|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 19:59:28   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

Gigi nič več ne vem kak je zdej z njo ker me je kr presenetilo.....vem pa da je od torka v P ker je imela bolečine porod ji je pa bil določen za CR tak da so ji ga mislili nardit sredini tedna.....zgleda da mali ni hotu več čakatuser posted image ....bom ji juter poslala sms pa javim če bo kaj novega.....slikco sobice pa enkrat četrtek,petek....


Saj če je imela že določen CR so ji ga verjetno opravili. Važno, da je vse za njo in, da že pestva svojo štručko. Lepo jo pozdravi od vseh tet z naše teme.

Komaj čakam na slikce sobe user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3576
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 19:59:56   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

Puuuuuuuuuuuuuuuunceeeeeeeeeeee naša Gold fish je rodila user posted image ......


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    ČESTITKE  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Oooo bravo gold fish user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čestitke za sineka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3577
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 20:00:28   
gigi1
Lučka veš, da navijamo za tvoje frnikolce user posted image  in za Zarjine tudi user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3578
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 20:06:02   
mismis
A naša Fishi je rodila, ČESTITKEEEEEEEEEEEEEEEEE user posted image user posted image user posted image user posted image

Čimprej, čimveš informacij o pobčku user posted image . JUPI kok sem vesela user posted image



Gloria, kdaj imaš pa ti določen PDP. Ti pa tudi nisi več daleč. Evo, za vsak slučaj, če mi danes ponoči uideš v P, takoj dobiš eno pikopoko user posted image in enga bujsa user posted image za srečo.

Pikovit, lepo da si se vsaj malo javila, matr pa te pogrešamo veš. user posted image

Lučka25, relax, si pač počasne sorte, foliklčki bodo že zrastli, na koncu jih bo pa zihr toliko, da bo vse črno na UZ-ju.

Ajsi, a danes pa ti skomine delaš s konjskim mesom, njami njami user posted image .


Jaz sem pa ravnokar s sprehoda, sva z mojim user posted image spet naredila kar velik krog, da se je dečko zmatral. Potem pa še igranje in česanje od nog do glave...zdej je pa tolk lep, da gre lahko tudi vasovatuser posted image user posted image user posted image


Za jutri pa držimo pesti za:
Zarja1- UZ
Oktavija - UZ

Baci - prva špika

Zarja in Oktavija, vama želim lepo rast foliklov,  Zarja, ti da dobiš čimprej svoje pingvinčke, Oktavija tebi pa, da se tvoj IUI dobro izteče. Baci, tebi pa želim jutri mirno roko in čimmanj bolečin pri prvi špiki




< Sporočilo je popravil mismis -- 17.8.2008 20:08:49 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3579
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 20:07:58   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1



Blanči, Gretka, Zarja tudi jaz imam vse rada user posted image

Gretka kar skuliraj se preden greš na šiht. Ne se pustit sprovocirat. Sploh je pa verjetno čas, da začneš kaj boljšega iskat na drugi lokaciji. Punca, tolk si polna talentov, da me sploh ne skrbi zate. Misli na to in se požvižgaj na vse v službi user posted image




`oka mi`ona duš nazaj user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako si ti danes ???? Jaz sem se mal sestavla, sem mela RR obisk popoldne ... najprej ena in pol sem še eno rufnla, tako da se zdaj tud osebno poznata ... fletkano ... in pol sva z mojim šla nekam nad Štore v en hrib (ne peš) pa se proti Laškem spustila po enih poteh ki jih je voda zdelala al pa bog pozabu ... bogi moj autočk ... Je bil pa lep izlet !!!!

Hvala za izjavo ... veš kje je klinc ... vse ki zaposljujejo zanima najprej izobrazba ... je_b_eš pol talente ... ampak bo že ... ta teden  moram nekam klicat, so bli verjetno na dopustih zdaj ... bom vidla ...


Lepo mi bodite vse klepetuljice !!!!!!!!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3580
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 20:10:35   
gloria
Gloria, kdaj imaš pa ti določen PDP. Ti pa tudi nisi več daleč. Evo, za vsak slučaj, če mi danes ponoči uideš v P, takoj dobiš eno pikopoko in enga bujsa za srečo


...10.9.....hvala za pikapoko....user posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3581
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 20:11:21   
gloria
Za jutri pa držimo pesti za:
Zarja1- UZ
Oktavija - UZ
Baci - prva špika


user posted image user posted image user posted image user posted image   že stiskam pesti user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3582
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 20:12:18   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

Za jutri pa držimo pesti za:
Zarja1- UZ
Oktavija - UZ
Baci - prva špika


user posted image user posted image user posted image user posted image   že stiskam pesti user posted image user posted image user posted image user posted image


Še jaz, še jaz. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3583
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 20:12:27   
gloria
gigi bom jo pozdravla....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3584
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 20:17:25   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

gigi bom jo pozdravla....


ma reci ji, da jo cela naša tema zelo lepo pozdravlja in ji čestita z pobča,  ter da se veselimo z njo in njeno družino.
Sej njen starejši mora biti pa sedaj tudi čisto preč od sreče


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3585
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 20:17:59   
Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Zvezdica moja draga. Kje se ti skrivaš zadnje čase? A zdaj si tudi ti na Montiju? Si sploh ne predstavljam, ko maša tako rada močno hrano. Zdaj ni trenutek za kakšne dijete. Kar lepo po občutku draga, ne pretiravaj. Saj Monti je res zdrav, samo ni dobro, da zdej kaj psihiraš zaradi hrane.


