|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Srečanje staršev malih angelčkov!
26.5.2008 19:04:59   
Matejčika
Kot nekateri veste sem 11.3.2008 rodila mrtvega sinka Gašperja. V tem času sem spoznala, da se o tem dosti premalo govori. Ljudje se nas najraje izognejo...Pravzaprav se nisem imela na nikogar obrnit in ga vprašat, kako je pa on preživel to. Vsaj v živo ne. Tako sem potrebovala nekoga, ki bi mi rekel: Saj bo hitro minila ta grozna žalost. Spet se boš smejala kot si se nekoč. Vem kako hudo ti je! 

Zato sva se s TamaroJ pogovarjale, da bi takšno srečanje marsikomu pomagalo. Tudi nama! Vem, da nas je tukaj veliko mamic in očkov prav posebnih otročičkov-ANGELČKOV. Nekako sem si predstavljala takole. Kdorkoli, ki ima podobno izkušnjo kot jaz je vabljen v Arboretum Volčji potok. Kdaj, pa bi bilo najbolje, da se dogovorimo tukaj. Predlagam recimo 6.6.2008.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Srečanje staršev malih angelčkov!
26.5.2008 21:09:44   
Naja30
Matejčika, Tamara mi je že povedala za to srečanje in sem za.
Imaš prav, da se o tem premalo govori. Sama imam zelo veliko vprašanj, vendar ne vem, komu bi jih zastavila. Na forumu se pač o tem ne sprašuje, ker je tema zelo boleča in intimna.
Meni 6.6. odgovarja, samo še uro dorečemo.

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Srečanje staršev malih angelčkov!
26.5.2008 21:19:10   
frutka_
Mamice držite se...user posted image Dobro, da se boste dobile. Se mi zdi, da je lažje, ko ugotoviš, da nisi sam.

Vse lepo vam želim!

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Srečanje staršev malih angelčkov!
27.5.2008 13:07:34   
TamaraJ
Evo super Matejčikauser posted image . Jaz se tudi pofočkam. Samo glede datuma bom poskušala še sporočit. Mislim, da je to petek... Bom sporočila upam da danes, jutri.
Upam, da se nas nabere nekaj in da se v mirnem in prijetnem okolju pogovorimo odprto o tej boleči temi in si nalijemo optimizma za naprej.

mamice in očki...javite seuser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Srečanje staršev malih angelčkov!
27.5.2008 13:09:48   
TamaraJ
Aja, kakšne pa imete predloge glede ure srečanja?

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Srečanje staršev malih angelčkov!
27.5.2008 18:11:39   
Matejčika
Jaz sem malo zamešala datume, morda bi bilo bolje, če se dobimo v soboto, ker v petek, so nekateri še v službi in potem je pa že malo prepozno,ne. Tam nekje okoli 13. ure. Recimo.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Srečanje staršev malih angelčkov!
27.5.2008 19:53:32   
TamaraJ
Super. Torej predlagan datum je torej 7.6.2008 v Aboretumu Volčji potok ob 13:00 uri.

No, jaz potrjujem torej user posted image



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Srečanje staršev malih angelčkov!
27.5.2008 22:01:08   
Naja30
Meni pa ravno tako pade ta datum, da še ne vem zarad varstva za tamalo. Se bom potrudila. Potrdila pa še ne bom.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Srečanje staršev malih angelčkov!
27.5.2008 22:43:08   
Matejčika
Lahko jo pa zraven vzameš.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Srečanje staršev malih angelčkov!
28.5.2008 16:15:55   
Matejčika
Sem upala da bo večji odziv. Da se nam bo pridružil kakšen starš, ki je dobil angelčka že pred nekaj časa. user posted image Bomo pa same. Bo tak tudi fajn.

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Srečanje staršev malih angelčkov!
28.5.2008 18:24:28   
Naja30
Matejčika, če bom hotela v miru kakšno rečt z vami puncami, je bolje, da ostane doma user posted image  Stara je 18m in živahna kot le kaj!

