|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Maltežan, služba in družina?
6.8.2008 12:07:14   
baguSka
....ne se za žival odločat na podlagi videza


bravo!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Maltežan, služba in družina?
6.8.2008 12:09:17   
baguSka
Hotla sem samo povedat da tudi če ga kak majhen otrok povleče za rep ali dlako ga ne bo ogriznil ampak se bo ulegel na hrbet ker mu to paše ali pa bo odšel stran.


Niso pa vsi taki kot je vas. Nasga sosedovga mal postran pogledas, pa ze renci. Pa ne na mene kot sosedo, ampak tud na lastnike. Otrok ne prenasa, tako da morajo zeeelooo pazit in ga imet ves cas na oceh.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Maltežan, služba in družina?
6.8.2008 12:11:06   
baguSka
Moja kolegica je imela maltežančka, se mu 100% posvečala, imeli so hišo in kotiček zanj, pa se jim je vseeno smilil, ko je ostajal sam doma. Zato so ga oddali... Družini, ki ima podjetje doma, da se mali jaga po dvorišču, pride v pisarno in da je vedno nekdo ob njem. Meni je ta varianta bolj všeč.


Pasma sploh ni vazna. Pes rabi druzbo. So rojeni v kardelu in je to v njihovi naravi. Pa ce jih mi se tok navajamo na samoto, psu to nikoli ne bo vsec.

Tud jaz ga vsak dan vozim v varstvo, da ni sam doma.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Maltežan, služba in družina?
6.8.2008 12:14:34   
baguSka
ampak to, da če se slučajno zgodi da otrok stopi psu na rep, da ga slučajno pes ne ugrizne oz. v takem smislu (strah, samoobramba)


itak da se lahko zgodi... in pes JE nepredvidljiv, pa ce ga se tok v nulo poznas, nikoli ne ves!!

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Maltežan, služba in družina?
6.8.2008 12:20:16   
baguSka
Bistveno je, da boste čas, ko ste doma preživeli z njim in se z njim tudi ukvarjali in to ne pomeni malo počohljat, ampak aktivni sprehodi, igra, mala šola, učenje. Tudi če mu tako aktivno posvetite zgolj uro ali dve dnevno, bo pes srečen. Odpade pa potem razno pohajkovanje, kavice ali nakupovanja po službi in za celodnevne odsotnosti, recimo 12 ur je obvezno treba uredit, da psa nekdo vmes pelje ven, če se takšne 12 urne odsotnosti dogajajo pogosteje kot 1x tedensko si psa ne omislite.


Jaz se popolnoma strinjam z vsem, se posebno z odebeljenim. Razen ce je varstvo seveda.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Maltežan, služba in družina?
6.8.2008 12:23:39   
baguSka
če je pes na varnem mu nima kaj biti.


fizicno res ne...

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Maltežan, služba in družina?
6.8.2008 13:46:01   
malania
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

malania...kaj pa če pogledaš po zavetiščih, se najdejo včasih kakšni zelo luštni mešančki, podobni maltežanom, ki rabijo nov dom?


Sem že povpraševala in razmišljala tudi glede tega ampak kolikor sem izvedela ti takoj gredo oz. jih je zelo težko dobiti. Naši znanci so iskali majhnega črnega kužka (takega so želeli imeti) zelo dolgo.
Po eni strani pa bi rada, da bi bil takega karakterja kot so maltežani (ok, vsaj približno, itak da ne more bit vse tako kot piše). Do zdaj sama še nisem imela psa, tako da trenutno delam na tem, da se čim več naučim še preden bomo kužka dejansko imeli.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Maltežan, služba in družina?
6.8.2008 13:51:12   
baguSka
ja, je pa potrebno bit pri kuzkih iz zavetisca se extra bl pozoren.. ker imajo ze neke znacajske navade in vedenjske motnje.. in jih je se tok tezje 'priuciti'.. in ce je na poti otrok...!?

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Maltežan, služba in družina?
6.8.2008 13:56:32   
malania
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ja, je pa potrebno bit pri kuzkih iz zavetisca se extra bl pozoren.. ker imajo ze neke znacajske navade in vedenjske motnje.. in jih je se tok tezje 'priuciti'.. in ce je na poti otrok...!?


Ja, tudi to...
Po eni strani bi rada, da bi bil kuža od majhega v naši družbi, da se navadi na nas (in mi nanj). Ponavadi so bolj nepredvidljivi mešančki (tako sem slišala), je pa tudi to, da ne veš zakaj je kuža pristal v zavetišču in kaj je pred tem vse preživel in počel. Sicer opcija je vedno ta: ali z rodovnikom ali iz zavetišča (preprodajalci odpadejo).
Trenutno otrok še nimava ampak imam v mislih tudi to, kako bo, ko jih bova imela.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Maltežan, služba in družina?
8.8.2008 13:44:32   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Hotla sem samo povedat da tudi če ga kak majhen otrok povleče za rep ali dlako ga ne bo ogriznil ampak se bo ulegel na hrbet ker mu to pašeuser posted image ali pa bo odšel stran.






Sorry, samo NOBENEMU psu ne paše če ga otrok vleče za rep, pa tudi ga vleče kdorkoli drug.



Ja, to je tudi mene zbodlo. Pes se uleže zato na hrbet, ker "se preda", pokaže, da je v podrejenem položaju, in ne zato, ker mu paše.




Tako je.

In TRIŠ ne veš dosti o tem, kako se ravna z psi, če misliš, da mu vlačenje za rep paše.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Carski rez
loko77

Če bi imeli 2 CR-ja in bi vedeli, da bo moral biti tudi v 3-je, bi se odločili za nosečnost?

da (78%)

ne (22%)


Število vseh glasov: 333

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!