O žiži moja, nč se sekirat, da bi bila zvezdica na dietiuser posted image user posted image user posted image To bi bil hec, ja. Samo enkrat v življenju sem bila in to 6 m po porodu sem se lotila tiste ločevalne, zdržala 22 dni, jedla 3x več pa shujšala 8kguser posted image
Zvezdica je veliko, kot prej, samo da se ji zdaj vse prime. mater pa ta prometrij:)
Moj možek se prehranjuje tako, jast jem vse, kar moje dete potrebuje, je pa dejstvo, da od nekdaj razmišljam tako kot monti. če izpustiš obrok je več škode kot koristi. Jast jem obilno vsaj 3x na dan, pa nikoli nisem imela težav do sedaj, ko sem šla na IVF. Sem se pač poredila, pa sej bo šlo. Ampak ta način razmišljanja...ja to bi morali prebrat vsi tisti, ki so okoli mene in stradajo, ko jast jemuser posted image
Kako je blo na dopustu?

Sicer pa zdej sodelujem tudi na januarkah, ampak kaj ko ne morem stran od vas... Vi ste mi srce foruma. Vedno na vse najdete odg pa najboljše čvekice ste.

LUČKA...navjamo zateuser posted image

Ajsi, kje se skrivaš? Greva kaj kmalu na tisto kavico? Moj mali gre septembra v vrtec pa bova lahko v miru kako spile:)

FIŠKA, ČESTITKE!!!!!!

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3586
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 20:18:47   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: gloria

Za jutri pa držimo pesti za:
Zarja1- UZ
Oktavija - UZ
Baci - prva špika


user posted image user posted image user posted image user posted image   že stiskam pesti user posted image user posted image user posted image user posted image


Še jaz, še jaz. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Js tud, js tud user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3587
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 20:27:48   
gloria
ma reci ji, da jo cela naša tema zelo lepo pozdravlja in ji čestita z pobča, ter da se veselimo z njo in njeno družino.
Sej njen starejši mora biti pa sedaj tudi čisto preč od sreče


...oblubim da ji javim....poročam čim mi odgovori....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3588
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 20:40:56   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

ma reci ji, da jo cela naša tema zelo lepo pozdravlja in ji čestita z pobča, ter da se veselimo z njo in njeno družino.
Sej njen starejši mora biti pa sedaj tudi čisto preč od sreče


...oblubim da ji javim....poročam čim mi odgovori....


sedaj si pa itak ti na vrsti, da zate držimo pesti in navijamouser posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3589
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 20:52:33   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

Puuuuuuuuuuuuuuuunceeeeeeeeeeee naša Gold fish je rodila user posted image ......


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    ČESTITKE  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz tudi... user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3590
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 21:11:56   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Za jutri pa držimo pesti za:
Zarja1- UZ
Oktavija - UZ

Baci - prva špika

Zarja in Oktavija, vama želim lepo rast foliklov,  Zarja, ti da dobiš čimprej svoje pingvinčke, Oktavija tebi pa, da se tvoj IUI dobro izteče. Baci, tebi pa želim jutri mirno roko in čimmanj bolečin pri prvi špiki




 user posted image   jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3591
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 21:30:32   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Jaz sem pa ravnokar s sprehoda, sva z mojim user posted image spet naredila kar velik krog, da se je dečko zmatral. Potem pa še igranje in česanje od nog do glave...zdej je pa tolk lep, da gre lahko tudi vasovatuser posted image user posted image user posted image

 
user posted image user posted image user posted image  ti si pa res polna kondicije.......že od jutra naprej.......pa sem mislila, da sem jaz polna energije
 
 


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3592
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 21:31:10   
gloria
mismis hvala...jaz tudi upam da bo zdej kmalu....saj po brcah sodeč bi že sam hotel venuser posted image ....

....aha še to sem pozabila da mu je ime JAKA  težek 3030g.in velik 49 cm.....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3593
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 21:41:55   
zarja1
A ste že vse šle user posted image ?????
Pa saj danes smo dan namenle user posted image , a ne? Rada vas mam prav vse!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3594
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 21:44:54   
Grethy


...sploh neeeeeeeee ... sem ugotovila da smo brez kruheca, pa pečem lepinje ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3595
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 21:47:35   
zarja1
Grethy pa pol jesta lepinje brez kruhca?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3596
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 21:53:27   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

mismis hvala...jaz tudi upam da bo zdej kmalu....saj po brcah sodeč bi že sam hotel venuser posted image ....


Gloria za tvojga user posted image   bomo šele user posted image po forumih naokrog!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3597
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 21:54:01   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Grethy pa pol jesta lepinje brez kruhca?



ja lubica, lepinja je kruhek,

ti si pa verjetno mislila pleskavico a???

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3598
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 21:55:17   
zarja1
Nič jaz grem še malo potelovadit user posted image , pa se beremo malo kasneje.

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3599
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 21:55:21   
blanč
Grethy pa pol jesta lepinje brez kruhca?
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Grethy pa pol jesta lepinje brez kruhca?

user posted image  

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?