|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacija 10 dni prezgodaj ali kaj bi to b...
11.8.2008 13:29:55   
Anonimen
Punce ne zamerit zaradi anonimnosti, ampak če bo kaj pametnega iz tega vam bom sporočila tudi brez anonimnosti, za zdaj pa kanček vraževernosti...

stvar je taka, moja menstruacija je vsaj zadnje čase točna skoraj ko ura, na 28 dni, razen na morju sem jo dobila 3 dni prej, sklepam da zaradi spremembe klime. Moja zadnja menstruacija je prišla 23.7 zvečer, torej danes bo 19 dan ciklusa, če prvi dan M. štejem za prvi dan cviklusa. M. sem pričakovala nekje čez 10 dni, 20.8 - 21.8. Vedno jo tudi par ur prej čutim, točno določena bolečina v trebuhu, ki jo napove! Danes zjutraj pa....krvav madež! Ups, nekam kmalu se mi zdi! Teta se ponavadi nato ulije, to pa ne! Ovulacijo sem čutila cca. 6 dni nazaj. Pravijo da je vgnezditvena krvavitev bolj redek pojav, zdaj se sprašujem ali je možno da se mi je zgodil? Ali pač spet en čuden preblisk mojega telesa? Ali je dosti od vas opazilo madeže ob vgnezditvi (delamo na user posted image ) in kako močna krvavitev je to bila? in druga stran - ali se vvam je zgodilo da bi sicer redno mensrtruacijo dobili kar 10 dni prej?

Punce tisočkrat hvala!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menstruacija 10 dni prezgodaj ali kaj bi ...
11.8.2008 13:35:26   
fragola
ko začneš delat na bebici, komaj čakaš da rata in ker si pač živčen in neučakan, se pojavi menstruacija prej ali potem. Če je potem si misliš, da ti je ratalo, nato ugotoviš, da ti je samo zamujala! 

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menstruacija 10 dni prezgodaj ali kaj bi ...
11.8.2008 14:30:07   
fragola
želim ti, da bi čimprej zagledala plusek !!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menstruacija 10 dni prezgodaj ali kaj bi ...
11.8.2008 17:32:48   
Anonimen
EVO JE ŽE NI VEČ , tetke namreč user posted image . Sem pa našla ene zelo lušten menstrualni koledarček, ki ima poleg naslednje menstruacije in plodnih dni noter tudi predviden datum vgnezditve. In po tem izračunu pade prav na danes. Sem vam hotela koledarček zlinkat, ker je res fajn, pa trenutno se stran ne odpre. Ne bom študirala preveč o tem, ker itak bo v vsakem primeru treba čaaaakat...imam pa glede na vse datume upanje da je bila morda vgnezditvena!

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menstruacija 10 dni prezgodaj ali kaj bi ...
11.8.2008 21:12:52   
K_a_t_i
Meni se je pojavil krvav madež ob vgnezditvi. Pomojem ni tako redek pojav. "Trajal" je glih za 1 madež, naslednji je bil pa nekje v času, ko naj bi bila 2. naslednja menstruacija. Držim pesti! user posted image

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 11.8.2008 21:14:03 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menstruacija 10 dni prezgodaj ali kaj bi ...
12.8.2008 7:51:27   
tejč76
Draga anonimna, to kar se je zgodilo tebi, se ravno te dni dogaja tudi meni. Nisem mogla verjet, ko sem to brala, kot da bi sama napisala. Le da imam jaz danes že drugi dan izcedek, ki ga ni veliko, v bistvu na hlačkah sploh ni nič, le ko grem s prstom v nožnico, je ta krvavo rjav (10 dni pred M, ki je zmeraj točna).
Povej prosim, kako najdem tisti koledar, ki določi vgnezditveno?

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menstruacija 10 dni prezgodaj ali kaj bi ...
12.8.2008 13:40:49   
Anonimen
Kati upam da je pri meni podobno kot pri tebi! Draga Tejč76 stiskam pesti da za obe naju to pomeni vgnezditveno krvavitev, moja krvavitev se je včeraj do večera povsem ustavila, je pa bilo krvi vse skupaj za en malo večji flek. Pa še to se mi zdelo da kri bolj takšna, kot da bi se luščila od nekje (maternica?). No, pustimo se presenetit, za tale koledarček ti pošiljam link, včeraj ni delalo, danes pa. Meni pokaže vgnezditev prav na včerajšnji dan user posted image , no upam da bo res tako. Je pa koledarček isti kot večina, le da poleg plodnih dni (ki jih precej lepo nariše) prikaže še datum morebitne vgnezditve. Edino vsak mesec posebej pokaže, da se moraš med jul. pa avgustom sprehajat in ne vidiš na enkrat. Sporoči, morda bova čez 10 dni obe ugledali user posted image

še link

http://www.mambaby.com/articles/sl/2193

(odgovor članu tejč76)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?