|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 14:37:22   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

No zdaj se mi je pa začel pečen pišek luštatuser posted image bog mi pomagaj.....kak dolgo mislite da bi pekla pol pipeka v pečici z ventilacijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mi je kr malo nerodno zarad tega vprašanja, ampak midva do zdaj nisva imela pečice in sva lahko sam to kar se na šporhetu nardi jedla.......user posted image



..... mi tud mamo danes pečenega pišeka.... no ne glih celega..... so se meni bedrce zaluštale...pa sem jih kar na plošči pripravila, zraven pa rižek z grahom (rizibizi), pa zelena solatauser posted image ...

..... jaz skoraj nikol to ne pečem v pečici, razen če kupim tistega, ko je reklama....ko predreš folijo in mislim, da traja pol kako urouser posted image user posted image ...sicer pa mislim da piše gor....

evo sem našla....

http://www.mojvideo.com/video-zacinjen-piscanec-pripravljen-za-peko/c82ce90559f805e69455

< Sporočilo je popravil gold fish -- 23.7.2008 14:47:12 >

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 14:39:21   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

dober tek me to you. sam da nauš preveč pojedla, da te nau pol zgagica pekla.


sej me že zdle, zato pa ne bom nč jedla, samo pila bom..........


Jst sem se tudi odločla, da ne bom več jedla... user posted image user posted image Samo slabo mi je po hrani... in zgaga me peče....

Samo danes se ma čiknburgeju ne bom odrekla... user posted image user posted image user posted image



.... tudi meni je zadnje čase slabo,  ko pojem....... še bolj noro pa je to, da imam zadnje čase kar pogosto drisko...user posted image  ...pol pa mislim, da je že čas, da gremuser posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 14:50:18   
Lara Croft

http://www.galeb.eu
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

Kahlo jaz sem tud vzela denar....in sama naročila pri Recinkotu kaj mi je všeč



Sem cel cajt govorila, da bom vzela paket... ma zdej sem se pa odločla, da vzamem denar in nakupim vse pri Recinkotu..... in to zato, ker bi mi denarja, ki je na razpolago za paket kmalu zmanjkalo, jaz bi pa rada še veliko reči od tam naročila.... so rjuhce poceni in kopalni plašček... in še drugo.... user posted image


(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4503
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 14:52:24   
Lara Croft
Kaj se mi je pa tisti galeb gor usral zdej? user posted image user posted image user posted image user posted image

No, glih ki sem pri njemu.... meni je ful vzorčkov všeč... ma se mi zdi nekam drago...

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 14:55:29   
KAHLO
goldiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj pa sem se tako nasmejala.....recept tega ptujskega piščanca je tapravi....sam tistih posteljnih aktivnostih jaz ne bi mogla izvest....če se tako zvalim na mojega....ga še kje zadušimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa resno...tam nekje berem da pišeka  k ma kilo pečejo  po uro, uro pa poluser posted image user posted image user posted image user posted image to je pa čist preveč ....za popoldansko južnouser posted image user posted image user posted image bom do pol osmih lih vse skup spravlauser posted image user posted image ...nič bom šla v špara gledat če majo kako pečeno polovičko (pol bom tisto revše vzela, k je bol golobu podobno)....zraven bom pa tud jaz rizi bizi nardila....jojjjjjjjjjj naj bo že ura 15.30 da pičim domov.....kuhno umazatuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 14:58:14   
KAHLO


Kaj se mi je pa tisti galeb gor usral zdej? user posted image user posted image user posted image user posted image

pa saj pr taki izjavi ne moraš ostat resen.......smešno za crknituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nič si primorka in so avtomatsko za tabo.. tak kak so za nami štajerkami vinske mušiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

kaj se pa tiče teh cen, je pa men tud tole malo predrago.....user posted image user posted image


(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 15:11:45   
arabela*
Joj,ženske.
Jaz mam pa tako smolo.Kadarkoli kaj kupim,je vedno ali strto,ali počeno,ali obribano ali....
Sem si danes en jedilni servis nabavla kar v Šparu,cel komplet je not celo z jedilnim priborom.Pa mi na kasi reče,da nikoli skoraj nihče ne prinese takih stvari nazaj.Doma pa pregled,pa šalica strta.user posted image Samo toliko da moram nazaj potem hodit.A mislite,da moram v kompletu nest al lahko samo to šalčko?
Madonca sem zabluzla zdajuser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 15:13:48   
arabela*
Kahlo,najboljše so spalne vreče.Zakon,res.Naša še zdaj spi not ko je hladno.
Ko je bila mala in je imela enkrat kociko še,si jo je čez noč čez glavo namotala.Zato sem jaz skeptična glede tega.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 15:16:00   
arabela*
Tud jaz sem bila na CSD.sem vlogo oddala za denar in porodniško.Mi je kar datum nakazila povedla.Samo vam povem,da se mi zdi,da je to taka milost,da nam tistih par eurčkov nakažejo.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 15:16:35   
KAHLO
Saraya po moje boš mogla kar vse nazaj nest...pa na račun ne pozabi

