno sem vseeno uporabljala tampone (tamponi so mi odsvetovali že zdavnaj zaradi glivic, bakterij..)...glede spolnih odnosov pa so mi rekli, da je treba počakat 2 tedna...sicer ti pa povem, da še vedno neke ekstra želje nimava ne jaz pa ne moj dragi...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: abrazija
26.4.2008 16:45:31   
sunny24
Ojla. Najprej en user posted image !
Torej, meni je G rekla, da lahko mava spolne odnose takoj, ko preneham krvaveti po abraziji (cca 14 dni) in obvezno uporabit kondom. M sem dobila točno kot urca 30. dan, sem pa kar navadne vložke uporabljala (always sensitive), tamponov pa ne, da ne rata kako sranje.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: abrazija
26.4.2008 19:29:05   
catisima
ok hvala za vse vaše nasvetke; zdej sm že bolje, razen da sm dans bruhala 2x ampak ker nimam vročine je najbrž vse uredu....nč fante bo že počaku je reku, da ni panike, pa to me niti ni skrbel ker to je njegov problem če ne bi mogu čakat...no pol p abomo vidli čez koliko časa pride user posted image ....rada vas mam

_____________________________

enga :), pa pa Simonka

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: abrazija
27.4.2008 9:45:31   
catisima
oj bejbe; ma zdej spet krvavim ampak ne močno tko, da očitno je to normaln..mam pa eno težavo, da me vse peče, kot neko vnetje...ima kera podobno izkušnjo in kako ste si pomagale...a se morda ne bi smel aumivati z milom, imam zelenga chiliya....hvala

_____________________________

enga :), pa pa Simonka

(odgovor članu catisima)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: abrazija
27.4.2008 10:01:40   
detelja
catisima krvavitev oz. izcedek je že ok...ampak bolečine pa ne vem...če te bo še bolelo rajši jutri pokliči gin. pa vprašaj...da ne bo slučajno kaj narobe...sicer jaz sem dobila nekje 2 tedna po abraziji hude bolečine v spodnjem delu trebuha...meni je gin. rekla, da nobeno milo ni dobro, niti intimna mila ne...ker baje dražijo sluznico...pa glih tako niso v redu dnevni ščitniki perila...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu catisima)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: abrazija
27.4.2008 12:58:55   
catisima
hvala bom poskusila brez mila, giniča zdaj ni ker je na dopustu, bom pa jutri kar na nujno ginekološko poklicala če bo še kaj huje ali pa kake bolečine pa mi bodo svetovali...lahko me peče od trikratnega pregleda z ultrazvokom (sej veste une rokavice gor) ali pa potem od abrazije....hm hvala za nasvete

_____________________________

enga :), pa pa Simonka

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?