|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rjav izcedek
16.7.2008 11:21:25   
*zabica*
ker je moja ginekologinja na dopustu, se bom kar na vas obrnila z enim vprasanjem:
zadnje 2 meseca mam mal pomesane menstruacijske cikle, ponavadi me prehiti dan, dva....zadnjo menstruacijo sem imela 5.07., zacela se je z rjavim izcedkom (kar je nenavadno pri meni). Cikel je trajal cca. 7 dni. Pred 2 dnevi sem opazila rjav izcedek, danes pa se je ponovil...zdaj me je zajela panika, ce je mogoce kaj narobe...naj povem se to, da nimam nikakrsnih bolecin, izcedek nima prakticno nobenega vonja....
Se je kateri ze zgodilo/dogajalo kaj podbnega??
Hvala za info user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rjav izcedek
16.7.2008 12:30:08   
Anonimen
Jaz imam malo rjavega izcedka par dni pred O.

(odgovor članu *zabica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rjav izcedek
16.7.2008 12:52:55   
ursa30
mogoče je šlo pa za ovulacijsko krvavitev..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rjav izcedek
16.7.2008 13:41:55   
Anitka
Mene je rjavi izcedek spremljal zelo dolgo (kar nekaj let) in to v vsakem ciklusu. Zakaj je bil prisoten pa še danes ne vem - verjetno kakšna hormonska nihanja. Ko sem končno zanosila je izcedek minil, sedaj po porodu pa bomo videli kako in kaj. Jaz upam, da ga ne bo več.

Upam, da se pri tebi ne bo tako dolgo pojavljal.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rjav izcedek
16.7.2008 14:36:58   
*zabica*
men se je pojavil zdaj prvic, ravno zato me mal skrbi ker je to cist nekaj novega za mene...sej upam da bo minil, drugace bom pac sla do ginekologa ko pride iz dopusta oz. kop se vrnem jest....
Je pa zanimivo da so se mi cikli porusili ravno zdej, ko nacrtujem bebiko....ocitno tud psiha dela svojeuser posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rjav izcedek
16.7.2008 16:24:35   
piamaria
brezskrbno na dopust in nič sekiranja, pa bo hitrouser posted image

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rjav izcedek
7.8.2008 10:57:07   
Romč
Ker vidim, da je že odprta tema glede rjavega izcedka bi pa še jaz nekaj vprašala.

Ali ima še katera rjav izcedek preden dobi user posted image ? Jaz mislim, da nisem vedno tako imela, zdaj pa že kar nekaj časa nekaj dni pred menstruacijo zagledam nekaj rjavega. Največkrat ko grem na WC.

Ali ima še katera kaj podobnega?

Zelo rada bi namreč zanosila, ker se že kar nekaj časa trudim in me malo zanima kako je s tem izcedkom.

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rjav izcedek
7.8.2008 11:12:43   
sazi
Ali ima še katera kaj podobnega?

Zelo rada bi namreč zanosila, ker se že kar nekaj časa trudim in me malo zanima kako je s tem izcedkom.


Jaz sem imela podobno kar dolgo, ampak nisem ugotavljala zakaj takouser posted image . Enostavno sem pri G pozabila vprašat, ker je bilo toliko pomembnejših reči. Sem pa čisti brez problemov zanosila, tako da dvomim, da ima rjav izcedek pred M kaj pri težji zanositvi.

(odgovor članu Romč)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rjav izcedek
8.8.2008 10:34:27   
pšata
ko ravno teče debata o izcedkih bi rada povedačla, da se je meni že pojavil, običajno če sem se kaj sekirala.

imam pa vprašanje, ali katera ve ali zna ta izcedek pomenit tudi ugnezditveno krvavitev, namreč sama malo sumim da bi lahko bila noseča in imam ta rjav izcedek. Okoli ovulacije in menstruacije  ne morem nič rečt saj jo še nimam ker polno dojim, rodila sem v marcu. Malo zgodaj bibilo vse skupaj. Prosim povejte vaše izkušnje.
Hvala
Nancy




(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?