|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 16:30:32   
netka34
Želvica...tudi mene napihuje...zjutraj se zbudim prow s podočnjaki, pol pa trebuh kukr v 4.mescu...

_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 2026
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 16:30:59   
lara light
Glih zdej sem prletela...cel dan sestanki in teren...zdaj sem nekaj pojedla in pršl vas pogledat...zmeraj, ko je tu žur mene niuser posted image ...dajamaja, juhu! Še vedno me od jutra razganjauser posted image

Netka, ju3 boš delala test? Si misliš, da ti uspe? Ma joj, že vidim filme...daj javi, kako je, prav...upam, da je ne bo hudičevke....sicer te razumem, da hormoni delajo svoje in ne samo ti, vse smo malo čudne v postopku. Ti nič ne skrbi vse bo ok.user posted image

Grem malo brat za nazaj!

< Sporočilo je popravil lara light -- 30.9.2008 16:31:26 >


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 2027
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 16:33:00   
lara light
Mismis, user posted image  zelo lep nov seznam! Komaj čakam ju3, da se preselimo tja!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2028
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 16:33:53   
netka34
ojli, Larči!!

Ma ne jutri, pojutrišnjem ga bom delala...in sej si sploh ne predstavljam, d bi blo to možno, če bi bil +. Sej veš, d bil to resnično čudež....


Joooooj, ma kdaj se boš ti dala malo v mir??? me prow malo skrbi  zate in pikice??user posted image


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2029
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 16:35:05   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

gigitauser posted image si že korak bližje user posted image in naj te vse skupaj ne zdela preveč.user posted image user posted image


Lubica moja draga user posted image user posted image user posted image  hvala ti. Kako si ti, razen pogostih nočnih obiskov WCja?
Drugače sem dobro, sem na dvojni dozi magnezija tko da nimam več probleme s prebavo user posted image , drgač pa gre počasi, sam žal mi je mal da sem na bolniški pa da ne morm na srečanje z vami, drugače pa sem OK.user posted image

Tebi pa očitno še ne pusti delo dihati kaj?user posted image Tkobo vsaj postopek hitro minil user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2030
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 16:40:54   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: netka34

ojli, Larči!!

Ma ne jutri, pojutrišnjem ga bom delala...in sej si sploh ne predstavljam, d bi blo to možno, če bi bil +. Sej veš, d bil to resnično čudež....


Joooooj, ma kdaj se boš ti dala malo v mir??? me prow malo skrbi  zate in pikice??user posted image



Netkica, saj veš...tudi čudeži se dogajajo! Zakaj se ne bi eden zgodil tebi?user posted image  Navijam...al tako al tako, al pojutrišnjem al konec meseca, sploh ni pomembno, da ugledaš plus in dobiš user posted image  al pa user posted image user posted image !

Ne skrbi zame, prosim, nič mi ne fali...glej zdaj prav lepo počivamuser posted image . Pa ponoči spim min 9 ur...kot dojenčki!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 2031
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 16:50:48   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

gigitauser posted image si že korak bližje user posted image in naj te vse skupaj ne zdela preveč.user posted image user posted image


Lubica moja draga user posted image user posted image user posted image  hvala ti. Kako si ti, razen pogostih nočnih obiskov WCja?
Drugače sem dobro, sem na dvojni dozi magnezija tko da nimam več probleme s prebavo user posted image , drgač pa gre počasi, sam žal mi je mal da sem na bolniški pa da ne morm na srečanje z vami, drugače pa sem OK.user posted image

Tebi pa očitno še ne pusti delo dihati kaj?user posted image Tkobo vsaj postopek hitro minil user posted image



Shukica, samo da si v redu. Kakšne napotke imaš zdaj? Le počivanje? Pa naslednji pregled? Upam, da ti čas hitro mineva....user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2032
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 17:25:14   
želvica99
Netka mogoče si pa res že user posted image user posted image držimo pesti zateuser posted image

Lara zaspanka lepo te je brat, da si zadovoljna in zdravauser posted image .