Mene je pa zdaj moj tako segrel, da bi ga najrajši za vratuser posted image , frajer si je danes povabil en kup prjatlov...da bodo pr nama ždeli...o.k, mene čist nič ne moti če je to za vikend....k pol še mam jaz kaj za čvekat, ne pa sred tedna....joooooooooooj...sploh se mi ne da domov it pridejo pa že ob 17.30, lih bom prišla domov se preoblekla najedla...in že mi bodo tipsoni po glavi skakali...., še tv.....ne bom mogla v miru gledat, kaj še le da bom lahko šla v svojem ritualu spat....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to bova mela spet šolo jutri, pa še malo tihe maše......pa da bi mi vsaj kak dan prej povedal....smrkavecuser posted image kr kadi se mi iz ušes od jeze!!!!!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 15:18:17   
KAHLO
Ja maš prav saraya...lih tak se lahko z dekco zaduši.....madonca....saj človek nikoli ne ve kar je prav....kar se pa dnara tiče pa mi res miloščino dobimo, v avstriji pa dobijo ornk keša pa še kup daril za bebo v porodnišnici....žalost je ta naša državica!!!

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4511
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 15:18:50   
arabela*
jaz sem v nedeljo eno previjalno kar po stopnicah spustila na dvorišče.user posted image
Meni je to tak neuporabna stvar ,pa še dost prostora zasede.Pač moje skromno mnenjeuser posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 23.7.2008 15:27:49 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 15:19:01   
KAHLO
nič šibam zdaj domov.....in se kr zabubim v svojo sobico!!! nevem če ne bom jaz danes z nočno smeno na RR-u pr septembrkahuser posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4513
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 15:20:37   
arabela*
ej Kahlo,če pa sem ostali servis že umila ,pa v predale spravla.saj drugač ne moreš onkretno videtuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4514
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 15:25:23   
Lara Croft
Pa pridi malo v Leklerk..... bomo skupi zapravljale... user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4515
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 15:25:58   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

Ja maš prav saraya...lih tak se lahko z dekco zaduši.....madonca....saj človek nikoli ne ve kar je prav....kar se pa dnara tiče pa mi res miloščino dobimo, v avstriji pa dobijo ornk keša pa še kup daril za bebo v porodnišnici....žalost je ta naša državica!!!


...no ko ste gLih pri avstriji...eno vprašanje...sem včeraj kupovala gori v dm in me ženska na kasi vpraša, če sem že izpolnila tisti obrazec za neki bonus....da izpolnim in dobim dobropis v vrednosti 280€user posted image ...ko sem pa to tu pri nas enkrat vzela (izpolnila tak nisem) pa mi je samo rekla, da dobiš neko malenkost/pozornstuser posted image

A je katera izpolnila ta obrazec....  tvoji podatki, podatki otroka, pa kopija mk ali list o predvidenem datumu poroda...

..pol pa me je še vprašala če sem iz A, pa jaz ne iz slo...pa pravi...bomo vseeno poskusili, mogoče pa bo...


(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4516
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 15:47:20   
gold fish
pf - ti boš to sigurno vedla..... dm babybonus

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4517
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 15:54:48   
emi*
OOOOo končno sem vse prebrala!!! 3h za cel teden neprebranih strani,se mi že blede in to nisem preveč podrobno.user posted image user posted image Zdaj pa malo pauze.user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4518
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 15:56:31   
arabela*
grem za eno urco malo na hrbet,pa tv zjatuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4519
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 16:13:40   
emi*
Od branja sem postala lačna.user posted image Sem si šla kar lepo po čevapčiče,ki so mi še od kosila ostali.

Oh ja na morju sem preživela,ampak se nisem kopala,le malo namakala,nisem hotela še kaj riskirat brezveze.Ma mi je že prav dolgčas bil,po cele dneve poležavat na plaži.user posted image  je blo odlično gledat une nagice po plaži pa ne vem kaj še vse,jaz pa zabubljena v revije.user posted image Opažam,da moške trga,ko ne dobijo user posted image  saj mojega full razganja,pa saj mislim,da ga bo oktobra razneslo,ko bo spet akcija.user posted image user posted image user posted image Saj sam noče,ker mu zdaj ni do tega,ampak mu pa pomagam na drugi način že če jaz ne morem,ampak bi,samo uffa moram trpet.user posted image user posted image user posted image user posted image

