|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za life in druge vode z okusi
13.8.2008 21:05:23   
15.7.
so res ful nevarne za kdaj pa kdaj otroku, 8 m staremu dat?

_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: za life in druge vode z okusi
13.8.2008 21:06:08   
Naja31
Ne vem zakaj bi bile nevarne in tudi ne vem zakaj naj bi to 8m star otrok sploh pil.

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: za life in druge vode z okusi
13.8.2008 21:38:28   
malecka
Sori, ampak zame je še vedno najboljša voda iz vodovoda. Pri nas delajo analize in je iz našega vodovoda boljša od marsikatere ustekleničene...(zala, dana,.......) Če pa hočem okus pa čez noč namočim meto, limono, pomarančo....user posted image in je super osvežilna pijača pa še "zastonj"

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: za life in druge vode z okusi
13.8.2008 22:05:50   
butt3rfly
če že ustekleničena voda, pol vzemi vsaj dano, ne pa to gnojnico. sorry, ampak že podatek, da jo črpajo sredi ljubljane, ti dost pove, da ne gre za najbolj kvalitetno vodo. sem nekje prebrala članek o ustekleničenih vodah in je bila dana najbolje ocenjena.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: za life in druge vode z okusi
13.8.2008 22:28:35   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

že podatek, da jo črpajo sredi ljubljane, ti dost pove, da ne gre za najbolj kvalitetno vodo

A se ti zdi, da imamo v Ljubljani zanič vodo? Pol pa predlagam, da prebereš še kakšno analizo...
To, da je bila Dana po analizah par let nazaj najboljša na slo trgu med ustekleničenimi vodami, je pa res.

Mi smo mu pri 8m dajali samo vodo ali pa jabolčni Hipp mešan z vodo 1:5 (5 za vodo). Zdaj pa dostikrat pije tudi ZaLife (pri meni) - star bo 1,5l.


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 13.8.2008 22:30:24 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: za life in druge vode z okusi
13.8.2008 23:07:27   
sandra85
js mu teh vod nebi dajala!
enkrat sem gledala ene analize in je bila voda od radenske najbolje ocenjena, zato se pri nas pije samo ta ali pa dana...in brez dodatkov, mali se je navadil na vodo in jo spije tudi pol litra na danuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: za life in druge vode z okusi
13.8.2008 23:08:33   
Anonimen
so res ful nevarne za kdaj pa kdaj otroku, 8 m staremu dat?


Ne vem.

(odgovor članu 15.7.)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: za life in druge vode z okusi
13.8.2008 23:11:58   
kaya2007
mi smo se tem vodam izogibal, na morju so mi pa zdaj full prav prišle, ker so se soki takoj pokvarili na vročini. je pa baje hrvaška jana med kvalitetnejšimi vodami..ampak saj mislim da ni toliko v tem problem, bolj v tem kaj dodajo v vodo, da dobi okus. verjetno ne samo limono.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: za life in druge vode z okusi
13.8.2008 23:22:09   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Ne vem zakaj bi bile nevarne in tudi ne vem zakaj naj bi to 8m star otrok sploh pil.




Si mi vzela z jezika.


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: za life in druge vode z okusi
14.8.2008 8:20:51   
noe
Zala je brez konzervansov,Dana pa jih ima.
Mi pijemo Jano.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: za life in druge vode z okusi
14.8.2008 8:31:42   
Tisana
Ma ne razumem tega, zakaj sploh imate potrebo otroka navajati na te napitke. Jaz se ne prehranjujem neki ful zdravo - da ne bo pomote, pa se mi zdijo te pijače čist zanič, pa še veliko dražje so od navadne vode, ki se ji, če otrok noče navadne vode, doda malo naravnega soka ali pa skuha čaj. Čist simpl user posted image

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: za life in druge vode z okusi
14.8.2008 9:09:28   
lunca77
Naš mali ni hotel nič pit, tako da me je že skrbelo, potem pa je poskusil vodo z okusom in je je popil ogromno. Tko, da mi smo mu dajali tam od kakega leta dalje.
Ta mala pa pije samo navadno vodo.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: za life in druge vode z okusi
14.8.2008 9:28:27   
2 Sraki
Jaz našim otrokom dajem samo navadno vodo. Zakaj? Zato, ker se sama po vodah z okusom sploh ne odžejam in sem samo še bolj žejna. In sploh res ne vem zakaj bi navajali otroka na nekaj kar se mi zdi že v osnovi, da ni dobro. Je veliko bolje, da mu daš kakšen 100% sok in ga zmešaš z vodo. Pa ne multivitamin, ker tam je spet vse kaj drugega notri.

(odgovor članu lunca77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: za life in druge vode z okusi
14.8.2008 9:51:05   
mama11
Kot Naja 31.

Vse vode z okusom vsebujejo sladkor!

