|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Optimistične zgodbe prosim!
24.6.2008 10:09:34   
nana35
Če ti bo moja zgodbica pomagala v duši ne vem,ni ravno identična s tvojo je pa podobna.Imela sem 2 SS,nato izvenmaternično nosečnost,kjer so mi odstranili jajcevod,nato spet 1 SS,potem odstranitev pregrade na maternici,ki je zelo pogosta pri ženskah in potem spet IMN,je šel drugi jajcevod.In nato? Sledila je le še lahko umetna oploditev in sem šla,kjer nama je uspelo v prvem poskusu,zdaj pa sem srečna mamica malemu fantku,ki bo kmalu napolnil 6.mesecev.

Ne obupaj,vedno posije lučka za vsakogar,želim ti,da se to zgodi prav kmalu.

_____________________________

:))


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Optimistične zgodbe prosim!
24.6.2008 17:39:41   
veri
Obupana:Vsem, ki ste že preko sredine user posted image  želim vso srečo.Jaz sama je nisem imela, ker sem v 25 tednu, po prezgodnjih popadkih rodila mrtvo deklicouser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Optimistične zgodbe prosim!
24.6.2008 21:10:04   
Naja30
Ja, jaz tudi vsem želim srečo. Najhuje je to, da ko si konec prvega tromesečja in misliš ok, zdaj je pa največja nevarnost za ss mimo, te lahko pa kaj drugega doleti. Nosečnost je loterija do konca. Zato ne maram brat ali slišat nič podobnega kot je "nosečnost ni bolezen". Saj res ni, ampak vseeno je eno drugo stanje in ženska se mora malo pazit.
Za vse še enkrat veliko user posted image user posted image user posted image  Enkrat nam bo uspelo!

(odgovor članu veri)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?