|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAKO LEP VEČER
23.2.2005 18:25:41   
Skorpija
Tole morm pa kar z vami delit, ko sem tako vesela! Ne, ne, ni pikica (bo že...)!

Čez 30 min neham delat in potem grem domov, kjer me čaka moj dragi (to je pri naju izjemno, da je on že doma!) in bova skupaj naredila krasno večerjico - losos, krompir, solata in dobro vino (še praznujemo za Bambi:)) in povrhu vsega še sneži in bo naša ulica kot v pravljici, ko je tako majhna - to pa bo večer za :sloncek:.

Kot v pravljici!!!!

Tudi vam želim en tak lep večer z vašimi najdražjimi!

S.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KAKO LEP VEČER
23.2.2005 18:30:18   
Urša76
hm, sem ti kar mal fouš...

jaz pa samevam in gledam ven kako je lepo vse belo.

ampak v isti minuti se sponmim, da bom ju3 mogla spet drsat/sankat al kakorkoli že... na šiht. no im to me pa malčk zamori...

ampak vseen se bom poskusla fajn imet.

enako želim tudi ostalim kar se da lep večer
u

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   KAKO LEP VEČER
23.2.2005 18:38:01   
naja78
halo.res je lepo.jaz sem boga molila da bo sneg.ja prav ste prebrale.februar je moj mesec in še 4 dni do RD.:torta:pa bom spet stari.
kolk grejo leta hitro.
mene ma da bi šla zdaj ven in grem,pol pa se še mal vrnem na RR.grem kr na sprehod brez marele.moj dragi dela,tako da če bo romantika edino,pod rjuhami,če ne bo zmatran.:love::)-:)-:)-:)-:)-


(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
23.2.2005 19:23:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Skorpija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   KAKO LEP VEČER
23.2.2005 20:53:21   
lenika
Jaz sem sicer doma in moj dragi tudi, od romantike pa nebo tokrat nič,ker dragi gleda ligo prvakov po televiziji (spet ta nogomet).:((:((:((:((:((:((:((

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   KAKO LEP VEČER
23.2.2005 21:29:04   
Nyah*
Moj dragi je sel pa v nocno :((:((:((, sva se pa prejle sprehajala po snegu, kako romanticno:love::love:!

Zjutraj pa pride k meni ves premrazen, pa se skupej pogrejeva :sloncek::sloncek:, :bravo:, komi cakam!


(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?