|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj dat svečko proti vročini?
24.9.2008 13:33:57   
lana38
Že res, da je včasih tudi koristna, samo, če je ne moreš z ničemer zbiti, kot se je meni zgodilo in je potem user posted image  dobil vročinski krč, je pa to čisto druga stvar. Pri prvem otroku je nisem zbijala pod 38,5. Včasih jo je imel tudi 40, pa se mu ni zgodilo nič. Zdaj je pa to čisto drugače in imam tudi navodilo od P, da jo moram zbijati, kakor hitro se pibližuje 38.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu soncnica07)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj dat svečko proti vročini?
24.9.2008 14:16:57   
Anonimen
Hvala za nasvete user posted image . Sicer upam, da jih ne bomo potrebovali..

Ob 11h sem mu dala pol svečke in malce mu je zbilo vročino. Ampak še vedno ima 38.3 (v ušesku).. user posted image

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj dat svečko proti vročini?
24.9.2008 14:42:48   
Anonimen
In zdaj ima že 38.8.. user posted image  Naj počakam, da se zbudi in mu dam svečko?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj dat svečko proti vročini?
24.9.2008 14:59:08   
lana38
Koliko pa je star, da si dala pol svečke?
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdaj dat svečko proti vročini?
24.9.2008 15:06:10   
Anonimen
1 leto. Zdaj se je zbudil in ima že 39 user posted image .

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kdaj dat svečko proti vročini?
24.9.2008 15:33:59   
lana38
Daj takoj celo svečko. Moj user posted image  je star 9 mesecev, pa sem mu že pri 8 dala celo svečko. Od 7 do 12 mesecev lahko dobijo celo svečko 3-4 x na dan.
30 minut po tem, ko daš svečko ponovno izmeri TT in mora vsaj malo pasti. Če ne bo padala, ga ohlajaj z mlačnimi kopelmi. Če tudi to ne bo pomagalo, pojdi takoj k zdravniku in povej, da ne moreš zbiti TT na noben način.
LP

< Sporočilo je popravil lana38 -- 24.9.2008 15:37:42 >


_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kdaj dat svečko proti vročini?
24.9.2008 16:30:40   
Anonimen
Sem šele zdaj prebrala tvoj post.
Danes sva bila pri pediatru in na recept za svečke je napisal 1/2 ali 3/4, 3x do 4x na dan user posted image .. Včeraj sem mu 2x dala celo (ponoči je imel celo 39.7 user posted image )..
Sem ga skopala in mu dala malo več kot pol svečke.. Sedaj ima 38.7.. Malo je padla, ma še vedno ni ok. Sej mišek se dobro počuti, se igra itd, ma me vseeno skrbi.

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?