|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 19:58:59   
ključek
KAHLO, a se švercaš.................????user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4101
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 19:59:00   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Jaz sem včeraj dobila list za štetje gibov


kje pa to dobiš??pri G??? kdaj pa??? jaz nimam tega?????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


.... jaz tud ne..pa še pred 11.8 ne bom dobila...še sreča, da naš pikec prav fajn nori v bušiju.....

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4102
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 19:59:19   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Jst jih bom tudi tam kupla..... misliš, da jih je 5 kom dovolj? 


.... po moje je dovolj.... ker tega ne menjavaš vsakič, ko previjaš.... če je najprej pamperska, pa pol tetra 2x in ta na koncu....se ne umaže tak...taki mali se tudi še ne poti..... pa bo za začetek kar dovolj...če pa ne pa jih pač dokupiš....


Aja, točno... drgač pa mi je frendica posodla ful tistih štorkljic in racmančkov.... samo ne vem, ne vem.... jst sem zlo na komot narejena.... user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4103
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:00:36   
ključek
drgač pa mi je frendica posodla ful tistih štorkljic in racmančkov....


kaj pa je to???

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4104
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:02:02   
Lara Croft
Tejči.... veš kaj jst naredim, ku ful napišem in se bojim, da me vrže ven?  Samo označim in kopiram..... pol pa spet prilepim, če je treba.... user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4105
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:03:17   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Pa saj sem ti rekla, da dobiš kopijo na user posted image  Do drugega tedna pa menda ja še ne greš rodit? user posted image   - Ne, še user posted imageuser posted image pozabljivost pa je seveda tudi prisotna

Glede mrežastih hlačk in vložkov pa je tako, da jih res tam dobiš, ampak se zna zgodit, da vsega zmanjka. Takrat pa raje svoj pakl ven potegnem kot do bom za en vložek prosjačila, na koncu pa ga itak ne bom dobila.  - pol gre kaki pakl tud v mojo torbo...sem kupila vir natura

Jaz bom v torbo vrgla še dudo user posted image , pa kake zoknčke za user posted image . Ščitniki za bradavice tudi znajo prav prit, odvisno, kakšne imate izkušnje (če). - duda in zoknčki oz. copatki obvezno...smo jih tud pri prvem prakticirali, dudo bomo pa pri temuser posted image



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4106
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:04:08   
ključek
veš kaj jst naredim, ku ful napišem in se bojim, da me vrže ven?


pa kaj je to kej na RR narobe ali imamo vse tako slabe računalnike??? user posted image  no, dobr da možek ne bere, ker bi me že za ušesa, ke imava eno hudo mašinco..............user posted image user posted image ......baje..........samo ne vem zakaj me potem tolikokrat vn vrže..............user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4107
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:06:01   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

drgač pa mi je frendica posodla ful tistih štorkljic in racmančkov....


kaj pa je to???


Ma neke eko pleničke....

http://www.storklja.si/t3/index.php?id=951

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4108
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:08:05   
Tejchy
bark - lep voziček user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

Kahlo - tud js bi lahk bla v reklami za Donat al pa radensko... tolk je popijem.. liter na dan ziher...

Saraya - mislim da imaš mojo cifro... js pa tud tvojo... pa js mam še od Kahlo, pa bark, pa alysino... ena si bo že vzela čas in dala na forum, da sem rodila... glede samega poroda pa sem tud jaz razmišljala o epiduralni - posvet imam v začetku avgusta.... in isto ko Alysa sem tud js slišala tako pozitivne kot negativne stvari... ne vem... iskreno povedano, podpisala bom.. pol bomo pa v P videli kaka bo situacija...

britje - sem si glih dans kupla nove britvice in grem zdj v akcijo user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  drugač pa tud js zdj prakticiram na nulo, ker se mi preprosto ne da ubadat s črticami in frizuricami... če pa nisem pobrita me pa vse srbi tam spod... pa men je že tak mal čudn feeling, ko me moj brije... pa itak, da fuuuuul pazi in je nežen... kak bi šele blo, če bi me tam neki neznani ljudje... a-a... bom js to kr z mojim uredila preden grem v P... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

glede seznamčka za P - Saraya hvala...

