|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   starejši otrok in 'interes' za dojenje
14.7.2008 23:17:37   
***pika***
Ima razliko 16 mesecev med otročkoma. Prvi se je nehal dojiti že precej pred rojstvom drugega.

Danes pa sem bila presenečena (mali je star 4 mesece in pol), ko je ta večjo zamikalo, da bi poskusila. Najprej je zlezla zraven, se dotaknila bradavice s prsti, potem pa na hitro naslonila usta gor - potegnila ni, sploh ne ve, kako se to pije user posted image , ampak je rekla: Dobro.

Smo se nasmejali!

Se je kateri drugi tudi kaj takega zgodilo? Jaz upam, da ne bo še naprej kazala kakih posebnih interesov, ker zdaj pa res ne bi dojila še nje, no user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: starejši otrok in 'interes' za dojenje
15.7.2008 6:34:14   
sanosan
Pri nas se je to isto zgodilo in se še občasno dogaja. Imam pa razliko 25 mesecev in tudi starejši ne zna več vlečt. Je pa to samo iskanje pozornosti in s tem ko sem mu dovolila, da se je "dojil", se je tudi on počutil kot dojenček in je tudi on imel malo več mamine pozornosti. Mi smo pa morali po "dojenju" še kupček podret, tako da...user posted image
To je vse normalno.

lp

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
15.7.2008 6:49:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ***pika***)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: starejši otrok in 'interes' za dojenje
15.7.2008 8:48:36   
TRIŠ
Pri nas sta poskusilas oba.Pa je prvi star 9 let druga pa 5 let.Probala sta in sedaj jih več ne zanimauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: starejši otrok in 'interes' za dojenje
15.7.2008 10:52:39   
skuštrana
Pri nas je bilo isto user posted image Je hotela probat, ampak ni znala vlečt..Potem je imela nekaj časa foro, da ko sem jaz dojila mlajšega je moram mož dojit njouser posted image user posted image Mislim, svašta ..Je trejalo kak teden, potem pa jo je minilo...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: starejši otrok in 'interes' za dojenje
16.7.2008 0:27:03   
ejjo
Spostovani, mene pa mocno skrbi tole, ker sva z mojo pupo veliko same in je navezana name zelo, ne vem kako bo, ko bom morala cez 2m v službo.
Stara je 9m, dojiva se skoraj na polno, druge hrane ne mara prevec, tudi pri hranjenju za mizo se tisci k meni in išče...ne vem kako bo...
Po pogovoru z drugimi mamicami, vse pravijo, da se otrok ne spomni na dojenje, ko mamice ni zraven...
Kakšne imate izkušnje druge mamice, ker me je enostavno groza že pomisliti na to....lp vsem

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
16.7.2008 7:51:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ejjo)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




plavanje
tjaShiika

ali pri plavanju/kopanju z dojenčkom uporaljate obroče, rokavčke...

da (72%)

ne (28%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!