|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gardaland,kakšna je gužva za praznike?
28.4.2008 9:46:41   
ona
Ojla,ker nameravamo sedaj za prvomajske si privoščit en tak mini dopust,smo mislili it do gardalanda in sicer bi 1.5 šli počasi od doma,potem bi nekje prespali in bi 2.5 ali 3.5 šli v gardaland,ostale dni pa bi si še kaj drugegag podledali!zdaj me zanima,če je res za prvomajske taka gužva,saj sama mislim,da je gužva bolj 1.5,kot ostale dni ali se motim?user posted image
Izkušnje prosim?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gardaland,kakšna je gužva za praznike?
28.4.2008 9:48:57   
Tinky
Eno leto smo šli v Gardaland med prvomajskimi. Nikoli več!!!!
Takšna gužva, da si moral čakat po dve uri v vrsti.


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gardaland,kakšna je gužva za praznike?
28.4.2008 9:50:36   
ona
Saj mogoče bodo pa tudi ostali ljudje razmišljali,da nikoli več za prvomajske,potem pa ne bo gužveuser posted image user posted image user posted image
Se hecam,saj zato sprašujem,ker ne bi šli tja točno 1.5.,ampak en drugi dan,kot pa vem v Italiji 2.5 ni praznika?

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gardaland,kakšna je gužva za praznike?
28.4.2008 10:05:48   
Tinky
Jaz sem bila 2.5. (k v Italiji ni praznika) v Gardalandu (pa ponedeljek mislim, da je bil), pa je bla taka gužva.
Tko, da ne vem...jaz ne bi riskirala.


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gardaland,kakšna je gužva za praznike?
28.4.2008 10:10:29   
kristinaj
jaz ti svetujem, da če se le da, se obiska gardalanda med počitnicami in prazniki izogibaš, ker se boš le načakala in naživcirala. od obiska ne boš imela nič....no, kakšen siv las več :=)) .  pejdi raje med tednom in to pred junijem. potem italijani končajo šolo in je neznosna gužva.....

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gardaland,kakšna je gužva za praznike?
28.4.2008 10:12:09   
kristinaj
ups...tudi med vikendi ni za hodit......

če že imaš namen spat na poti, dejte prenočit tisto noč po obisku gardalanda in jaz bi šla s torka na sredo...... je lih nekje vmes, da zna biti manj gužve.....

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gardaland,kakšna je gužva za praznike?
28.4.2008 10:50:41   
Anonimen
jst sm bla v to soboto pa je blo do 12ih čist prazno skorej, pol so se pa italjani prmajal..user posted image gužva je bla pol,ampak čakal smo pa max 45 minut, tko, da smo ne kej počakale, drugač smo šle pa na delfine pa take u izi stvari, kjer ni blo tok gužve.... za 1. maja pa ne vem kk je, se pa res najbl splača it med tednom, je res lepo...

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gardaland,kakšna je gužva za praznike?
28.4.2008 12:16:44   
Naja31
Glede na to da skoraj vsi ki jih poznam gredo zdaj v Gardaland, bi rekla, da je velika gužva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gardaland,kakšna je gužva za praznike?
28.4.2008 13:55:29   
helloKitty
Jst grem to soboto. user posted image  Res bo mogoče mal gužve, sam zdej se še da stat v vrsti k še ni tako vroče.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gardaland,kakšna je gužva za praznike?
28.4.2008 17:33:59   
Anonimen
uff hello kitty a veš kok je vroče, to sploh ne morš vrjet. Jst sm bla v majčki brez rokavov, pa me je res opekl. ko smo na neki čakal me je prov glava začela bolet od sonca, tk da vzemte kkšne kapce s šildom.user posted image

