|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tametil
13.7.2008 13:09:11   
yaris
Imam samo eno kratko vprašanje. Zanima me če katera jemlje tablete Tametil za dojenje. Pa kolko krat na dan ga jemljete in ali je zaželen rezultat! Več mleka ?
Hvala za odgovore že vnaprej.
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tametil
13.7.2008 13:25:32   
*Junona*
http://www.google.si/search?q=Tametil&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:sl:official&client=firefox-a

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1040480

Nekaj sem našla, upam, da ti prav pride. Izkušenj pa nimam, tako da ti ne znam svetovati


Srečnouser posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tametil
13.7.2008 15:35:35   
katy82
Ja jst jemljem tametil kadar mi zmanjkuje mleka in sicer vzamem najprej naenkrat dva pred pumpanjem potem pa preden si naslednjič spumpam kako uro prej po enega.To delam kak dan pa pride ful naval mleka,če tega ne bi jemala bi mleka enostavno zmanjkalo tko da meni je pomagalo za druge pa ne vem.
Meni drgač sezamov napitek ni nč nucal,s tamalo nama dojenje ni zlaufal tko da sem pristala na pumpici in po njej vidla da mam čedalje manj mleka kljub pumpanju na dve do tri ure,pač ni blo.Maš pa tudi pršilo,syntocinon mislm da jel, ki naj bi tudi pomagal,izkušenj nimam.
Upam da ti bo zlaufal,srečno



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tametil
16.7.2008 23:16:10   
Peli
Jest sm jemala zjutraj 2 tabletki in eno zvečer, razlika je bla le o tem, da mi je še bolj mleko iztekalo - ko pa sm dojila oz. črpala - pa ni bilo nobene razlike v količini.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?