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: za life in druge vode z okusi
14.8.2008 10:05:41   
dulcinea
Voda z okusom ni voda, ampak sok. Zato bi jaz dala otroku piti navadno vodo, pa naj bo iz vodovoda, Zala, Jana, Dana, Izvir, Costella al kaj vem kaj še obstaja na našem trgu. Če pa že hoče okus, je bolj kupiti sok, ker je, verjemi, bolj zdrav.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: za life in druge vode z okusi
14.8.2008 11:13:09   
Anonimen
Naš pije navadno vodo (iz vodovoda), če pa kam gremo, pa vzamem s sabo Jano Junior.

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: za life in druge vode z okusi
14.8.2008 11:38:21   
t5t6
Mojim od vedno dajam navadno vodo iz vodovoda, če pa smo slučajno kje na poti kupim vodo ampak navadno, pozimi večkrat skuham čaj in ga vsi pijemo bre zladkorja, mogoče samo z limono. Sedaj, ko sta malo večja 5 in 6 in smo na kakem roj. dnevu kjer je cel kup aladkanih pijač, sem prav zadovoljna, ker sama vprašata, da bi pila rajši vodo. Te vode z okusi se mi zdijo ena sama kemija še jaz jih nebi pila kaj šele da bi jo dala dojenčku. Zdaj ko je otrok majhen imaš možnost, da se odločiš, na kakšne pijače ga boš navadla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: za life in druge vode z okusi
14.8.2008 12:21:42   
tikatoka
Problem pri ustekleničenih vodah je to da so v plastenkah in vsebujejo nitrate in nitrite,ki so nevarni oz. škodljivi za človeški organizem. Mislim ( nisem 100%), da je voda na primorskem  klorirana in  vprašanje je  kaj je boljše voda iz pipe ali plastenke, sama pijem vodo iz pipe, tudi moj 18 mesčnik, ampak drugega od vode sploh ne mara piti.
Saj na embalaži se lahko prebere kaj je v teh vodah in vsak se sam odloči ali bo to pil in ali bo to vodo pil njegov otrok.

Lep dan

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: za life in druge vode z okusi
14.8.2008 22:33:07   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

že podatek, da jo črpajo sredi ljubljane, ti dost pove, da ne gre za najbolj kvalitetno vodo

A se ti zdi, da imamo v Ljubljani zanič vodo? Pol pa predlagam, da prebereš še kakšno analizo...



hehe, kok smo takoj užaljeniuser posted image buuuuuuuuuu


_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: za life in druge vode z okusi
15.8.2008 17:52:50   
Sonnja
kaj pa voda z okusom iz hoferja? nič ne piše da ma nitrate. ali pa jih ima pa sam napisali nisouser posted image

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: za life in druge vode z okusi
15.8.2008 20:34:58   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

Sori, ampak zame je še vedno najboljša voda iz vodovoda. Pri nas delajo analize in je iz našega vodovoda boljša od marsikatere ustekleničene...(zala, dana,.......) Če pa hočem okus pa čez noč namočim meto, limono, pomarančo....user posted image in je super osvežilna pijača pa še "zastonj"


Dobra ideja, ki jo bom uporabila. Moja tamala je namreč navajena obvezno piti vodo z okusom. Ko je bila stara 7m sem naredila svetovno napako in ji dala hippov čaj. Zarad tega se je navadla na okus. user posted image  Tako da ji pogosto dajem za life ali pa mešam 100% jabolčni sok z vodo. Kadar je res žejna, pa tudi vodo pije, a to je redko.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: za life in druge vode z okusi
16.8.2008 17:36:00   
nananaja
če so nevarne za dojenčke, so tudi za odrasle, se mi zdi, zakaj bi bile potem še na trgu (tako razmišljam jaz).

jaz hčerki sicer že od kar je gosto hrano dajem domače sirupe, zalite z vodo iz vodovoda (ali pa studenčnico), ker imam sama rajši od navadne vode sirup, ki ni premočan, hči pa tudi. delamo sirupe iz malin, ribera, bezgovega cvetja, ja in vsi se delajo s sladkorjem, ampak brez ostalih konzervansov. sem ji dajala tudi 100% sokove zalite z vodo, pa jo je večkrat pognalo... če pa kam gremo in s seboj nimamo domačega sirupa, ji pa dam vodo z okusom, razrečen ledeni čaj ali kaj podobnega, kar pač pijem sama in mene odžeja. ne ukvarjam se pa s tem, kaj je po testih najbolje, ker tudi neka studenčna voda tik ob izviru mogoče v določenem trenutku lahko ni povsem po merilih. testi so za moje pojme namenjeni temu, kaj je lahko na trgu in kaj ne.


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: za life in druge vode z okusi
16.8.2008 22:14:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Ne vem zakaj bi bile nevarne in tudi ne vem zakaj naj bi to 8m star otrok sploh pil.



Se strinjam.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: za life in druge vode z okusi
17.8.2008 12:01:05   
barika
kupi filter in prefiltritaj vodo, drek pa pusti na trgovinskih policah.

sploh pa kakšna je kvaliteta vode (oz. kaj vsebuje) da ima rok trajanja do ne vem kdaj.
na briti piše, da moraš filtrirano vodo porabit v treh dneh...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?