|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 9:11:15   
Tejchy
.... čvekice... čist preveč čvekate user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

Kahlo - vem ja, da naj ne bi smela iti takoj v posteljo po jedi... sam če pa tkooooooooooooooooo paaaaaašeeeeeeeeeeeeee user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ... se mal ulečt... čeprav mene začne najbolj tko zvečer.. ko že zaspim.... prav zbudim se zaradi zgage, ko me tko peče user posted image  ...

........ glede tvojih sosedov pa user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  .... grrrrrrrrrrrrr

Js sem pa včeraj nakupovala za našega user posted image  ... sem nakupila kar nekaj cotik v H&M.... sam sem prišla tko utrujena domov, da nisem še nič razpakirala... pa kupila sem tudi 20 tetra pleničk... mislim, da bo za prvo silo dovolj... pa 5 povijalnih... pa vodni termometer... pa še enih par malenkosti... sam se mi zdi, da imam največ problemov s cotikami.. kr ne vem kaj naj kupim.. . user posted image  kake kompletke, kake pajacke... čist sem zmedena.. user posted image  ....

Pamperske - original naj bi jih pri nas držal edino Muller... in men je bilo svetovano naj jih edino tam kupujem... in tko bomo tudi naredili... kake so pakunge pri njih pa ne vem točno... vem, da pride zdj en paket za novorojenčka malo manj kot 6 EUR, sam ne vemkolk jih je not.... številka 2 pa pride malo manj kot 11 EUR..

tko.. zdj pa nazaj delat..... se še zvečer kaj oglasim...

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 9:13:30   
Tejchy
aja.. pozabla.. eno vprašanje... glede flašk....

kake ste kupovale??? mene mika, da bi kupila kar ta komplet od aventa, ki vsebuje 4 flaške, pa cuclje, pa dudo, pa ščetko za čiščenje... stane 25€, sam ne vem.. bo to preveč flašk?? kaj pa če mu od aventa pol ne bo pasal cucelj?? lahk pol vse dan stran???.... kaj menite...

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 9:26:10   
arabela*
dobro jutro punceuser posted image .
Vidim,da ste bile zelo zelo pridne,kar tako naprej.
Tejchy,ja bom tud vse od Aventa imela.Ne naredim vač napake,kot sem jo pri Aneji.Smo ji dali Nuk,pa se je tako na tisti mehki kavčuk navadla,da je groza.pa nekak se mi zdi Avent bolj higienski.Za prve mesece imaš čist dovolj malo 125ml flaško.
Taja1235,ja škoda,da si kupla v Dipu pleničke.Jaz sem že zadnjič omenla tu gor,da niso kaj pride.Sem jih kar sredi trgovine malo razštelala,pa pregledla.Imajo itak cel direndajuser posted image
Kahlo,ti pa res imaš smolo s temi sosedi,ej.Ma ignoriraj jih,pa bo.user posted image


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 9:29:10   
arabela*
Glede širokega povijanja,jaz bom tudi,vsaj prve mesece.
Pa meni je fajn,ne pa da taki mali škratki bingljajo brez teh pleničk,reveži.Jaz sem Anejo kar dolgo na široko povijala.Pa je imela kolke super,ampak vseeno.Mi je blo tak hecno pol,ko je bila samo v pamperski.Tak suhcana se mi je zdela.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 9:31:08   
bučkabb
ste pa res čvekice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mene pa spet neki zanima, a ima ktera tud tak močen tok, je bolj rumenkaste barve in ful močen, morem nosit dnevne vložke in se ful nateče čez cel dan.  a mislite da je to normalno?
aja p aše nekaj jaz gibe svoje user posted image  čutim prav v luli, je tak ful čudn občutek, ko me špika tam spodi, a se vam zdi da je to tud normaln?
sem prejšn tedn ko sem mela pregled rekla gin. da gibe čutim ful nisk, pa je rekla da je bebika verjetno medenično ležeča in da je čist normaln, pogledala pa mi še splovila in spodaj nikoli ni, kar sem nosečauser posted image user posted image user posted image


no midva sma včeri naročila voziček v Mozirju, tak da napredujemouser posted image user posted image user posted image , druga pa bomo nabavljal po morju, vam pa čestitam ko mate že vse tak lepo poštimanouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 9:54:36   
arabela*
Aja,babike.
Zadnjič vem,da je že ena spraševala,kje si naj zračuna ,koliko bo dobila porodniške.
Jaz bi prosla,če ima kera link od teh obrazcevuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 9:58:40   
arabela*
Bučkabb,kako to misliš,da še ni spodaj pregledala?user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 10:02:54   
lana luna
sem prejšn tedn ko sem mela pregled rekla gin. da gibe čutim ful nisk, pa je rekla da je bebika verjetno medenično ležeča in da je čist normaln


jest jih tut čist spodej čutim. pa kot sem že rekla, je naše dete še vedno v medenični vstavi. je pa res to ful čudn občutk, k maš filing da bo kakšna nogica ven pogledala glihkaruser posted image

a ta tvoj povečan izcedek kej srbi? ker lahko da maš glivice. drugače je pa mene G v nosečnosti vaginalno dvakrat samo za tri sekunde pogledala, tolk da je vidla da mam glivice, zdj me pa ne pregleduje več spodaj, ker po 20. tednu pomojem to ni dobro. tko da tut jest nimam pojam kaj se dogaja tam spodajuser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 10:04:14   
lana luna
ej pa še nobena ni dons kofetka skuhalauser posted image kaj štrajkateuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a jih bo dost? dobro jutro....