(odgovor članu helloKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gardaland,kakšna je gužva za praznike?
28.4.2008 17:42:54   
ona
saj ne vem kaj naredit,kon koncev nas niti vse ne tolk zanima vse skupaj,no razen sinauser posted image bo pa on sam čakal v vrstah user posted image
Ne vem,bomo provali,v skrajnem primeru se lahko vrnemo domov in gremo kdaj drugičuser posted image
Po eni strani je boljše,da ne vem kaj nas čakauser posted image ,bom potem preklinjalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Gardaland,kakšna je gužva za praznike?
28.4.2008 18:03:17   
hariba
Kakor naletiš, mi smo bili pred dvema letoma na torek zadnje dni v avgustu, mislili smo, da ne bo gužva. Ma katastrofa, za antlatido in nek kino smo čakali več kot uro in pol, še par let nazaj pa smobili 15.8 na cerkveni praznik je bilo pa super,nič kaj dosti vrst( čisto brez čakanja pa tam itak nikoli ni)zato je to težko predvidet. Lahko, da bo 2.5.gužva,ker bodo imeli ital.otroci šolske izlete, ni pa nujno. Jaz vam svetujem, da ste tam že takoj,ko ga odprejo ob 10h, takrat je ponavadi kakor je že ena prejnapisala res prazno,ker avtobusi pripeljejo kasneje in greste najprej na konec gardalanda, tam,ko so vlaki smrti,colorado boat in gusarska ladja, ker se vsi najprej zaženejo na začetek,mi smo enkrat tako naredili in smo zelo dobro skozi prišli. Pa lepo se imejte!

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Gardaland,kakšna je gužva za praznike?
30.4.2008 14:47:06   
binica
Definitivno ti odsvetujem.....

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Gardaland,kakšna je gužva za praznike?
2.5.2008 20:23:34   
Pikabu
Bom kar sem dodala svoje vprašanje. Midva z možem se pogovarjava, da bi za najino obletnico šli v Gardaland. Je že dolgo, kar sem bila sama in sem malo pozabila. Zanima me, za koliko stare otroke bi to priporočali? Jaz bi šla predvsem zaradi vlakcev in tistih počasnih stvari, ker oba obožujeta vlakce, sama pa tudi ne maram tistih adrenalinskih stvari. A je mogoče še kaj podobnega Gardalandu, da je veliko različnih vlakcev in počasnih stvari, kar bi bilo primerno za našedva malčka? Stara sta pa tri leta in pol in leto in pol. A se na teh stvareh tudi dolgo čaka ali se čaka na tistih bolj adrenalinskih stvareh? Mi bi šli na soboto, ampak v hudo gužvo pa vseeno ne bi šli.

< Sporočilo je popravil Pikabu -- 2.5.2008 20:24:31 >


_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Gardaland,kakšna je gužva za praznike?
3.5.2008 19:00:56   
Cacka02
Evo, odgovor iz prve roke:

Prejšnji teden smo bili dvakrat v Garalandu in dve popolnoma različni zgodbi.  V sredo, 23.4., in ni bilo nobene gužve, čakali smo samo cca 5 min, na boljših atrakcijah morda 10 min. Super v glavnem, naši dve sta uživali, predvsem starejša, mlajša, skoraj štiriletnica malo manj, jo je bilo strah na malo bolj hitrih zadevah. Seveda nismo šli na tidte najbolj nore stvari, ampak je toliko drugih atrakcij, da sploh ni dolgčas. Opogumljeni z dobro izkušnjo smo šli nato še v petek, ampak katastrofa. Gužva že na vhodu, za vstop v park smo čakali skoraj pol ure, notri pa povsod taka gužva, tako smo že po dobri uri in pol obupali, ker smo šli v tem času samo na eno stvar, otroka tudi nista imela potrpljenja stati v vrsti.

Priporočam Gardaland v začetku tedna, konec tedna se tudi vsa okolica Gardskega jezera napolni z vikend turisti.

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Gardaland,kakšna je gužva za praznike?
4.5.2008 8:31:02   
katjes
Mi smo bili lansko leto med tednom - konec junija. Gužve je bilo kar nekaj, ker so ravno takrat zaključni izleti in je bilo polno Italijanov in Slovencev.
Na ta hudih atrakcijah - vlakec smrti...., je omejitev višina otrok nad 130 cm.


_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Gardaland,kakšna je gužva za praznike?
4.5.2008 8:49:01   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

Zanima me, za koliko stare otroke bi to priporočali?  Stara sta pa tri leta in pol in leto in pol.


