|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako dat mačku tablet?
1.7.2008 18:33:59   
robinzon
Ne bo druge, kot da jo en drži, drugi pa odpre gobček in potisne tableto čim globje v gobček ter ga takoj  stisne skupaj, ker drugače bo izplunil. Eni so res težavni, pa če so napol divji ali ne.

(odgovor članu Leiah)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako dat mačku tablet?
1.7.2008 21:45:35   
malania
Lahko jo ''zakamufliraš'' v sirček (tisti mehek, trikotni ala Zdenka).

(odgovor članu Leiah)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako dat mačku tablet?
1.7.2008 21:50:08   
ledenka
jaz ga vzamem v narocje in mu tableto potisnem globoko v gobcek user posted image  ni najlazje, je pa hitro mimo.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako dat mačku tablet?
1.7.2008 21:55:15   
CUKRČEK
jaz  sem dala psu vedno tablete v paštetouser posted image Pač odprem paštetko, jo dam v dlan in vano "napičim" tabletke....poje vse skupaj v sekundi. Tudi čuti ne, da je kaj nezaželjenega zraven, ker je tako požrešenuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako dat mačku tablet?
1.7.2008 22:04:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

jaz  sem dala psu vedno tablete v paštetouser posted image Pač odprem paštetko, jo dam v dlan in vano "napičim" tabletke....poje vse skupaj v sekundi. Tudi čuti ne, da je kaj nezaželjenega zraven, ker je tako požrešenuser posted image


Jaz sem Luni jo tlacila v poli salamo in sir - pa je gospodicna se vseeno uspela ven pljunit. Na koncu sem jo zdrobila in zamesala v ocijev jogurt, pa ga ni hotla. S tem smo vedno imeli polno tezav. Pa je tudi blazno pozresna. Tole s pasteto je fajn ideja.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako dat mačku tablet?
2.7.2008 9:42:04   
honey
Mi imamo doma isti primer - sicer je mačka hišna, ampak če vidi, da se pripravlja, da bo dobila tablet, se ji kar skeglja user posted image  Najhuje je bilo, ko je zbolela in smo ji morali dajati antibiotike. Prvič sem jo peljala kar k veterinarju, da bi ji ona dala tableto - potisnila ji jo je s pinceto v grlo, da je ja ne bo ven pljunila. No, pa ji je uspelo user posted image  Še veterinarka ni mogla verjet. Tako da je potem dobila injekcijo user posted image  No, v glavnem, naša sicer je mesne konzerve in vrečke, ampak ni variante, da bi pojedla, če je kaj notri namešano. Pa tudi to smo poskusili, da bi ji tačko namazali - ni šlo. Je čisto znorela, polizala si je ni, ampak je skočila na kavč in si tam obrisala user posted image . Tako da pri nas prakticiramo injekcijsko brizgo. Res pa je, da jo moram držat zelo močno, ker če računaš, da ima muca 8 kg in je zelo velika, potem veš, kako je to. Tako da jaz jo držim za prsni koš tako, da ne more s tacami opletati in za gobček tako s strani, da ji razprem usta. Mož pa na hitrico brizgne stopljeno tableto globoko v grlo, da nima kaj drugega, kot da jo požre. No, pa še to potem "kolca", da bi jo ja zbruhala. Samo ponavadi nama kar uspe. Pri nas žal kakšen lažji način ne pride v poštev user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako dat mačku tablet?
4.7.2008 16:12:28   
_Luna_
Ampule Profender so proti glistam in trakulji, Stronghold pa deluje samo proti glistam, proti trakulji pa ne. Drugač pa je meni včasih ratalo dat v hrenovki (na koncu sem prerezala in dala not), al pa v eni od mačjih paštet, ki jih ima rada. Pa mačkica mora bit fajn lačna, je dosti manj šans, da vrže ven. Drugače pa jaz zdaj vedno dam ampule, je bistveno bolj enostavno.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako dat mačku tablet?
7.7.2008 8:58:32   
puncica
tako poročam, ker si moj niti podrazno ni dal dopovedat da bi bilo fajn mačka prijet in mu z brizgalkok noter zbrizgat vodo s tableto, ni preostalo druga kot da smo šli po ampule, ki so svinsko drage proti tabletam ampak kaj čemo, tako da smo zdej tole ampulo dal za vrat in zdej čakamo da bo maček zdravuser posted image , čez tri mesce pa jovo na novo.

Hvala vsem za nasvete in ideje.

(odgovor članu _Luna_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




imunski sistem
Lelly28 RR

ali otrokom dajete prehranska dopolnila za bolši imunski sistem?

da (11%)

ne (67%)

občasno (22%)


Število vseh glasov: 9

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!