|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   -
28.2.2005 13:26:18   
mujcek
drage moje, po dveh dneh zamude, sem pred par minutami naredila CB. Spet je bil samo --------:((

Tako sem žalostna, pa sem imela malo upanja, da po klomifenu bo, pa spet ni :((
Najhuje pa je to, da tudi M spet ni :(
se sprašujem ali mi tam spodaj še sploh kaj dela tako kot treba:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   -
28.2.2005 13:29:28   
Andy13
Mujcek, verjamem, da ti je hudo, tudi mene je zdaj dva meseca zaporedoma kar potrlo. In spraševala sem se enaka vprašanja, na koncu pa sem si kar sama odgovorila, da mi moj angelček očitno še ni usojen. Boš videla, prišel bo čas tudi zate, pa zame ter za vse, ki čakamo. :angel:

Poskušaj pozabiti in iti naprej v nove boje! ;)

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   -
28.2.2005 13:30:44   
Skorpija
Mujcek,

sprosti se, spij en čajček, pobožaj si malo trebušček, da pride:hudicek:in bo čimprej nov mesec za nove možnosti...

Žal mi je, da še ni tale mesec, ampak saj bo, ti držim :miska:
:rozica:

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   -
28.2.2005 13:31:57   
larisa
Joj mujcek kot bi brala moje misli. Ti si prvi mesec na klomifenu ne? Veš jaz sem bla zdaj zadnji mesec in ni uspelo in še te prekl...:hudicek: ne dobim, tako da sva prav na istem. A ni to bedno, ko sploh ne veš a maš doli sploh vse tako kot bi blo treba:zmeden::((. Najprej jo ne želiš - tete :hudicek:, pol jo pa čakaš, pa moliš da bi vsaj prišla.
Pa mene niso niti na UZ spremljali tko da sploh ne vem a mam O al je sploh nimam, ker na vlečljiv izcedek in bolečine in dvig BT se ne morem zanašat, če sem imela to že odkar pomnim pa očitno ni vse delal kot bi moral če so mi dali klomifen:zmeden:

Ne bit žalostna, skupaj sestaviva en obredni ples da privabiva to :hudicek: da gremo pol v novi boj!!! Jaz imam 15.3. spet G in gremo z preiskavami dalje!!

V mislih sem s tabo in upam da se čimprej potolažiš:miska::miska::miska:

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   -
28.2.2005 13:36:10   
Nyah*
Dvigni glavo visoko v 9nebesa in si reci, drugi mesec bo pa ratalo in bom srecna, debela, zadovoljna srecka :nosecka:!

Vse smo s teboj in vse smo na istem, VSE pa bomo enkrat imele tudi :duda:!

Drzi se :rozica::rozica::rozica:

Nyah:metulj:

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   -
28.2.2005 13:37:18   
biba77
larisa in mujcek, kateri dan ciklusa pa sta??:zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   -
28.2.2005 13:37:22   
mujcek
Larisa zgleda, da sva res na istem, tudi jaz nisem imela UZ, da bi videli ali je O; bolečine ob O pa takšne, kot da bi mi jajce mislilo ven skočit :(
Ali se je kateri zgodilo, da ji je M po klomifenu zamujala tam za več kot 2 tedna??:zmeden:


Pa sem si rekla, da ne bom testa še delala, pa me je radovednost premamila, sedaj pa sem :((

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   -
28.2.2005 13:37:51   
Urša76
sorry...:((
ne izgubi upanja...
sej se bosta tudi tebi pikazali :modri: črtici

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   -
28.2.2005 13:38:51   
biba77
>Mujcek, meni se to zdaj dogaja. Zadnjo M sem imela 14.1.:zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   -
28.2.2005 13:40:36   
mujcek
jaz sem 30 dan, ampak O-če je bila, pa naj bi bila točna, če sodim po bolečinah

No bo pa spet treba :sloncek::sloncek::sloncek:; še dobro, da mi je :)-

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   -
28.2.2005 13:40:37   
muriel
dekleta ne dajte se! drzim pesti a vas!

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   -
28.2.2005 13:42:45   
larisa
Astra jaz sem 33 dan ciklusa, pa BT mi je padla pa nič:zmeden::zmeden:. Zdaj si jo želim ker to pol pomeni da imam O in je to že veliko bolje kot neurejeni ciklusi....Ampak testi za O mi pa res niso pokazali O... mogoče so imeli pa prav kljub izcedku, bolečinam in dvigu BT:zmeden::((

A bomo en ples sestavle Astra, Mujcek, Pika...?????