Jaz vsekakor ne bi priporočala za to starost, pa če so gužve, ali ne. Kot prvo, se otroci začnejo kljub akciji dolgočasiti, se utrudijo, če pa je potrebno še čakati, je polomija v naprej programirana. Pa še nič ne odnesejo od tega, ker so enostavno premajhni. Ne smeš pozabiti, da se bosta morala starša "razdeliti", saj niso vse stvari za vsako starost, tako, da boste ves dan preživeli narazen ali pa si boste SKUPAJ bolj malo ogledali.

Midva sva rekla, dokler ne bo ta mlajši star vsaj 5 let, nas Gardaland in podobni "parki" ne bodo videli.

Samo primer. Smo bili včeraj v zagrebškem živalskem vrtu. Imam občutek, da so živali in vse ostalo zanimalo samo naju. Ta večji je "podrajsal" vse ograje, zanimala so ga stranišča in sladoled, ta mlajši se je zapičil v mravlje, ki so se sprehajae ob ograji geparda. Geparda pa še opazil ni. user posted image  Na koncu se je odočil, da bi rad imam neko progasto miš, ki jo je videl za steklom in tako smo se pridrli do izhoda.

Pa je bil "samo" živalski vrt in otroka sta stara 3,5  in 7 let.

Bomo definitivno počakali..

< Sporočilo je popravil Marogica -- 4.5.2008 8:51:12 >


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Gardaland,kakšna je gužva za praznike?
5.5.2008 15:24:43   
helloKitty
Mi smo bili v soboto. Gužva je bila že ob 10 zjutraj. Ampak baje je bila še večja med tednom. Sem bila pa tud že parkrat med tednom, pa lahko rečem da ni bistvene razlike-malo manj ljudi je, ampak res za vzorec.

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Gardaland,kakšna je gužva za praznike?
5.5.2008 22:37:15   
ona
Še en odgovor iz prve rokeuser posted image
Smo se odpravili dol in šli 1.5 popoldne tja,poiskali hotel,prespali in 2.5.odšli v gardaland.Gužva je res bila ojoj,samo se je dalo,ker smo bli vsi na of in lepo počakali v vrstah!Saj tako hudo ni bilo,razen na tistih tahudih je mož čakal eno uro da je prišel na vrsto,na teh otroških pa je kar šlo lepo skoz,tam po 15 minut čakanja!Imam pa otroka starega 9,5 in 3,5 let!Tavečji je užival,tamala tudi,ker itak je tako aktivna,da ji nikoli ni dolgčas,pa še spi ne nič čez dan,tako,da je kar z nami lepo hodila in prav uživala!Mi smo pa tudi in res ni bilo problema¨!Po moje je tudi dosti od otroka odvisno kako je aktiven!¨
Potem smo zvečer spet prespali in v soboto 2.5 šli še enkrat in sicer smo se zalaufali proti koncu in se vračali na začetek in sploh nismo nič čakali,pa tudi gužve je bilo manj kot 2.5.tako,da smo šli skozi vse atrakcije!
No,to je moja izkušnja,glede otrok pa je res odvisno kako so potrpežljivi!Pri nas ponavadi starejši bolj teži in rata siten kot tamalauser posted image

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Gardaland,kakšna je gužva za praznike?
6.5.2008 12:36:28   
binica
Super, me veseli, da ste uživali.
Jaz sem mojo Lano peljala decembra, ko je imela 2 leti pa pol in je uživala 100 na uro, tako da jaz dosti ne bi čakala. Še sedaj se večkrat spomni na Gardaland in me sprašuje kdaj bomo spet šli. Se mi zdi, da je kar veliko atrakcij, ki so primerne za majhne otročke...

Smo pa mi bili 2.5. v enem parku v Lignanu, ki je cca slabo uro pa pol vožnje iz Kopra - ime mu je Gulliverlandia, je v stilu Gardalanda ampak precej manjši in se mi zdi duper zadevica za otročke. V parku smo se zabavali do kosila, nato pa smo šli v Lignano na kosilo in na šetnjo po mestu, pa malo smo se na plaži igrali... tako da je to ena super varianta za preživet lep vikend.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
Najboljši slovenski ranči za družine
Preverite seznam najboljših slovenskih rančev za družino po regijah, ki smo si izposodili na spletni strani Kamzmulcem.s...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?