Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2026
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Natisni

v prvo ko so mi jemali kri raven hemoglobina 153, nato 143 nazadnje pa 141, pa ni bilo nobene panike ker sem ga imela še vedno precej, kadar smo v čakalnici govorle so ga imele druge zmer nekje okol 118. zej v drugi
Potem je naresel na 94 in smo z infuzijo še 1x ponovili vajo. Nekako smo ga uspeli spravit na 104. Iz porodnišnice sem šla z vrednostjo 103.
, je njegova poraba v nosečnosti večja. postopo upadanje hemoglobina kaže na postopno padanje količine železa v krvi. normalna vrednost krvnega hemoglobina pri zdravem človeku je 120-180. pomanjkanje hemoglobina oz. pomanjkanje železa kaže na anemijo (slabokrvnost), posledice so lahko (za vpliv pomanjkanja na 