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4109
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:10:20   
Tejchy
Tejči.... veš kaj jst naredim, ku ful napišem in se bojim, da me vrže ven? Samo označim in kopiram..... pol pa spet prilepim, če je treba....


sem to že probala.. oz hotla nardit pa mi ni šlo skopirat... user posted image  
sem vedno čist trda, preden kliknem potrdi.. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4110
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:12:00   
Tejchy
drgač pa mi je frendica posodla ful tistih štorkljic in racmančkov....


bombažne pleničke... ki jih moraš prati... niso take za enkratno uporabo...
pa kaj Lara ti boš to prakticirala?


(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4111
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:13:10   
arabela*
Tejchy,briši ono tel.številko.Imam novo,ti jo bom posredovala.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4112
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:14:44   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

....evo me....sladkor je nižji kot v četrtek tak da mam sam dieto(nič sladkega,sokov)kontrolo spet čez 14 dni.....to bomo pa že zdržaluser posted image user posted image user posted image


..... user posted image user posted image user posted image  ...sem ti rekla, da je spet samo lažni preplah.......

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4113
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:15:53   
arabela*
Lara,ličil zase nisem štela,ker se ne mažem z ničemer.Aja edino labelo je še fajn vzet.
Pa še ena stvar.Za take kot sem jaz,ko sem odvisnik od kofeina.Na to ne mislim v količini.ampak če zjutraj ne spijem imam cel dan glavobole.Bom mogoče en nescafe vzela naskrivajuser posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 21.7.2008 20:16:58 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4114
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:18:46   
arabela*
Babe,glede teh pleničk od Recinka.Ja,jaz rečem zmajček.Tega se zlo malo rabi.Ene tri so čist dovolj.To je samo za preko in ni treba prat nonstopuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4115
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:18:48   
Tejchy
SEZNAM ZA PORODNIŠNICO

ZA DOJENČKA:
- kompletek za oblečt
- robčki za na pot
- lupinico
- odeja čez lupinico
- kaj pleničke za domov dobimo tam???
 
MAMIN SEZNAM:
- dokumenti
- zobna ščetka in pasta
- krema za obraz in telo
- gel za umivanje, šampon, za intimno nego
- glavnik, krtača
- labello
- robčki
- pilico za nohte user posted image
- Bepanthen za prsi
- blazinice za dojenje
- nastavki za bradavice - če je potrebno
- VIR 80
- spodnje hlače - mrežaste (drugače predvidevam ene normalne za domov)
- nogavice
- nedrček za dojenje
- copate
- obleko za domov
- telefon, polnilec, denar
- fotoaparat
- piškoti, vodo
- dudo


Nekje tak seznam imam jaz.... a sem kje mimo vsekala?? user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4116
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:19:15   
Tejchy
Tejchy,briši ono tel.številko.Imam novo,ti jo bom posredovala


ok

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4117
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:20:49   
alysa
Bom mogoče en nescafe vzela naskrivaj [/quote


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4118
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:22:41   
gloria
Tejchy tak seznam mam tud jazuser posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4119
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:23:02   
alysa
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

....evo me....sladkor je nižji kot v četrtek tak da mam sam dieto(nič sladkega,sokov)kontrolo spet čez 14 dni.....to bomo pa že zdržaluser posted image user posted image user posted image


le tako naprej gloria user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4120
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:23:38   
Tejchy
Men glede te porodnišnice in odhoda domov predstavlja največji problem kako oblečt user posted image  user posted image  user posted image  

Da mu nem navlekla neki gor pa se mi bodo vsi smejali user posted image  user posted image  user posted image  ...

Razmišljala sem o žametnih hlačah... sem tko lušne kupila... kaj pa spodaj?? user posted image  bodi, žabice, pajaca?? še potem majčko čez al ne?? jopico? jaknico?? user posted image  

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4121
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:23:39   
ključek
pilico za nohte


a bomo mele čas za to................user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4122
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:23:57   
gold fish
....aja babnce.......kaj to je normalno, da imam  1 kg manjuser posted image ...  Saraya - se ni to tebi že zgodilo?

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 4123
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:24:27   
arabela*
me to you,za seznam.Pregled imam 8.8.08 +UZ

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 4124
   RE: Septembrke 08 - 2. del
21.7.2008 20:24:47   
Tejchy
a bomo mele čas za to................


js brez tega ne hodim po svetu... user posted image  user posted image  user posted image  
je obvezno v torbici..
ne gre se za čas... bolj zato, če se mi kak noht zacahne... da si ga na hitr poštimam...


(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?