Shuka samo da so se zadeve uredile. Si nas kar prestrašla. Pa evo še engauser posted image za srečo.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2033
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 17:28:32   
bbpikica
želvica99 hvala za vzpodbudo. Saj se trudim ne mislit sploh na nič v zvezi s tem. Mi je pa moj za srečo prinesel danes enga ogromnga plišastega kužka ki ima piko na očesu. Mogoče bo pa pomagaluser posted image user posted image

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 2034
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 17:46:02   
andreja 07
Netka držim pesti,da jeuser posted image user posted image user posted image razlog dauser posted image zamuja. Jutri pa sporoči kaj se dogaja.

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2035
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 17:47:57   
andreja 07
Lara ti se kar naspi sedaj še imaš to možnost ,ker čez čas se bo ves ritem postavil na glavo in ti bojo drugi diktirali kdaj bo tvoj počitek,če sploh bo  tako da sedaj počivaj na polnoooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 2036
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:00:56   
lara light
Andreja, velja, hvala za nasvet!user posted image

Želvica moja, kako si pa ti?user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 2037
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:08:31   
andreja 07
Larči saj ni tok grozno k se bere samo resnično pa lahko povem ,da se mi je prve 3 mesece mešalo od doejnja previjanja in pumpanja mleka -eden s eje dojil drugi ne,pa je blo treba oba "obdelat in nisem počela čisto nič drugega kakor samo dojila in pumpala in previjala podnevi in ponoči tako da sem na koncu kasirala Žolčne kamne.rodila 6.10 operirana 6.01.  tempo je bil hud ampak se je splačalo.

Ti kar pogumno na poti do uspeha in se ne daj motiti.

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2038
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:16:34   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

ja zvezdica sem sedaj saj se vsak dan smejim tako kot ona .sem srečna in vesela
user posted image user posted image user posted image

joj jaz bi se tud tko smejala!!!!!!!!!!!!
saj se boš prav kmalu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja evo me nazaj iz pregleda.Bilo je fenomenalno,moj dragi je kar obstal ko je gledal pikico in kako je najprej bila pri miru potem pa začela razgrajat,boksat,brcat pa ritko kazatuser posted image tako prisrčno je bilo da sem spet malo  user posted image od sreče .Moj se je kar smejal in še zdaj se mu kar smeji.Veliki smo 4 cm in rok poroda je še kar naprej 24.4 2009 user posted image user posted image user posted image Dobila sem tri slikice in na vseh se vse tako lepo vidi.joj kako je kjut, zdravi smo,železa je več kot dovolj,vsi izvidi so več kot super je rekla g,edino mačk se moram izogibat,pa tako jih imam rada user posted image

Sedaj komaj čakam ns10.10 in še kar sem na bolniški do naslednjega pregleda,ki je  28.10  in ki bo kmalu. user posted image user posted image user posted image user posted image


aJA PA SLIKCE SO V MOJEM ALBUMU.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2039
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:23:30   
lara light
Sonček, kako lepo poročilo...super fotke! Pa kmalu že Ns?! Šiba pr tebi, fajn.Ostanite v veselju vse do prihoda male štručke! Potem ga bo pa itak na pretek!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2040
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:24:27   
miska73
Sonček85, kak je to bilo lepo prebrat. Si nam res sončka prinesla.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2041
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:24:35   
Pija76
Ojla punce,

pa kolk ve naklofate!

Mismis OK na seznamu sem pristala z enim malim pivom, kako do tebe pa ne vem če bo izvedela user posted image .

Našnasmejanibožičnibalon kako si? Mater v čistilnico morm pa cajta ne najdem!

Andreja07  a si zrihtala prometrium?

Larčiu garačica nehaj, sej ni treba za dva delat!

Abra i say hay!

Pikovit bravo za vstopnico!

BBpikica srečno ju3!

Vidim, da se Pika74 ni javila, no da vas ne bo skrbelo in da ne boste zakuhale od firbčnosti vam povem da je dama lahko vodilna kura v Jati - 18! Pika upam, da nisi huda, ti samo počivaj, sem jaz za vse poskrbela user posted image .

Lučka kje se skrivaš?

