|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček marela
26.5.2008 14:33:13   
*lenc@*
Black jack, ja ne da se dokupi originalne vreče prot dežju... Majo pa v BC za druge marele to zaščito in paše, stane pa 25€. Pozanimaj se...

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Voziček marela
26.5.2008 18:49:21   
black jack
Hvala lenc@.Sem bila ravnokar v BCju pa pozabila vprašatuser posted image No, pa  naslednjič.Pozdravčki

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Voziček marela
6.6.2008 20:44:53   
mlavla
Mene pa zanima kje v SLo bi lahko kupila voziček Buggster..saj ga tudi v spletni trgovini Sonček nimajo več?

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu black jack)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Voziček marela
6.6.2008 21:14:08   
mišk
Mene pa zanima kje v SLo bi lahko kupila voziček Buggster..saj ga tudi v spletni trgovini Sonček nimajo več?

_____________________________
[


Tudi mene to zanima. Mi imamo že kot prvi voziček od TFK-ja Joggster twist in sem ful zadovoljna z vsem, razen s težo in velikostjo ko ga zložiš. Zato bi rada še eno marelo in se mi zdi še najboljši tale Buggster. Al pa Zapp. samo ima ta več prednosti.

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Voziček marela
6.6.2008 22:26:25   
Ana001
Mislim, da sem Buggsterje pred časom videla v Rutarju.

lp

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Voziček marela
7.6.2008 9:55:56   
*tajda*
Mi imamo zapp-a in smo zelo zadovoljni,zloži se na zelo malo pa še zelo vodljiv in lahek je.Je pa res da našuser posted image  nikoli ne zaspi v vozičku pa tudi če smo 3 ure zunaj.Zato nas neastavljiv naklon ne moti ker ga ne potrebujemo.user posted image  Za na morje bo idealen.

(odgovor članu Ana001)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Voziček marela
7.6.2008 10:01:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Mi imamo zapp-a in smo zelo zadovoljni,zloži se na zelo malo pa še zelo vodljiv in lahek je.Je pa res da našuser posted image  nikoli ne zaspi v vozičku pa tudi če smo 3 ure zunaj.Zato nas neastavljiv naklon ne moti ker ga ne potrebujemo.user posted image  Za na morje bo idealen.


Glih zaradi tega sem se tudi jaz odločila za Zapp-a. Prej mi je spal le v vozičku, zdaj pa ni šans, da bi zaspal. Je vse preveč zanimivo. user posted image

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Voziček marela
7.6.2008 10:03:19   
*tajda*
tianna pri nas isto,od 6 meseca dalje ne spi več v vozičku,je tud tak firbecuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Voziček marela
15.6.2008 14:52:54   
Anonimen
*tajda*: A si dokupila tudi varovalo za Zapp-a?

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Voziček marela
15.6.2008 15:57:28   
*tajda*
tianna nisem ker ga user posted image  ne pogreša.Sem mislila da bo malemu čudno ker ga ima pri starem vozičku,ampak se lepo vozi notri pripet z pasovi,tako da ga ne bom kupovala.Kaj pa ti, ga boš kupila?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Voziček marela
15.6.2008 17:15:15   
Anonimen
V Freestylu ga imam tako, da je pripet s spodnjimi pasovi (okoli pasu) in tista dva, ki naj bi prišla čez ramena, ju ima pod rokicama. Uf, sem čudno napisala. user posted image  Upam, da me razumeš. Torej... Ponavadi se drži za varovalo. Kaj pa vem... Mislim, da bo tudi tu potrebno. Zapp-a sem dobila komaj včeraj in ga nisem še stestirala. Se mi zdi, da mu ne bo lepo, če ne bo mogel biti naslonjen na varovalo in firbcati. Kaj pa vem... user posted image

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Voziček marela
15.6.2008 18:59:06   
amaya
Bebe comfort-high trek...in ful zadovoljna....

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Voziček marela
15.6.2008 21:52:14   
mayci
Mi imamo tudi TFK Buggsterja,  sem tudi zelo zadovoljna (no, zdaj pospravljen čaka na naslednjega uporabnika)user posted image . Sem imela najprej Zappa, pa sem ga prodala, ker me je res motilo to, da ni šel v ležeči položaj. Za zložit je bil res super, pa za vozit tudi, samo ko je mali v njem zaspal pa, obup..user posted image
Buggster je tudi zelo kvaliteten, nič ne škriplje, ima sprednje varovalo (ki je bilo našemu fantu zelo všeč), pa kar dobro se zloži.. Priporočam! 

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Voziček marela
16.6.2008 14:25:53   
bina30
Jaz sem tega naročila na o-baby in sem res ful zadovoljna. Pomemben mi je bil med drugim tudi izgled in sem se že skoraj odločiila za Zapp-a, samo je pri tem mojem Gesslein Swift-u možno spustiti naslon do skoraj čisto ležečega položaja.
http://www.o-baby.de/produktimages/swift-0733.jpg

< Sporočilo je popravil bina28 -- 16.6.2008 14:27:04 >

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Voziček marela
16.6.2008 14:45:24   
*tajda*
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Bebe comfort-high trek...in ful zadovoljna....


