|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 20:44:28   
ključek
jaz sem tu ....., samo ne bom dolgo....user posted image


ja kam jo pa mahaš???? kam na lepše??? user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4301
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 20:44:57   
alysa
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Odločba za denar pa je že prišla.


to bo nakazano v avgustu ali septembra??



po mojem v avgustuuser posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4302
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 20:48:18   
Lara Croft
Kaj je to bodi na preklop? Sploh ta preklop me zanima... user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4303
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 20:57:27   
gold fish
....... smo prej malo zapravljali v A...., smo morali pikecu kupili čevlje in teniske...je že vse prerasel od konca šoleuser posted image ,  pol pa za user posted image  pamperske - pa je tudi pakiranje drugačno kot tisto pri nas ..... gori imajo 27 kos noter - cena malo več kot 5€, pri nas pa 43 kos - malo manj kot 10€, pa tudi št. 2-mini 3-6kg  - gori so pakirane v zeleno barvo...., pri nas v rumenouser posted image , bom zdaj še pri nas ene new baby  kupila pol pa odprem in pogledam kaka je razlika...... Če bo res razlika v kvaliteti, bom jih pač hodila gor kupovat...
Pa prsne blazinice in ostale zadeve ..so cenejše gori kot tu....

Pol sem pa iskala še frotiraste zokenčke....jih nisem našla nikjer pri nas..niti bc, niti pikapolonica, ..... gori pa brez problema 3 pari za 2,19€ - enobarvni ali dvobarvni....sem vzela ene bele in ene barvne...2para zelenih in 1 par modrih, pa ene bombažne 62-68 - 3 v kompletu...za 3€, pa še eno spalno vrečo brez rokavov - one size, pa je bila znižana na 3,19€...sem za vse skupaj dala malo več kot 10€user posted image , pri nas v bc pa imajo neke bombažne zoknčke...take #svečane# pa so več kot 10€user posted image  .....  So imeli še ful cotik takih cart, pa mi je brezveze take male kupovati......bom počakala, da vidim kak velik je že naš user posted image ...


Pf - imajo tudi neke #gate# za enkratno uporabo v dm v a ...samo niso take mrežaste kot smo jih dobile v bolnici, pa jih je 5 noter...barvne...stanejo pa nekaj več kot 2€...Koliko si dala ti za njih? Pa kak izgledajo te tvoje?

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4304
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 20:58:21   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

jaz sem tu ....., samo ne bom dolgo....user posted image


ja kam jo pa mahaš???? kam na lepše??? user posted image user posted image


... ne...samokontrola...in grem malo stran od rruser posted image ...

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4305
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 21:00:42   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Kaj je to bodi na preklop? Sploh ta preklop me zanima... user posted image


...to je bodi, ki se spredaj zaveže z vrvico....eno stran daš preko druge in ob strani zavežeš..... podobno kot mako majica, samo da se tista zadaj zavezuje...ta bodi pa spredaj......   drugač pa je bodi kot bodi samo da ga od začetka lažje oblečešuser posted image ....
....kapiš?

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4306
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 21:13:00   
ključek
... ne...samokontrola...in grem malo stran od rr ... user posted image


ah daj no..........bomo malo čvekale...............user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4307
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 21:13:40   
ključek
....... smo prej malo zapravljali v A....,


si bila pa pridna...............user posted image user posted image user posted image .............in kje v A si kupovala?? mislm, trgovina??

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4308
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 21:19:42   
KAHLO
hallo pupe!!!


Me to you..
.evo midva imava spet, kažin s sosedi....pa sva že mislila da so se umirili, in evo, danes pride moj domov in v nabiralniku pismo upravnika zgradbe da morma odstranit klimo s fasade......ali pa pridobit soglasja do 12.9.08 drgače bodo poklicali inšpekcijo...................ma ej...............iz mene je kr zletelo vso svinjarijo sem ji raztalala.....prestrašli oz. zasekirali me niso, ker se ne pustim....ampak ti pa povem da bodo hudiča še vidli, sam čakam da ker kaj omeni....seveda nama osebno noben nič ne upa rečt......čeprav piše v dopisu večkratnim pozivom, opla dragi dečko.....enkrat nama je samo upravnik povedal da so jezni zarad klime.....osebno nama pa noben sosed nič ne pove, sam gledajo naju k sveto čudo, k pa pozdravima pa so še bl frapirani.....zdaj nama za zastekljen balkon ne morajo več težit, zdaj so se na klimo spravli.....ampak tud to bova jih tako lepo za j.......da bodo pol sami spadli bedaki...zdaj jo bova lepo s fasade premaknila na zastekljen balkon, kjer bo obrnjena direkt na sprednjo stran bloka....in pol se lahko po trpalnicah mečejo.......midva bova enostavno rekla da sva jo dala na balkonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bebci ( zdaj je namreč skrita za zastekljenim balkonom), plus tega ma ena soseda klimo namontirano nad oknom na balkonu in drgam je nimogla prihevtati kot na fasado....tako da bom zahtevala da mi pokaže zbrane glasove etažnih lastnikov da je lahko klimo pritrdila na fasado...če ne bo 12.9.08 k še nekomu prišla inšpekcija....bodo že vidli banda hudičevauser posted image user posted image tak da se ti nič ne sekiraj.....sam tem starcom ne smeš pokazat da se jih bojiš!!

