|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lignji na žaru
27.7.2008 9:38:31   
katjes
user posted image Ojla punce!
Prosim vas, če mi lahko napišete vaše recepte za lignje na žaru!
Hvala!user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lignji na žaru
27.7.2008 10:14:08   
buček
nič lažjega. očiščene in osušene lignje daš na žar pokapaš malo olivnega olja in pečeš cca 15 min. za zraven narediš tržaško omako. če lignji niso gojeni in so malo večji pa jih lahko nadevaš .mi jih ponavadi s sirom in pršutom.

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lignji na žaru
27.7.2008 10:15:06   
CHICA 83
Ojla!

Najbolj enostavno je če v trgovini kupiš že očisčene cele lignje. V ponvi dobro segreješ olje, lignje vržeš gor, jih ne obračaš dokler na eni strani niso zlato rumeni do svetlo rjavi, potem jih obrneš, na koncu jih še soliš, popraš po želji.
Potem lahko narediš še tržaško omako- česen sesekljaš na drobno, zraven sesekljaš še petršil, vse skupaj preliješ z vročim oljem in daš na lignje.

Lahko pa pripraviš tudi polnjene lignje postopek je isti le, nda lignje prej napolniš z rezino pršuta in rezino sira in zapreš z zobotrebcen, spečeš in začiniš isto, kot zgoraj.

lp dober tek


_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lignji na žaru
27.7.2008 10:18:33   
muki1
Punce, koliko časa to pečete in na kakšni temperaturi? Ker tudi mi bi danes lignje in do zdaj so mi vedno postali žvekasti. Jaz bi pa mehke.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu CHICA 83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lignji na žaru
27.7.2008 10:23:40   
muki1
Našla http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1255520&mpage=1&key=lignji&#1255525

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lignji na žaru
27.7.2008 10:23:42   
Anonimen
Jaz sem jih včeraj jedla tu pri nas na morju.
Pa niso bili dobri, čeprav mam lignje na vse načine zelooo rada.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katjes)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lignji na žaru
27.7.2008 10:33:47   
katjes
Pa se kaj razlikuje priprava sveže kupljenih oz. če že kupiš očiščene zmrznjene lignje?user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu CHICA 83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lignji na žaru
27.7.2008 11:23:48   
Anonimen
Tako kot ze pise, speces na vrocem olju.

Namesto trzaske omake je zraven priloga blitva in krompir ter malo dobrega olivnega olja preko vsega.

Trzaska omaka je v vecini restavracij zato, da prikrije okus po nesvezem (riba, lignji). Odkar sem to slisala, se je izogibam v velikem loku, tudi doma.

(odgovor članu katjes)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lignji na žaru
28.7.2008 9:30:47   
snake
vržeš jih na olivno olje in zaliješ z belo malvazijo, odstaviš jih in malo posoliš in obvezno limono meni so najboljši tako

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 najboljših zdravih zajtrkov za nosečnico
Če ste brez idej, kaj bi si pripravili za zajtrk, da bi bilo zdravo in bi koristilo vam in vašemu razvijajočemu se otrok...
Ali lahko dojenčku damo sladoled?
V poletnih dneh je čisto običajno, da se tudi nam, staršem zahoče sladoled. Če smo ravno na dolgem sprehodu z dojenčkom,...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?