|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 22:29:13   
ključek
danes se je šel možek pogovriti s sosedi, baje, da je zdej vse ok, sam mal jih ego boli, ker nisva prej povedala, kaj bomo delali na NAJINI parceli..............ampak kakor koli, jaz  sem enostavno razočarana nad njima, ker sem se v tem tednu tako presekirala, da sploh ne znam opisati..............

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4551
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 22:30:26   
KAHLO
opažam, zgleda ste včeraj nadure tolkle....zdaj pa morjo počint, lana luna.....ma verjetno kake opravke, lara pa se sigurno z lexom igrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nič moram se it stuširat pa glavo oprat.....se še pol oglasim....če bo slučajno ktera na šihtuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4552
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 22:31:25   
KAHLO
No vidiš da se je vse vredu izteklo....upam da bo pr nas isto...če ne pa ...če rabiš klimo ti jo prodava po ugodni ceniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4553
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 22:33:37   
KAHLO
user posted image user posted image user posted image pod tuš..

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4554
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 22:37:29   
ključek
nič moram se it stuširat pa glavo oprat.....se še pol oglasim....če bo slučajno ktera na šihtu


jz bom ziher..............welcome back...........

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4555
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 22:38:04   
ključek
lara, si pojedla v MC-ju še kaj namesto mene???????? user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4556
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 22:43:41   
arabela*
Evo,smena prideuser posted image user posted image
Film sem pogledla,zdaj se vam malo pridružim,pol pa hop pod odejo.
user posted image ,bom jutri slikala cotke.sem pozabla.
Bubi,ravno zarad tega je meni avent vredu,ker Aneja ni dude sprejela,ker je pretrda.Smo ji nukovo vsilili,zdaj pa je samuser posted image ,ko je ne odvadimo.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4557
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 22:45:08   
arabela*
Jaz imam po novem MC na dnevnem redu spet.Ampak samo sladoled z jagodnim prelivom.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4558
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 22:46:51   
arabela*
kahlo,brez problema je menjala,celo dve(ker je tadruga imela samo praskico).
Pa še rekla mi je da če se kdaj ponovi,nikoli ne rabim celega servisa nazajuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4559
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 22:55:08   
tia
Čer,

hotela sem se pridružiti vašemu večernemu čveku ali ste vse izginile zato grem tudi jaz.

Nočko,lepo spančakajte .

Tia

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4560
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 22:55:32   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

lara, si pojedla v MC-ju še kaj namesto mene???????? user posted image


Čiken in pomfri..... dovolj za vse nas štiri je blo.... user posted image user posted image

Mi imamo pa ful bodijev  kratkimi rokavi - sem jih dobila.... bo pač kako majčko več čez imela, če bo treba....
Sem pa kupila danes štiri bodije na preklop z dolgimi rokavi... pa dve spodnji majčki..... žabic pa nisem dobila.... ma sploh, koliko plasti naj bi imel otrok na nogicah?  In sploh še zdej ne vem, koliko naj bi bil oblečen za iz bolnice... user posted image user posted image Bodi, pa še ena spodnja majčka... čez pajacek... in še jopica??? Kaj pa na nogice??? Zgoraj 14 rokavčkov, na nogice pa samo 1 plast + štumfke?

Ma najbolši nakup pa so ble hello kitty nogavičke in mokasinčki.... user posted image user posted image

Jogi rjuhce in podlogo za pojslo pa bom naročila kr pr nekdermanu...

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4561
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 22:57:35   
amor real
jutrooooooooo - ops veeeečeeer sem mislilauser posted image

Moram najprej pogledat o čem je tekla debata

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4562
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 22:57:37   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: tia

Čer,

hotela sem se pridružiti vašemu večernemu čveku ali ste vse izginile zato grem tudi jaz.

Nočko,lepo spančakajte .