No drgače pa sem danes cel dan nekaj po stanovanju fretala, kuhala, prala cunice, gor brisala.....tak so me razpizdli da sem od energije kar prekipevala......user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4309
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 21:28:05   
ključek
o KAHLO...........................pa sej to ni res.....................imava eno slabo auro midve zadnje dni.......................user posted image user posted image ..................jaz sem mal bolj pomirjena, ker naju je arhitektka skoraj nadrla, zakaj se sekirava, imava vse papirje, delajo nama za to usposobljeni delavci..................in da sva dobesedno "prfuser posted image jena", ker se sekirava. in počasi, ampak res počasi, dojemam, da je to res. če naju bojo pa tožili zaradi malo raztresene zemljice na njihovi parceli................pa naj, bova vsaj videla, kako zgledajo sodišča od znotraj.............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4310
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 21:35:58   
ključek
ali pa pridobit soglasja do 12.9.08 drgače bodo poklicali inšpekcijo.


pr nam v bloku je ene 5 klim, pa nas nobeden ni vprašal za soglasje........

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4311
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 21:36:25   
KAHLO
me to you ves da te ne bodo po sodišču vlačli, prvič zato ker preveč stane, drugič pa vama sploh nič ne morejo če masta vidva vse papirje, vajina arhitektka pa že ve!!!! tak da.. jaz ti povem toti starci bi radi samo pokazali kdo bo big boss tam pr vas....in pol bosta zmeraj v podrejenem položaju, nama so tud kao neke prišleke talali, ampak žal, bodo z nama mogli živeti.....kdo pa so toti k po cipresah dišijo, da bodo določali kdo bo kje stanoval in kako!user posted image user posted image user posted image jah nič zgleda da še morva pred porodom dat to skozi, jaz sem že itak rekla naša bo prava borka......k se mami z tem stanovanjem bori že pol nosečnosti.....najprej z balkonom zdaj z klimo.........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4312
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 21:40:48   
KAHLO
mah saj majo tu okrog v sosednjih blokih klime gor po fasadi, eni si celo strehe dvigujejo da si pridobijo še kako sobo......ne ...nama to delajo iz faušije, pa zato ker se jih že od začetka nisva prestrašla.....in se jim tudi nedama, midva njih ne bova nikoli rabila, kaj šele da bi se s kom kdaj družla..... mi je čist vseeno kak majo......če pa nama ne bodo dali mira....pol pa tud jaz ne bom dala mira.........MENE PAČ NAJBL MOTI TO, DA NIMA NOBEN OD NJIH JAJC DA BI NAMA V OČI POVEDAL, KAJ GA DAJE!!! kako naj pol nekoga spoštujem, če me ne mora v oči pogledati in mi svoje povedati?!?!? takih ljudi jaz ne moram.....

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4313
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 21:44:41   
ključek
jaz ti povem toti starci bi radi samo pokazali kdo bo big boss tam pr vas....i


pa sej niso starci, 40 let majo..................to je najbolj mim....................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4314
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 21:45:37   
ključek
MENE PAČ NAJBL MOTI TO, DA NIMA NOBEN OD NJIH JAJC DA BI NAMA V OČI POVEDAL, KAJ GA DAJE!!! kako naj pol nekoga spoštujem, če me ne mora v oči pogledati in mi svoje povedati?!?!? takih ljudi jaz ne moram.....


jaz tudi ne....................povej v faco, kar te matra...............če bo zamera, ok, če ne, pa tudi ok................

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4315
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 21:47:00   
ključek
jah nič zgleda da še morva pred porodom dat to skozi, jaz sem že itak rekla naša bo prava borka......k se mami z tem stanovanjem bori že pol nosečnosti.....najprej z balkonom zdaj z klimo.........


ja, ampak je žalostno, da je tko................da vsi kr takoj napadejo, brez točnih informacij...........