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 10:06:21   
SashaB
Dobro jutro punce user posted image . Sicer ze malo pozno, ampak jaz bi takooooo lahkoooo spala, kar po 14 ur skupaj (cez dan). user posted image  Potem je pa treba iti zvecer v posteljo pa kot sova zbujena... In zjutraj seveda zopet nikakor ne pokonci.
Ampak se 3 tedne sluzbe potem pa bo upam da malo bolje. Na sreco vsaj cez vikend moj mozek najinega prvega malcka vzame tako da lahko jaz se zjutraj malo dlje podrnjuham.

Buckabb, mene tudi tako nekam nizko boksa, da imam obcutek da bo zdaj zdaj kar skozi prisel. Pa sem vceraj na pregledu omenila, pa pravi samo da ni to nic posebnega. Prav tako ko ji omenim da me vse skupaj boli samo da grem malo na sprehod.. user posted image  Ah, malo razmajane misice, pa utrujenost itd in to je to. Nic posebnega... Mislim no... Potem pa pricakujes da gres na pregled in da bos kaj "pametnega"slisal ter da ti bo kdo lahko kaj svetoval, a je edini odgovor - to je cisto normalno...

Drugace pa imamo sedaj naslednji pregled cez 2 tedna, 5.8.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 10:06:27   
lana luna
pa še eno pomoč rabm. dejte glasovat katero posteljnino naj naročim. poglejte spodnji link in prosim glasujteuser posted image

http://www.galeb.eu/vzorci.html

al vzorec 9 ali vzorec 12?? ker sta mi oba precej nevtralna, in me ne moti da je 12 malo bolj moder. se mi zdi da bo tut pupiki všeč če bo  pupikauser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 10:08:13   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Tejchy

aja.. pozabla.. eno vprašanje... glede flašk....

kake ste kupovale??? mene mika, da bi kupila kar ta komplet od aventa, ki vsebuje 4 flaške, pa cuclje, pa dudo, pa ščetko za čiščenje... stane 25€, sam ne vem.. bo to preveč flašk?? kaj pa če mu od aventa pol ne bo pasal cucelj?? lahk pol vse dan stran???.... kaj menite...


..jaz sem kupila eno Aventovo...ne najmanjšo, ampak tisto malo večjo......  pa zaenkrat ima gor nastavek št.2 dve luknjici (narisani dve kapljici) - cuclja z eno luknjico nisem kupovala, ker tak imam namen dojiti, če pa ne bo šlo, pa mi bo že user posted image  prinesel to z eno luknjico...
Drugih jaz sploh nisem gledala, pa tak kot pravi sarya meni te Nukove z rumenim kavčukom ne zgledajo preveč všečnouser posted image ....
....tudi dudo sem kupila Aventovo....

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 10:10:07   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Jaz bi prosla,če ima kera link od teh obrazcevuser posted image


http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunOSNOVA.asp

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 10:10:25   
arabela*
Punce,mene pa vedno g.spodaj pregleda.No,uležem se na stol,on gre s prstom noter,pol sestra zmeri trebuh in je to to.Pa čist vedno,na vsakem pregledu.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 10:10:25   
SashaB
Lana Luna meni je 12 bolj vsec, je pa res da je bolj modre barve in je 9ka bolj nevtralen.
user posted image Ne pomaga kaj dosti, kaj...sorrry

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 10:11:04   
KAHLO
Ja moji sosedje so pravi zabavljači .....mah jaz se res sploh več ne sekiram.....na začetku se še sem....zdaj pa mi je tako vseeno za njih, da vam ne moram rečt....Naj kličejo koga čjo, jaz nimam slabe vesti, pa vse sva pošteno pridelala, pa tud nič protipravnega nisva nardila....tak da če se jim da naj kr flancajo......itak nama nič ne morjo....user posted image edino odseliva se lahko stanovanje pa dama v najem enim ta pravim pankičom, narkičom, ali pa prostitutak ali pa kaj takega.....pa me zanima kaj bi blo pol, to bi šele blo veseljauser posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz bom tud našo pipiko široko povijala, preventivno, moja sestra je tud ta malga....za ziher...user posted image

Tejchy.....mah, če nas tako zgage pečejo pol bomo pa res same gosto in dolgo lasce rodileuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 10:12:16   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna

sem prejšn tedn ko sem mela pregled rekla gin. da gibe čutim ful nisk, pa je rekla da je bebika verjetno medenično ležeča in da je čist normaln


jest jih tut čist spodej čutim. pa kot sem že rekla, je naše dete še vedno v medenični vstavi. je pa res to ful čudn občutk, k maš filing da bo kakšna nogica ven pogledala glihkaruser posted image



...jaz jih tudi včasih utim čisto spodaj.....pa je naš user posted image  lepo z glavico dolj obrnjen, pa še vsakič mi naredi vaginalni pregled, da preveri dolžino mv..... pa ni nikoli rekel, da je kaj narobe...vedno pravi, da je glede na trajanje nosečnosti čisto po knjigi....

