|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Med
20.9.2008 22:42:29   
Sončni žarek
Mene pa zanima, kdaj ste svojim otrokom dale prvič med?

Moja hči je stara 13M in ga je danes malo jedla na kruhu-je bilo zelo dobrouser posted image   Prej ga nisem dajala, ker mi je P rekla, da se ga odsvetuje do 1leta....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Med
20.9.2008 23:18:47   
kaya2007
naš pediater ga odsvetuje celo do 2. leta, če že, je pa rekel naj ji damo slovenskega in raje kakšnega drugega kot cvetličnega (zaradi nekih bakterij, ki so bile enkrat v medu, pa cvetlični je iz najbolj umazanega  in onesnaženega vira, sploh iz tujine, ker ga nabirajo ob cesti). jaz ga tamali včasih dam malo, ji je všeč-tako da ji ga bom pozimi kar dajala pomoje. user posted image  

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Med
20.9.2008 23:25:52   
r1ta
Prvič pri dvajsetih mesecih.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Med
21.9.2008 10:56:11   
Freycha
pri nas ne gre drugače, ker ga imajo v vrtcu za zajtrkuser posted image  torej ga je začela jesti pri 14 mesecih, samo kaj dosti ga ni, ker ji menda ni bil dober po okusu in je vse ven spljuvala in razmetala....

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Med
21.9.2008 13:41:32   
Naja30
Odsvetujejo ga do 1 leta ali še dlje, čeprav ne vem zakaj je to dobro...
V bistvu ga je začela jest ali bolj pit s čajem po prvem letu, kadar je bila prehlajena ali bolana. Na kruhu ga pa bolj malokrat je.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Med
21.9.2008 13:55:00   
katra55
Med do prvega leta odsvetujejo zaradi alergij. jaz sem ga prvič dala pri 14 m.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Med
21.9.2008 19:08:04   
Aja1
Naša ga je prvič jedla v vrtcu (pri enem letu). Sicer me je bilo strah kakšne reakcije, ker je alergik. No, na med k sreči ni. Zdaj pa vsak dan pije čaj z medom (eno malo žličko na 3 dcl). Kupujem pa pri enem domačinu - lipovega.

_____________________________




(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?