Želvica kako napreduješ?

Anci banci bravo za začetek!

Zarja naj bo kmalu ponedljek. Ej pa mal Gigi za dolg podrezaj!

Lara kdaj boš otročke videla? 02.10 - imam prav?

Ledenka user posted image ti si pa pozabila srečanje odjavit., No upam da ti uspelo.

Baci upam, da si fajn zaštartala z delom!


Ej grem še kaj narest user posted image , pogledam k vam še mal kasneje!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2042
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:25:52   
netka34
oooo, sonček-zvezdica, kako lepoooo!! Spet sm vsa solzna!!!

_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2043
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:28:21   
Pija76
Sonček85 super za pregled, pa še boljš da je vse super! Srečno naprej!

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 2044
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:28:31   
gloria
....živjo pupike...kako smo....pri nas je na rasporedu še privajanje čeprav nam še kr dober gre....mal so se začeli že krči...takrat se mi pa najbolj smili ko tako neutolažljivo joka...
....mal sem v zaostanku ampak po seznamu vam sledim....žal mi je za vsako ko ji ni ratalouser posted image ....punce ne izgubit upanja...jaz držim pesti za vas Nik tudiuser posted image ....

....v albumu je neki slikc....bom ih še kaj dala gor ko mi gladušček dovoli mal več časa...

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2045
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:34:42   
Ozone
Sem napisala celo rec, pa me je ven vrglo, tako da sedaj pa samo na kratko: sem med objemcki, skratka koncalo se je ze 7 dan z izcedkom, ki je presel 10 dan v M. SHIT. Sem bolj smotana zadnje dni, tako da ............user posted image

cau

Za vse vas borke pa navijam in drzim pesti.

Ozone


_____________________________

Where there is a will, there is a way.

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 2046
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:37:12   
sonček33
gloria - joj lepe slike, vi se kar počasi navadite en na drugega. Krč naj pa grejo svojo pot.
a si ti previjalno pri recenku?

ozoneuser posted image user posted image user posted image Žal mi je.



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ozone)
Neposredna povezava do sporočila: 2047
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:39:28   
gloria
 ja previjalna je od recinkota...kak si ti....že ful brcauser posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2048
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:42:16   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76


Lara kdaj boš otročke videla? 02.10 - imam prav?



Ma kje delam za dva, te prosim, saj imam črnogorski fitnes skoraj ves časuser posted image

Ja, Pija, pojutrišnjem...komaj že čakam. user posted image
Naj pa že zdaj povem, da imam uro popoldan... potem še malo po Lj in se vam bom javila zvečer, takoj ko bom doma. Da ne boste hude name, se že vnaprej zaščitimuser posted image

Pika, 18? user posted image user posted image user posted image

Gloria, user posted image zate in za NIKA!user posted image  Čudovit fantek!user posted image  Prelepe fotke, super sobica, vse uauu!!user posted image



_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 2049
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:43:23   
nokes
ja gloria, lepo od tebe, da si vzameš čas še za nas in da nas obveščaš o vašem napredku!!! joj, kaki cuker je Nik, cmok-cmok user posted image user posted image , pa voziček mu ful paše!!! user posted image user posted image  sobica je tud lepa, sploh pa dobrodošlica! res ste lepo okrasili in uredili. še malo, pa boš prava maherca, vse z eno roko, boš vidla! no, prid še kaj naokrog!

sonček2, ti pa s pregleda, je fajn gledat UZ, ha??!!! user posted image user posted image , že nuhalna??' pa kak hitro to šiba.... super za lepe izvide!

ej pija, kak si? ti tak privihraš na rr, pa napišeš kilometrski post, pol pa te je spet uzela magla user posted image

oj netka, nisem čist na tekočem, bo že testek padel? a sumiš na user posted image ?? ja, super!!! to bi bilo res nekaj čudovitega.

uf, zdajle prebrala, ozonkec, žal mi je!!!user posted image user posted image user posted image , že delaš načrte za naprej?

jp, sonček1, brca?? nič ne poveš, kako si! no, povej!

_____________________________

nokes

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?