O jaz sem bla na CSD v ponedeljek,to pomeni,da bi tudi jaz morala dobiti vse ta teden??Tam piše da denar dobiš po 8ih dneh.Potem pa se porodniška nakazuje 15. v mesecu pa čeprav je bla plača 10.
Kaj je to res??user posted image user posted image

Joj ej,jaz pa dragi se še nisva odločila glede vozička,obup. Našla sva enga v Rutarju pa na koncu zvemo,da je full reklamacij z njim,da se ročka lomi.user posted image user posted image Zdaj pa spet iščeva kot neumna pa nikakor najt kaj pametnega pa da ni ne vem kaka cena.Valjda ga bom našla do polovice avgusta.user posted image user posted image

..........................................da malo premislim kaj sem še hotela povedat................................................................................................aha ste šle na pijačo??ali še niste prišle do tega??

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4520
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 16:40:02   
emi*
.....in oblekice imam že skoraj vse,in vse pripomočke............user posted image

Meta pa Teja kaj vesta kdaj je spet predavanje MŠ? Moram iti še na una zadnja tri predavanja,nisem šla ker smo šli na dopust ali nista obvezna??user posted image user posted image To mi še manka, pa ne vem kaj se dogaja pri poporodni dobi,psiholog pa dojenje.

In kaj mi to moramo met s sabo v porodnišnico,kaj je to WaRe?Kak dokument je to??Uno Rh faktor mam kaj pa to??user posted image user posted image

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4521
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 16:40:16   
coko
En lep pozdravček še od mene!

Danes sem imela pregled pri svojemu G in sem zmeraj bolj razočarana nad njim. Pa še zamenjala sem prejšnjega, ko sem zvedla, da sem noseča! Ker je baje full dober, itd. Mona! Res da mi naredi vsakič UZ, ampak nikoli nič ne komentira oz. je zelo kratek. Jaz pa tudi nisem takšna goflja (vsaj takrat ko bi morala biti nisem) in sem lepo tiho. Če kaj vprašam, si skoraj že sama odgovorim na vprašanje. Tko da nočem več sploh spraševat. Še dobro, da ste ve tukaj in marsikaj izvem od vas. Hvala!
No, v glavnem, danes mi je zmeril velikost našega user posted image  , pa glavico, itd. In potem reče, ja ta je pa bolj majhen. In me pogleda kot da naj povem zakaj. In potem čakam da bo povedal če je v redu, al kaj. Pa nič.
No na koncu, pa mi še reče, če imam recept za bel tok, če ne mi ga napiše. Halo? Zakaj pa?
No, potem sem iz materinske razbrala, da je vse ok.
Naslednji pregled imam: 20.8.
 
Za tolažbo sem šla potem še po nakupih. Sem si včeraj naredila en doooolg seznam kaj še potrebujem za najinga user posted image  in seveda zame. Sem šla kar od trgovine do trgovine in malo primerjala cene. Za pamperske je res, da imajo samo v muellerju iz Nemčije in so boljše. Drugače pa so Aventove flaške nacenejše v DM. V muellerju jih niso imeli user posted image  Vložki pa najcenejši v sparu. Jaz sem si kupila vir nature.
Dudo sem kupila od NUK-a (lateks) kao naj bi bila najboljša. Bomo videli kako  bo všeč user posted image . A mogoče veste razliko med dnevno in nočno dudo. Meni je to vse isto!

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4522
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 18:00:38   
arabela*
Coko,razlika je v tem,da se nočna duda svet,ko se napolni z lučko,dnevna pa neuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu coko)
Neposredna povezava do sporočila: 4523
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 18:02:13   
arabela*
Aja,pa čestitke za uspešen pregled(čeprav bi doktor bil lahko bolj pri stvari,ne?)user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4524
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 18:02:30   
KAHLO
Saraya težko verjamem da ti bodo samo šalico zamenjali, po mooje boš mogla tuto kompelto prinestuser posted image nevem vsaj jaz imam take izkušnje.....mogoče, pa tebi ne bodo težilo, k bodo zagledali nosečko bodo mogoče kaj usmiljeniuser posted image


Tak jaz sem prišla do svojega pišeka, mal sem se tud pomirila.....čeprav bo moj še to šolo ornk občutu, no sicer jo je že malo k je prišel domov.....tak da ve da nekaj ne štima....zdaj se pa ves slatki muva orkog mene.....ampak nema....sem hladna k špricaruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
no pa dva frenda k ju še nisem spoznala sta prišla in sta tak cute.....tak da ne moram une resne face na ksihtu met...pa tok so polni komplimentov.....mater....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu coko)
Neposredna povezava do sporočila: 4525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?