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 10:12:47   
SashaB
Steklenicke pa sem jaz tudi imela prvic od Aventa, in to samo 2 (ne tiste najmanjse, mislim da so bile 125 ml) in z 2 luknjicama. Pa je bilo vedno dovolj.
Sedaj nameravam nabaviti enako.

(odgovor članu SashaB)
Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 10:14:46   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Punce,mene pa vedno g.spodaj pregleda.No,uležem se na stol,on gre s prstom noter,pol sestra zmeri trebuh in je to to.Pa čist vedno,na vsakem pregledu.


...meni isto, pa še srčka posluša.....ampak druga pa res ne...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 10:18:14   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna

pa še eno pomoč rabm. dejte glasovat katero posteljnino naj naročim. poglejte spodnji link in prosim glasujteuser posted image

http://www.galeb.eu/vzorci.html

al vzorec 9 ali vzorec 12?? ker sta mi oba precej nevtralna, in me ne moti da je 12 malo bolj moder. se mi zdi da bo tut pupiki všeč če bo  pupikauser posted image



.... men je tud vzorec 12 bolj všeč....pa me ne bi motilo, če bi ga pupa imela...

...jaz imam od prvega pikeca eno tako belo postelnjino, pa gor muca in roza obrobo...pa jo je imel tako prvi...(takrat nismo vedeli kaj bo, pa tudi toliko vzorcev kot zdaj ni bilo), pa jo bo imel še drugi..... se sploh e utrujam glede tega....če pa komu ne bo všeč, pa naj mi drugo prineseuser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 10:18:19   
KAHLO
Lana luna....meni je full všeč vzorec 9 (nevem zakaj sem zdaj tako mahnena na te safari živali), jaz naši kar naprej vse v sobo kupujem s temi živalci največji povdarek pa je na žirafahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )zdaj sem ji oprala tako 2 m veliko plišato kačo iz ikeje bo mela na okenski polici ali pa okol postlce zavito...moj mi pravi da sem mal user posted image user posted image user posted image no pa nima veze....edino kar me moti pr teh so ti volančki pa mašnce....to mi pa ni všeč, jaz bi to vse odstranla!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni je g do zdaj dvakrat spodaj pogledala, tud zarad bakterij in da je pogledala če se slučajno odprta oz. kako je mat. vrat....zdaj na zadnje mi je tud dala ene svečke, pa sploh nisem imela nekaj dost izcetka, tak po tri kaplce....no bo že vedela .....UZ bom pa jaz mela 4 če štejem s tem k mi ga je še oblubla, je rkela da še proti koncu nardi en UZ zarad božjega miru....v smislu da beba vredu leži in da je vse na svojem mestu....škoda da bl pogosto to na koncu ne nardijo, k me je najbl strah da bi se mali kaj ta popokvnica okrog vratu navila....k je tako dejavna, kr naprej se nekaj muva v bušijuuser posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 10:19:14   
bučkabb
http://www.galeb.eu/vzorci.html
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Punce,mene pa vedno g.spodaj pregleda.No,uležem se na stol,on gre s prstom noter,pol sestra zmeri trebuh in je to to.Pa čist vedno,na vsakem pregledu.



no men še to nikol ni naredla, sploh se mi še nikol ni blo treba sleči.

ta rumenkast tok me pa nič ne srbi, sam kr velik ga je, pa mi je mal moteče.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 10:23:07   
bučkabb
aja LAna luna men je tud bolj všeč posteljnina št. 9, ker je bolj nevtralen in tak cart so tiste živalce gor.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 10:31:50   
ključek
user posted image dobro jutro.............

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 4474
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 10:33:04   
Virtualna
Pozdravljene souser posted image ,

jaz bi pa prav lepo lepo lepo prosila, ce mi lahko katera izmed vas, ki zivite v Sloveniji poslje na ZS seznamcek potrebscin, ki so potrebne za dojencka... ker pri nas tu v Berlinu nam se cisto nic niso daliuser posted image  sicer imam ze sama nekaj oblek, a bi vseeno rada pokukala v vas seznamcek, ki so vam ga dali v MS.
Pa se nekaj glede teh dojenckovih "konfekcijskih stevilk" .... kaj, a 52 je startna in najmanjsa??? V kolikem casu pa dojencek sploh preraste eno stevilko in preide v drugo user posted image

No, vsem tistim, ki mi boste pomagale, se zahvaljujem...user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?