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Srečanje staršev malih angelčkov!
28.5.2008 20:31:08   
anajmad
Lepo,da se boste dobile. Zelo podpiram to. Toda zame je preveč boleče,čeprav je že tri leta in pol od tega. Še  zmeraj mi je hudo in mislim,da bi se rana še ponovno preveč odprla.
Ve pa kar pogumno.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Srečanje staršev malih angelčkov!
29.5.2008 14:16:00   
Neža81
7.6 bo minilo eno leto, odkar sem v 23. tendu izgubila dvojčka..... tako kot anajmad je tudi meni še vedno zelo hudo in bi mi srečanje povzročilo oz odprlo rane....user posted image
Upam, da bo vam pogovor pomagal.... meni žal ne bi...

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Srečanje staršev malih angelčkov!
29.5.2008 14:16:28   
Neža81
pomota pri datumu: 27.6.2008 bo minilo eno leto..,user posted image

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Srečanje staršev malih angelčkov!
29.5.2008 18:06:19   
Matejčika
Saj zastopimo. 

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Srečanje staršev malih angelčkov!
30.5.2008 10:47:59   
TamaraJ
Ja, tudi jaz sem upala na večji odziv.. Razumem, da bi nekaterim srečanje odprlo rane... jaz sem pač tip, ki mi jih pogovor in deljenje izkušenj celi. Bistveno lažje mi je, če se o tem pogovarjam in predvsem delim optimizem za naprej. Ja, kljub hudi izkušnji nočem obstati na mestu in pač gledam naprej. Mojega sončka bom vedno nosila v srcu in že zdaj ga čutim in jemljem kot nekakšnega ''pomočnika'', da gledam v lepši jutri. Je naš angelček, ki nas čuva in zaradi njega nas ne sme biti strah prihodnosti. Ni črna. Zaradi preteklosti nas ne sme biti strah prihodnosti. Ja, mogoče je res lahko govoriti in težje to spraviti v vsakdan. Ampak s tem, da se poskušamo vsaj usmerjati naprej v lepši jutri, smo že veliko naredili. Moj angelček Jakec si,verjamem v to, želi, da njegova mamica nosi nasmeh na obrazu in da jo misel nanj nežno pogreje pri srcu. Ne želi si, da sem cele dneva žalostna. Ve, da ga nosim v sebi in da bo zeme vedno nekaj posebnega. Moj mavrični otrok. Ki mi daje upanje...in ne jemlje.

Mogoče so nekaterim te besede čudne... ampak tako pač je.

Želim si srečanja z mamicami, ki jih je v življenju doletela takšna izkušnja. Spile bomo kavo, iz sebe mogoče sprostile še kakšno breme in morda tudi ena drugi poklonile vsaj misel, ki bo osmislila prihodnost. Morda bomo ena drugi pomagale razumeti. In predvsem zavedanje, da v tem nismo same.
Mogoče pa bomo samo popile kavico, rekle kakšno o vremenu... in odšle vsaka po svoje. ne vem, poskusiti ni grehuser posted image .


Kako smo pa zdaj z datumom? Če ne gre 7.6....bi mogoče šlo 14.6.?


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Srečanje staršev malih angelčkov!
30.5.2008 13:09:51   
Matejčika
To si pa napisala tudi moje misli!


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Srečanje staršev malih angelčkov!
31.5.2008 21:36:03   
Zamima
matejčika, moje iskreno sožalje in čestitke za pogum, da govoriš o tem user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Srečanje staršev malih angelčkov!
1.6.2008 21:15:55   
Lusa
Matejčika-jaz bi z veseljem prišla ,pa mi je žal predaleč.Tako ,da mogoče pa kdaj le ,ampak mislim ,da imajo solzice večkrat takšna srečanja ,zato se jima lahko tud tam pridružita.

lp
n.

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Srečanje staršev malih angelčkov!
5.6.2008 13:38:07   
Matejčika
Preverjam. Za soboto še velja? Tamara? Naja?

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Prvi zobek
klitia

Kdaj je vaš otrok dobil prvi zobek?

pred 3 meseci (4%)

med 3 in 6 mesecem (34%)

po šestem mesecu do enega leta (62%)

po prvem letu (0%)


Število vseh glasov: 47

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!