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   -
28.2.2005 13:42:58   
mujcek
Meni je vedno zamujala, tako da je komaj po dabrostonu prišla, pa mi je G rekel, da naj bi se po klomifenu uredila:zmeden:

Astra a nisi ti dabrostona jedla, pa kdaj si ga nehala jest :zmeden:

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   -
28.2.2005 13:45:10   
mujcek
katera bo koreografijo naredila ??? :)-

moji koraki očitno niso pomagali...

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   -
28.2.2005 13:55:31   
biba77
Jaz bom zvecer plesala...:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:
Jaz sem imela 3 cikluse z Dabrostonom, potem 3 z Klomifenom in, ko zdaj po tretji rundi Klomifena ni bilo M, sem dobila spet Dabroston za sprozitev M, da lahko grem na HSG. Imam se za 4 dni Dabrostona in potem peti ali sesti dan pricakujem obisk. Tak je bilo obicajno. Ceprav je noro, da, ce me zdaj kdo vprasa, bi mu rekla, da imam pravkar spet O, ceprav se M ni bilo...:zmeden::zmeden::zmeden:
Kdo bi vedel...

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   -
28.2.2005 14:19:47   
mujcek
te tablete so pravi :hudicek:, se mi zdi, da so po njih še bolj pogosti nosečniški znaki; zato pa smo potem tako razočarane:(

:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: že plešem

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   -
28.2.2005 14:21:57   
ElaM
Tud jaz jo ne čakam, pa se mi vztrajno napoveduje.:(
Je pa ena dobra stvar v tem, da bomo noseče drug mesec in sicer bomo lahko tekmovale katera bo prva rodila v letu 2006. :)-:)-:)-

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   -
28.2.2005 17:58:16   
Nyah*
HIhihiihi punce :)-:)-:)-, jaz sem ze vsa misicasta od vztrajnega plesa:sloncek::sloncek::sloncek:, pa upam, da je kaj pomagalo.

Sicer mam obcutek, da se pripravljajo znaki za :hudicek:, glava me takoooo boli:(, poleg tega bi pa rekla, da mam kar nekaj znakov za :nosecka:, matr sem faca:)-:)-:)-.

A kero mogoce zelo pogosto (beri po vsaki jedi) zgaga pece? Kaj to pomeni? Pa kriz ma tako boli, da sewm ko stara mama!:(

M ne cakam do 6.3.

Upam, da nam cimprej uspe,:miska::miska::miska:

Nyah:metulj:


(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   -
28.2.2005 18:10:33   
Nyah*
Aja, Irmy, ce mi zanosile ta ali drug mesec,bi imele :duda: ze letos, NORO ane:bravo::bravo::bravo:

Upajmo, upajmo, upajmo,

plesimo:sloncek:, plesimo:sloncek:, plesimo:sloncek:

Nyah

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   -
28.2.2005 18:37:33   
Skye
mujcek saj bo....tud ti boš enkrat postala mamica....sam upanja ne smeš izgubiti.

Jaz se vsak mesec tolažim s tem, da mi pač usoda :duda: ta mesec še ni namenila in da bo tud moj čas prišel, ko bom zagledala :modri::roza:

Pozdravček
Skye

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   -
28.2.2005 18:50:25   
cmokec
Mujcek, zate :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:.

Saj v srcu veš, da boš mamica, ane. Samo ta mesec ti očitno res ni usojen. Leto je še dolgo, pomlad prihaja, vse bo brstelo in pokalo od novega življenja. Naj se novo življenje naseli tudi v tvoj trebušček. :angel::angel::angel::angel:

To velja seveda tudi za vse ostale čakajoče.:rozica::rozica::rozica::rozica:

cmokec

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   -
28.2.2005 18:51:55   
ElaM
Ja, Nyah, imaš prav, da če zanosimo drugi mesec bojo :duda: še letos.
Joj, moja matematika :ups:.

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   -
28.2.2005 19:10:05   
mujcek
hvala vam pupike za podporo, sedaj moram še mojemu :love: povedat, da verjetno letos ne bo očka :(

Ravno danes sem izvedela, da je ena prijateljica dobila :modri:, pa sploh ni imela želje za :duda:. Me pa takšno željo, pa toliko truda...:((
Saj sem vesela za prijateljico in vem, da je sedaj srečna z :duda:, ampak me sedaj še bolj boli, da nama spet ni uspelo:(
ah saj bo že nekak :muca:

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   -
28.2.2005 21:17:04   
miska2004
Hudo mi je zate mujcek! Ampak saj bo, boš vidla, prav kmalu ti bo uspelo! Samo to imej v glavi!

En šopek :rozica: samo zate!

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?