|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gibalna zabava - izkušnje?
19.9.2008 6:44:09   
Minka Pobalinka
Zanima me, če ima mogoče kdo izkušnje s telovadbo za otroke Gibalna zabava ?
http://www.sdtempo.si/vadbazaotroke.html

Hvala.. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gibalna zabava - izkušnje?
15.10.2008 15:19:39   
tojeto1
Evo, mi!
Smo ful zadovoljni. Naš tamali hodi že drugo leto in je čist navdušen. Tudi cena je zelo ugodna.
Sam ni nam najbolj všeč ko jim po telovadbi dajo bonboneuser posted image -mogoče kompliciram?

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gibalna zabava - izkušnje?
27.10.2008 23:29:42   
matejchi
samo da se miga
            

< Sporočilo je popravil matejchi -- 27.10.2008 23:30:00 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gibalna zabava - izkušnje?
29.10.2008 12:53:18   
mml
Z Manco  sva šli na poskusno urico v skupino <3 in 3 leta in je bila Manca navdušena, jaz pa malo manj, ker se mi je zdelo, da vaditelja ne znata ravno motivirt otrok, ampak Manca od takrat kar naprej sprašuje kdaj bo šla na telovadbo, tako da bo hodila 1x tedensko, saj je bistveno, da je všeč njej in da uživa user posted image . Cena je pa res ugodna, samo ne vem, kaj bom jaz počela tisto uro user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?