|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poginila je zlata ribica:(
6.8.2008 23:01:20   
Zamima
jaz sem ravno iz tega razloga dokler ne nabavim večjega akvarija, moji ribici preselila v curver-jevo posodo 14 litersko (prozorno!). bom pa najverjetneje vzela kar 21literski akvarij za tidve ribici pa mogoče še kdaj kako in kakega polžka. Imam pa hvalabogu filter, ki je pa super zadeva. Res priporočam. Tudi za zlate ribice, moji dve prav uživata, ko ga vklopljen user posted image

user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Poginila je zlata ribica:(
7.8.2008 15:34:58   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Nanč koliko litrski je vaš akvarij? In kakšne vrste zlate ribice imate - bolj ploščate ali imate take s štrlečimi plavutkami in bolj okrogle?
Bolj okrogle kot ploščate..in pa nekje 6 literski akvarij.sma zdaj vodo menjala,upam,da bo boljše!Skoz ko  sma menjala vodo,sta bile pri miru,nevem ali jih je zeblo al pa pasalouser posted image

Jah, tko je to. Premajhen akvarij imate, to je prvo. Na to sem pomislila takoj ko sem prebrala tvoje sporočilo. Drugo na kar sem sumila pa je, da nimate pravih zlatih ribic, ampak t.i. spačke, ti so še bolj podvrženi boleznim. In to so tiste male bolj okrogle, k imajo plavutke na volančke.

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Poginila je zlata ribica:(
8.8.2008 1:21:00   
Anonimen
bom pa najverjetneje vzela kar 21literski akvarij za tidve ribici pa mogoče še kdaj kako in kakega polžka.


Ampak to je ful premajhno vešuser posted image , še za eno je premajhnouser posted image

(odgovor članu ninataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Poginila je zlata ribica:(
8.8.2008 22:32:21   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

bom pa najverjetneje vzela kar 21literski akvarij za tidve ribici pa mogoče še kdaj kako in kakega polžka.


Ampak to je ful premajhno vešuser posted image , še za eno je premajhnouser posted image



21 literski akvarij je premajhen za 2 majhni zlatki? user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Poginila je zlata ribica:(
9.8.2008 0:54:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

bom pa najverjetneje vzela kar 21literski akvarij za tidve ribici pa mogoče še kdaj kako in kakega polžka.


Ampak to je ful premajhno vešuser posted image , še za eno je premajhnouser posted image



21 literski akvarij je premajhen za 2 majhni zlatki? user posted image



Ja, seveda.

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Poginila je zlata ribica:(
25.8.2008 9:31:22   
honey
Moj sin je tudi dobil 2 zlati ribici za r.d. In je po 1 mesecu ena ribica poginila. O.k., smo kupili drugo. In spet, 1 mesec in riba pogine. Res pa je, da sem se držala navodil, da je treba vedno, ko menjaš vodo, dati v vodo neko tekočino, ki uniči klor (kot je že ena pisala, neke nitrate), da je potrebno ribe zelo malo hranit, ker drugače se lahko preveč naje in pogine itd.

No, ko nam je žal poginila še druga riba, sem začela razmišljati o tem, da sta obe ribici po vsej verjetnosti poginili od lakote. Ker ta ribica, ki je preživela obe drugi, je prava piranha in se je očitno zagrebla za hrano, ko smo jim dali za jesti, tako da druga ni dobila nič oz. je dobila premalo. Zdaj pa, ko imamo samo še eno (to našo piranho user posted image ) jo hranim ravno toliko, kot sem prej hranila 2 ribici in je videti zelo zadovoljna. Tako da je moje razmišljanje pravilno - žal sta mi obe ribici poginili od lakote. Zato pravim, da tako, kot pravijo v trgovinah, da je en ali dva kosmiča dovolj, da se ribe nahranijo, ne drži. Žal sem to ugotovila prepozno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Poginila je zlata ribica:(
1.9.2008 17:57:36   
Anonimen
Bom se jaz povedala kako je bilo pri nas.
Moja tamala si je zelo zelela domaco zival,se najraje psa,pa smo v bloku,veliko potujemo in ko nas ne bi bilo,nimamo nikogar da bi nam v odsotnosti cuval zival,kuza pa sploh ne.
Pa smo se odlocili da bomo imeli pa akvarijske ribe.Ze takoj smo naredili napako ker nismo kupovali prav v trgovini za za zivali,temvec tam kjer se prodaja na veliko,oz.ni da ni.No kupili smo 250l akvarij z vsem kar pase zraven,in ko naj bi bila voda pripravljena tudi ribe.In to veliko,in vsesorte.Se sanjalo se nam ni,da so lahko samo dolocene skupaj,niti koliksno stevilo mora biti posameznih vrst.Vsak si je izbral svoje.Na zacetku smo bili vsi navduseni,moz je prvo ko je prisel iz sluzbe sibal obcudovat ribice.
Potem so nam pa zacele poginjati..moram priznat da sem jokala,ceprav nisem neka cmera...v trgovini so nam rekli samo naj menjamo na vsake 3dni skoraj polovico vode in zraven prilijemo neko tekocino,potem pa lahko spet kako ribico dodamo.
No kakorkoli,povedali nam nikoli niso nic pametnega,vsak drugace,eden je se celo rekel,da se voda menja na vsake pol leta...ribice so pa kar umirale,in ko je umrla se moja najljubsa skalarka sem bla pa ze na tem da akvarij z ribami prodamo,ker je slo za njih en kup enega casa,denarja,zivcev in solz.
Ko smo se prikljucili na net,sem pa takoj zacela prebirati o akvaristiki,kupila sem knjigo...kakorkoli,prej nisem imela pojma,vse kar smo poceli smo poceli popolnoma narobe,prodajalcem je bilo popolnoma vseeno vazno da smo mi vsak teden tam veselo zapravljali,pa seveda so ribice se kar umirale.
Zdaj jih imamo ze 3leta,in stanje in znanje se je mocno popravilo.Ne recem da sem zdaj strokovnjak,nam pa ribica le redko kaksna pogine.
Tko da res je bolje da se,predno si omislis kakrsnokoli zival,cibolj pozanimas o le tej.

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?