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4316
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 21:54:20   
KAHLO
to bo še pestrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Vidva pa masta pol bl mlade sosede.....pol so pa res čudaki, ti še niti v krizi srednjih let niso, niti jih starostne bolezni ne morjo dajat.....čudaki!!?!user posted image user posted image user posted image user posted image

drgače sem pa jaz danes mal po mestu šetala, k sem za nečaka iskala domače živali...(no kozo pa bika), je čist nor na te žvalce......in me je mala začela tako na mehur prtiskat al tam doli nekje .....jaz sem mislila da ji že ena nogica ven binglja......sem se kar na hitro spokala domovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj se pa revčku spet kolca.......toti naši se kar naprej kolca, a je lahko to kaj narobe?!?!?!



(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4317
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 21:56:19   
lana luna
me to you in kahlo user posted image user posted image user posted image user posted image jest vaju mam pa rada, pa bi bla prjazna soseda, bi vaju na kavice skos vabila pa na pecivčkeuser posted image u glvanm jest sem z vama!!! ne se dat tem cepcem, k to je res sama foušarija!!!

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4318
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 21:57:22   
lana luna
Pa naša mačka je tkuuu tečna ratala....


kaj pa če je samo ljubosumna?? ker žvalce tut čutjo da se neki dogajauser posted image da prihaja dojenčekuser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4319
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 21:58:08   
lana luna
UZ imaš 18.8., pregled pa 1.9., kajne?? je pravilno???


me to you HVALA!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4320
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:00:26   
lana luna
Vidva pa masta pol bl mlade sosede.....pol so pa res čudaki, ti še niti v krizi srednjih let niso


KAHLO v krizi srednjih let si glih okol 40. leta. tko da mislm da sosede od  me to you to matrauser posted image user posted image user posted image pa še seksa jim zihr primanjkujeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4321
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:02:53   
ključek
pa še seksa jim zihr primanjkuje user posted image user posted image user posted image


mislš?? jaz pa noseča....................kar pomeni, da pr nas ni sušnega obdobja....................user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4322
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:04:04   
lana luna
in me je mala začela tako na mehur prtiskat al tam doli nekje .....jaz sem mislila da ji že ena nogica ven binglja......sem se kar na hitro spokala domov zdaj se pa revčku spet kolca.......toti naši se kar naprej kolca, a je lahko to kaj narobe?!?!?!


kahlo jest mam tut že par dni kr občutk, da mi bo glihkar od user posted image nogica ven pribingljalauser posted image pa tko grozn zoprn občutk je, ko mali direkt v mehur brcne. jest sem na 5 minut na skretu. pol me pa včasih še v nožnici tko čudno zapečeuser posted image

s kolcanjem pa ni nobene panike. pravijo samo da tisti otroci, ki že v maternici pogosto kolcajo, tudi potem ko se rodijo pogosteje kolcajo. tako je z nečakom od user posted image . revčku se je že v maternici vsak dan kolcalo, dons je star 3 leta in pol, pa se mu baje včasih tut po 4 krat na dan kolca. to so pač kolca možki in možkeuser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4323
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:04:07   
ključek
me to you in kahlo user posted image user posted image user posted image user posted image jest vaju mam pa rada, pa bi bla prjazna soseda, bi vaju na kavice skos vabila pa na pecivčke user posted image u glvanm jest sem z vama!!! ne se dat tem cepcem, k to je res sama foušarija!!!


škoda, k nisi najina soseda..................user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4324
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:06:15   
KAHLO
jaz mam pa pregled 7.8. in me že tako firbec daje.......nič nevem kako je moja pupa, ali je že obrnjena pravilno, kakšne teže je in drgače če je vse tako kot mora bit, zadnji pregled sva imeli konc junija....pa je vse bl na hitro potekalo, srčka poslušat, pa vaginalno me je pogledala.....pa sem lahko šla....pol so rekli da julija nič ker grejo na dopust da pa se bomo avgusta pogosteje videvali......ampak ve že vse približno veste kako so vaši pikeci obrneni....jaz pa ničuser posted image
lana luna....upam da se zdaj zadost zalivam s tem donatom in vodo da se bo naša madam z lahkoto prekucnila, samo kaj k mam zmeraj eno bulo na desni strani pod rebri, pa včasih spodaj pr levem boku .....men se zdi da naša diagonalno v meni leži, sam k nevem a ma glavo zgoraj al jo ma pr bokuuser posted image user posted image user posted image za znort ta nevednost, pa kr nekej me je strah da slučajno ni kaj narobe z njouser posted image
drgače bi se pa jaz takih sosed k so septembrke komot navadla in veselila, sam nevem če bi pol v bloku s septembrkami kdo od septembra naprej mirno spal, najprej bi rešilci šibali k bi nas v porodnišnico furali, pol bi pa še naši septembrčki ponoči razgrajali.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz mislim da bi to bila pestra soseskauser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?