|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Med
24.2.2005 17:21:41   
Tejči
Ojla, mene pa zanima če je med alergen? Ali ga lahko jem, čeprav dojim?

LP, Tea:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Med
24.2.2005 17:25:22   
tinica
Pomojem ga lahko ješ, jaz sem ga v bolnici dobila vsako jutro za zajtrk.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Med
24.2.2005 17:25:24   
Jančika_
Je alergen. Ampak ti ga lahko ješ, samo pikici ga ne dat. Jaz sem ga jedla ves čas, zdaj pa recimo pijem Endovital, ki ima tudi med in propolis notri.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Med
24.2.2005 18:23:06   
Tejči
Hvala punce, danes bo "medeni" večer:)

Mala maja, še sreča, da si napisala, da se naj izogibam kostanjevega meda-tega ne maram..cvetlični pa mi je full dober.

Lp, Tea:sloncek:

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Med
25.2.2005 11:43:33   
mehurčica
Jaz pa imam najraje kostanjevega. Sem ga jedla ves čas kar sem dojila.

Vseeno potem poglej, če ima mala kakšno reakcijo.

Jaz sem tudi pri jagodah pazila. Sem jih pojedla nekaj in po dojenju sem ga pač opazovala. Čez par dni sem jih že več pojedla in spet opazovala. Ko sem videla, da je ok, sem se jih pa kr fajn napokala.:)Pozneje sem tudi njemu dala malo jagod in je bilo ok.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Med
25.2.2005 12:00:38   
malika
O tem bo kaj več vedela Seven. Meni je svetovala, da je kupljen -trgovinski med OK, medtem ko domač ni, zaradi ene bakterije :zmeden: Seven na pomoč dalje :bravo:

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Med
25.2.2005 13:10:18   
Ajsha
Ni razlike med domačim in kupljenim - oba imata lahko spore bakterije Clostridium botulinum in njen toksin, ki povzroča bolezen botulizem, ki je za majhne otroke zelo nevarna. Starejši imajo že bolj razvit prebavni in živčni sistem, da z količino toksina, ki bi bil lahko prisoten v medu, botulizma ne dobijo.

To je to.

LP!

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Med
25.2.2005 20:50:59   
Mojca20
Strinjam se z Jančiko!

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?