Tia


mal je treba počakat... malo še kej drugje posrfat.... sej vedno pridemo.. user posted image


< Sporočilo je popravil Lara Croft -- 23.7.2008 22:58:54 >

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 4563
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 22:59:38   
arabela*
Ja,jaz sem tud pridno počakala,da sem jih dočakalauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4564
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:01:05   
arabela*
Jaz sem tud vedela,da se čveke vrnejo,zato sem šla in si naredila tri sendviče z prekajeno vratovino in cocta zravenuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4565
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:02:50   
Lara Croft
Naša mačka je danes trikrat bruhala.... madona, kak mi je zdej odveč.... in ona, njene dlake, bolhe in zdej še to.... pa še toxe nisem prebolela....
Dobro, da je bil možek doma in bil dežurni čistilec.... upam, da ni kej bolana.... upam, da je samo kaj takega zunaj pojedla in bo jutri dobro....
Ne zgleda bolna... teži in tečnari in hoče jest.... Ma če bo tako šlo naprej, bo treba glih do veterinarja....

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4566
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:02:53   
amor real
user posted image  ja o čem debatiramo.... oblekice, jogiji, body-ji, pleničke....user posted image

vsaj temo o vozičkih smo zaključile user posted image

Punce, kaj pa katera od vas misli "vzeti" epiduralno, jaz sem bila na predavanju v Postojni, pa sem se pogovarjala s kolegicami, sestričnami...., ki so imele EA in nekako vedno bolj se nagibam, da bi jo "vzela". Kaj pa vi? Če jo ne bi vzele, zakaj jo ne bi?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4567
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:04:15   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Jaz sem tud vedela,da se čveke vrnejo,zato sem šla in si naredila tri sendviče z prekajeno vratovino in cocta zravenuser posted image


Kaku bi jst kozlala.... user posted image Ma kam daš vse to? user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4568
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:04:22   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

ste se pogovarjale - ali paket ali denar................midva sva (bova) vzela denar, itak bova pa te eurčke namenila user posted image , nakazala na račun ali sklad, ne vem, kaj bova odprla.


...mi bomo tud tako naredili..... smo že pri prvem ves denar, ki mu ga je kdo prinesel na račun nalagali, potem še otroške dodatke....sicer miniaturne...in se je do danes že kar nekaj nabralouser posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4569
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:06:21   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Bubi,ravno zarad tega je meni avent vredu,ker Aneja ni dude sprejela,ker je pretrda.Smo ji nukovo vsilili,zdaj pa je samuser posted image ,ko je ne odvadimo.


... pa kaj je ni že muca odnesla...dude mislimuser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4570
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:06:40   
amor real
Lara naš Muci je tudi bogi, ga je pičila kača v prednjo desno tačko in jo sploh ne čuti mu je v bistvu odmrla in mu ni pomoči, zadnjo desno nogo pa mu je pogrizel sosedov mačkon, ker brani svoj territorij. Mi je ful hudo za našega Mucija, nisem pa ga dala kastrirat, ker je bil prepozno, ko je kar en dan se prikradel ne vemo od kod k nam in ostal. Zadnja nogica se mu bo zacelila po besedah veterinarja, za sprednjo pa ni upanja. Ne vem kaj naj z njim, po eni strani se mi smili, ker ne more normalno s tisto tačko živeti po drugi pa nimam srca, da bi ga uspavali. user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4571
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:06:41   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Jaz imam po novem MC na dnevnem redu spet.Ampak samo sladoled z jagodnim prelivom.user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4572
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:06:52   
arabela*
Jaz sem zmenjena za ultivo,vendar imam nek feeling,da ne bom dobila in da mi bo predaleč.
Sem tud o epiduralni študirala,vendar me skrbi to,da podaljša porod.
Drugače pa si mislim,eh bom na brzino,brez kakršnihkoli sredstev.samo kaj,ko pa bom tam,pa ni več vrnitve,da s zrihtaš.Zdaj sem korajžnauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4573
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:09:32   
amor real
Glede otroških dodatkov: če si izračunaš na netu na strani od CSD Šiška, da nisi upravičen do njih potem ti ni treba delati vloge al moraš vlogo vseeno oddati in potem ti izdajo odločbo, da ti ne pripada. Kar jaz mislim, da je vlogo brez veze delat.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4574
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.7.2008 23:09:53   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Jaz sem tud vedela,da se čveke vrnejo,zato sem šla in si naredila tri sendviče z prekajeno vratovino in cocta zravenuser posted image


Kaku bi jst kozlala.... user posted image Ma kam daš vse to? user posted image user posted image



.... po moje da v bušija in user posted image ......user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?