No pomoje tole ni ravno marela vozičekuser posted image ,verjamem pa da je dober,ker sem tud sama zelo zadovoljna z bebe comfort znamkouser posted image

mayci, bina28..ful dobra vozičkauser posted image  Res je,da se zappa ne splača kupit če otroček spi v vozičku in mislim da sta te dva vozička res dober nakupuser posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Voziček marela
18.6.2008 20:23:03   
pocka
Jaz tudi prisegam na Buggsterja, mala v njem zelo udobno sedi, spi, voziček je lahek, lepo vodljiv, skratka super, ga ne bi zamenjala...mi smo ga naročili na Sončku, ampak,ker ga niti tam ni več možno naročiti, mislim,da je edina varijanta Rutar, če so jih mogoče spet dobili, drugače pa ebay.

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Voziček marela
18.6.2008 20:30:04   
*tajda*
Danes sem buggsterja videla v Rutarju,so jih imeli kar nekaj.Je pa res večji in težji od zappa ampak ima pa druge prednosti,kot je nastavljiv naklon in košaro pa sprednje varovalo.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Voziček marela
5.7.2008 15:02:05   
Nikita22
absolutno maclaren iz bušija!

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Voziček marela
6.7.2008 23:06:36   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Danes sem buggsterja videla v Rutarju,so jih imeli kar nekaj.Je pa res večji in težji od zappa ampak ima pa druge prednosti,kot je nastavljiv naklon in košaro pa sprednje varovalo.


V katerem Rutarju si jih pa videla? Ga prijatelji iščejo, pa ga v Lj. ni. Sonček jih pa tudi več nima.


(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Voziček marela
7.7.2008 12:40:21   
mišk
Ja Buggsterja imajo potrjeno v Ljubljanskem Rutarju. Pa še kar izbire je! Jst sem vidla rdečega,k oranžnega, rjavega in črnega. Zaljubila sem se v rdečega. Nisem ga kupila, ker potrebujem še nekaj časa za tehten premislek. Stane pa 240 evrov (model s), ta star model pa ene 20 evrov manj (nima opore za noge in neki ma drugačna kolesa). Edini minus je cena, ki se mi zdi za drugi voziček kar visoka. Ampak mislim, da ga bom imela...user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Voziček marela
7.7.2008 13:52:32   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: bina28

Jaz sem tega naročila na o-baby in sem res ful zadovoljna. Pomemben mi je bil med drugim tudi izgled in sem se že skoraj odločiila za Zapp-a, samo je pri tem mojem Gesslein Swift-u možno spustiti naslon do skoraj čisto ležečega položaja.
http://www.o-baby.de/produktimages/swift-0733.jpg



Kolk na majhno se pa zloži? A ful večje kot zapp?

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Voziček marela
7.7.2008 13:55:03   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Ja Buggsterja imajo potrjeno v Ljubljanskem Rutarju. Pa še kar izbire je! Jst sem vidla rdečega,k oranžnega, rjavega in črnega. Zaljubila sem se v rdečega. Nisem ga kupila, ker potrebujem še nekaj časa za tehten premislek. Stane pa 240 evrov (model s), ta star model pa ene 20 evrov manj (nima opore za noge in neki ma drugačna kolesa). Edini minus je cena, ki se mi zdi za drugi voziček kar visoka. Ampak mislim, da ga bom imela...user posted image


O fajn. Ker jih nekaj časa niso imeli. Pa rekli so, da jih ne bodo več uvažali.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Voziček marela
24.7.2008 9:47:04   
melaverde
dober dan mame z marelami user posted image

tudi jaz razmišljam o nakupu marele ampak sem v dvomih, kolko časa še bodo sploh v vozičku?????
kakšne izkušnje imate, mogoče s prvim otrokom???????????????????????

hvala in lp

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Voziček marela
25.7.2008 14:01:38   
tinaaja
kakšne izkušnje imate, mogoče s prvim otrokom???????????????????????


ze dober mesec, hmm al pa dva ga ne uporabljamo, stara je 16m. Enostavno noce sedet not, ampak gdč sibajo okoli in se nosijo user posted image . Je pa razlicno od otroka do otroka.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Voziček marela
26.7.2008 14:06:01   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

kakšne izkušnje imate, mogoče s prvim otrokom???????????????????????


ze dober mesec, hmm al pa dva ga ne uporabljamo, stara je 16m. Enostavno noce sedet not, ampak gdč sibajo okoli in se nosijo user posted image . Je pa razlicno od otroka do otroka.



tko da ti Tinaaja lahko po zlo ugodni ceni proda Buggsterjauser posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?