|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pregomin
7.8.2008 23:45:01   
URŠA K.
Živjo!

Tudi jaz imam eno prošnjo.Ker imava kožne teste komaj čez dva meseca, pregomina na recept pa je že zmanjkalo, me zanima če ima katera le tega za prodat po nižji ceni.

Hvala!

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pregomin
8.8.2008 13:35:01   
ribicau
Če boste po testiranju še alergični, boste dobili nov recept. Za tisti pregomin, ki ste ga kupili, pa vam bodo od tega odšteli in povrnili denar. Če boste imeli račun seveda....se pravi, če boste pregomin kupili "na črno" user posted image , potem vam nakupa ne bodo refundirali. Je pa verjetno ful mala razlika med nakupom v lekarni in "na črno" ali pač user posted image

(odgovor članu URŠA K.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pregomin
8.8.2008 14:51:06   
URŠA K.
Moja punčka je na KM alergična že od 3 meseca, sedaj je stara 3,5 leta. Ig ji počasi pada ampak je še vseeno visoko.Ker pa pregomin zelo rada pije ga zmanjka že veliko prej.Sem že shranjevala račune, ampak to da mi potem odbijejo škatle mi nič ne pomeni ker mi zmanjka še prej.Na ZZZS je rekla da ji na 6 mesecev pripada 30 škatel in to je to.Do takrat pa ga kupujem.


Lp

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pregomin
8.8.2008 14:57:00   
triša
kaj pa če probaš s sojinim mlekom, se mi zdi da bi te prišlo ceneje?
Koliko mleka pa ti še spije na dan?

(odgovor članu URŠA K.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pregomin
8.8.2008 15:02:18   
trdozimc
Živ!

Naš mali je star 2,5 leti in tudi še vedno zjutraj in zvečer iz flaše pije ''mleko''. Do nedavna je dobival še Pregomin, ki sem ga kupovala sama (nepotrjena alergija na KM), zdaj mu pa zmešam riževo mleko in čokolino, pa je super. user posted image

Tako velik otrok več ne potrebuje adaptiranega mleka. Lahko poskusiš s sojinim ali riževim mlekom. Jaz bi ti priporočala slednjega z dodatkom kalcija, ker alergiki na KM velikokrat razvijejo (oz. pokažejo) tudi preobčutljivost na sojo.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pregomin
8.8.2008 15:30:24   
URŠA K.
Zvečer ji dam še po steklenički s rižolinotom,user posted image  bi ga večkrat ampak mi je dr. rekla da je dovolj enkrat na dan.Rekla pa je tudi da je bolje da še naprej pije pregomin zaradi vseh vitaminov in mineralov ki jih potrebuje.Bila pa je tudi alergična na sojo, ampak zdaj že lep čas ne več.Zelo rada je jedla apro soja pudinge vendar so se ji prikutlili, sem pa probala že z riževimi pudingi in mlekom(poskusi in reče bjekkk).Alergijo ima še na pšenico, jajco,svinjino...tako da je naš jedilnik kar omejen.

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pregomin
8.8.2008 19:04:09   
trdozimc
Ursa ja, saj, če imate RES omejen jedilnik, je mogoče dobro, da pije Pregomin, ampak če ti je večino sadja, zelenjavo in ostalo meso razen svinjine, dobi dovolj hranilnih snovi, verjemi, in ne rabi Pregomina.

Riževo mleko ima pa rahlo sladek okus, tako da ga imajo večinoma radi. Poskusi ji naredit flašo isto (toplo in vse ostalo) kot s Pregominom pač z riževim mlekom in rižolinom (ali pa frutolino je našemu tudi zakon user posted image ) in ji probaj dat, kot da se nič ni spremenilo. Mogoče pa sprejme.

LP!

(odgovor članu URŠA K.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pregomin
9.8.2008 17:45:50   
Pi-kica 1
Pri nas je enaka situacija. Pregomin mu dajem samo zjutraj in zvečer, pudinge, palačinke in take stvari, kjer še potrebujem mleko, pa mu delam n sojinem mleku z rižem, ki ga imajo v Intersparu v njihovi Bio liniji in je okusnejše, kot sojino mleko.

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pregomin
10.8.2008 14:34:04   
annie17
Pazi na Frutolino, Čokolino pri alergiji na pšenico. Mislim, da jo vsebujeta.


(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pregomin
10.8.2008 14:59:25   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: annie17

Pazi na Frutolino, Čokolino pri alergiji na pšenico. Mislim, da jo vsebujeta.




Hvala za opozorilo. To pa čisto možno, ja.

(odgovor članu annie17)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pregomin
11.8.2008 16:58:53   
pikceva
Ojla, naša je pila Allernovo, ker Pregomina ni hotela. Nekaj malega nam ga je ostalo.

Lp

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pregomin
12.8.2008 21:51:30   
URŠA K.
Pikceva, hvala za odgovor.


Lp

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pregomin
24.8.2008 15:05:53   
izabella1
Prodam pregomin, ker ga mala noče več piti. Cena po dogovoru. 

_____________________________

http://bialovesstrawberries.blogspot.com/

(odgovor članu URŠA K.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pregomin
28.8.2008 13:57:30   
mamica 1
IZVIRNO SPOROČILO: annie17

Pazi na Frutolino, Čokolino pri alergiji na pšenico. Mislim, da jo vsebujeta.



Frutolino vsebuje tudi mleko v prahu.

(odgovor članu annie17)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pregomin
28.8.2008 14:06:08   
mamica 1
Kokr poznam njihovo zadevo je punčka alergična še na ogromno sadja in zelenjava tak da res potrebujejo nekaj z vitamini.

(odgovor članu mamica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pregomin
28.8.2008 14:27:15   
ribicau
IZVIRNO SPOROČILO: mamica 1

IZVIRNO SPOROČILO: annie17

Pazi na Frutolino, Čokolino pri alergiji na pšenico. Mislim, da jo vsebujeta.



Frutolino vsebuje tudi mleko v prahu.



Tako je!

(odgovor članu mamica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pregomin
30.8.2008 21:01:51   
Sonnja
če že imate dokazano alergijo na km boš dobila novo potrdilo tudi, če še ni izvidov. jaz tudi čakam od 6.6. (ne vem kaj tak dolgo rabijo) pa sem jih poklicala,da mi ej prvih 60 škatel zmanjkalo in nimam več pa tudi izvidov še ni. pa mi je rekla potrdilo bote že dobli in sem ga  res naslednji dan po pošti(izvida pa neuser posted image user posted image ).

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pregomin
30.8.2008 22:52:50   
URŠA K.
Hvala Sonnja, bom takoj v ponedeljek poklicala.


Lp

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pregomin
31.8.2008 19:42:34   
lotty4
Ojla

Kam pa to pokličete, ker pri nas tud že skoraj dva meseca čakamo na potrdilo pa še nič. Tale Allernova pa tud ni tako poceni!

(odgovor članu URŠA K.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pregomin
31.8.2008 20:03:22   
Sonnja
01/522-92-46 js sem kličem, pa mi vedno nekaj mutijo, da izvidi so sam niso izpisani in, ko jo vprašam kdaj pa bojo: ja gospa to pa mi ne vemo pokličite tajnico. tajnica pa pravi, da ona nič ne ve brez zdravnika.... sploh ne vem zakaj tolk dolgo rabijo, pa se te izogibajo pa ne pošljejo izvidov, mislim...

(odgovor članu URŠA K.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pregomin
3.9.2008 8:33:40   
Sonnja
URŠA K. javi kako si zrihtala. Ti bojo poslali potrdilo?

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?