|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:43:58   
gloria
Lara hvala....ful sem bila vesela za te ko sem prebrala da si nosečka....kako se počutišuser posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2051
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:44:41   
sonček33
gloria - pomoje bova midva tudi tako kupila, je lepa pa velika. Ja, naše dete brca sto na uro. Zdaj pa res, predvsem zvečer, ponoči in zjutraj. Je pa to nepopisno lep občutek!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2052
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:45:11   
lara light
Ozone, ni fajn, vem...žal mi je, drži seuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2053
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:45:48   
gloria
ja gloria, lepo od tebe, da si vzameš čas še za nas in da nas obveščaš o vašem napredku!!! joj, kaki cuker je Nik, cmok-cmok , pa voziček mu ful paše!!! sobica je tud lepa, sploh pa dobrodošlica! res ste lepo okrasili in uredili. še malo, pa boš prava maherca, vse z eno roko, boš vidla! no, prid še kaj naokrog!


...hvala ti...ja neki časa si uzamem in vas spremljam je pa res zdej drugače...no sam da nam se ritem ulovi pol bo pa res šlo...

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 2054
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:46:24   
netka34
OOO Gloria!!user posted image user posted image user posted image Lupčke pikiNikiju!!

O Ozone....sej se mi je zdelo....če bi blo kej lepega bi prej tulila gor! Ne daj se!! Ti povem!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa kaj je tako zatišje tle gor?? A vse večerčkate?Dejmo, k js sm že na Laškem!!user posted image user posted image


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2055
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:46:44   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

Lara hvala....ful sem bila vesela za te ko sem prebrala da si nosečka....kako se počutišuser posted image


Gloria, srce moje, preveč dobrouser posted image ...komaj čakam UZ! Kako si ti? Si že nabrala moči? Te verjetno še boli?

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2056
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:46:59   
bbpikica
Ozone samo ne obupat. Vem kako je ko tist grdi madežuser posted image  razblini vse tvoje upe in sanje. Ampak jutri je nov dan in čas za nov začetek. Meni so prijatelji pri prejšnjem neuspelem poskusu svetovali naj do naslednjega uporabljam zelišče vitex angus castus. Prinesli so mi kapsule iz hrvaške pa bomo zdaj videli kaj bouser posted image . Poskusit ni greh.

(odgovor članu Ozone)
Neposredna povezava do sporočila: 2057
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:47:47   
gloria
sonček z previjalno sem več kot zadovoljna....veliki predali da res lahk daš vse noter....ko maš pa otroka gor pri previjanju ti ostane še ful placa za vse druge stvari ko ih rabiš pri roki...saj boš vidlauser posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2058
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:49:01   
gloria
netka hvala...lupčka sem mu dalauser posted image ...kako si ti....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2059
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:50:21   
gloria
Gloria, srce moje, preveč dobro ...komaj čakam UZ! Kako si ti? Si že nabrala moči? Te verjetno še boli?


....verjamem da komi čakaš uz....jaz sem ok....zdej sem še bolj pri počivanju...me še mal bolijo šivi od CR drugače je pa vsak dan boljš.....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2060
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:52:09   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

Gloria, srce moje, preveč dobro ...komaj čakam UZ! Kako si ti? Si že nabrala moči? Te verjetno še boli?


....verjamem da komi čakaš uz....jaz sem ok....zdej sem še bolj pri počivanju...me še mal bolijo šivi od CR drugače je pa vsak dan boljš.....


No, lepo da gre na bolje. Kolikor moreš, se le popazi, da se vse dodobra zaceli. Pridi še naokrog!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2061
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:52:28   
nokes
Pa kaj je tako zatišje tle gor?? A vse večerčkate?Dejmo, k js sm že na Laškem!!


joj netka, daj spij še enega zame, mi ni več slabo, pa mi mal lušti po glavi hodijo, sam se ne dam!!!!

_____________________________

nokes

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 2062
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 18:57:44   
Pija76
Nokes sem fajn, delam....sej veš ta krepi! Ja kilometerski post, pa še 300 stvari vmes pozabim.

Lara škoda da grem v četrtek na službeno, drugač bi te na kavo povabila. PA naslednjič!

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 2063
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:06:20   
netka34
Ni blema Nokes!!Še enga komot spijem, pol bom pa že počas povračat začela!user posted image user posted image user posted image Tko d vsem, ki se lušta Laško, pa ne smete, oz. se vam zdi, d ne smete, na zdravje vsem vam!!user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil netka34 -- 30.9.2008 19:07:06 >


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 2064
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:08:02   
Pija76
Mlinček kako si? Kje imaš Mlinčko? Vsak za svojim laptopom?

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 2065
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:10:46   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: dajamaja

Dobro, lepo, sončno jutro vam želim.

Meni je že prekrasno - plusek je!!!!

Zdaj moram še mal gužvo naprej porinat, pol upam, da še kej gor prilezem.

SONČEK JE!
 
user posted image
 
user posted image Č E S T I T K E  user posted image
 
 
user posted image
 
Lejte jo, lejte...
user posted image
 
...pa bogega atija...
user posted image
 
BRAVO DAJČI, TO MI DELI!!!!!!!!!


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2066
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:14:27   
mismis
Večer vsem skupaj. Najprej, da se zahvalim vsem skupaj za pohvale za lep seznamček, pa se trudimo user posted image

Ozone user posted image user posted image

Sonček85, čestitke za lepo rastočo pikico, prav lepo zgleda na slikicah

Pika, kako je šlo danes??

Pija, brez izgovorov prosim, tisto mesto kamor si namenjena na poslovno pot, bo tudi drugi teden še tam

Žiži, pa ti je le uspelo odtrgati par minutk za nas user posted image user posted image

Gloria, mali Nik raste?

Pozdravčke tudi ostalim, pa še eno pitanje ako može...kdaje je  najbolje tisto teto zeliščarko poklicati??








_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 2067
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:19:53   
nokes
ojla, mišmiš, kak si? sem pravkar nate mislila, pa sem zaključila, da sta s pekecom v šoli. kak vama gre??? mali(velki) priden, a ne? ful pameten!!user posted image  kakšne pa imaš plane za naprej?

ojla, dejzi, tole voščilo pa si na kiči-kiči naštimala! ati pa mi je ful kjut! takle bi lahk bil moj user posted image  tud! čuj, kak folikel? user posted image user posted image

netka, ful ti hvala, kak paše ... vrnem naslednje leto, takrat boš ti abstinirala, jst pa ne več! user posted image user posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2068
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:24:47   
mismis
Ojla Noki, ne danes nisva v šoli, jo imava samo ob ponedeljkih in četrtkih, ostale dneve pa sama delava. Drugače je v šoli, ko je treba delati zelo priden, pravi zgled pridnosti, ko pa je samo treba sedeti in poslušati, se pa začne, teta puberteta pokaže svoje zobe in naš kužon  bi šel mal do sosednje psičke ali psa, če pa ni drugega sem pa tudi jaz dobra za nagajati.

PLani so pa naslednji, do decembra narediva A izpit (za B-H bova še premlada), potem pa spomladi, še B-H.
Če pa te zanima moji postopki, bom po moje šele novembra spet aktivno hodila okoli dr. D-ja, namreč sedaj imamo cilj, da to šolo spravim skozi.

Kako je tvoje počutje, ti je kaj manj slabo? Ti bo uspelo, da se nam v petek pridružiš?


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 2069
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:28:09   
netka34
 
Lejte jo, lejte...
user posted image
 
...pa bogega atija...
user posted image
 
BRAVO DAJČI, TO MI DELI!!!!!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Deyzi, ti jo pa pihneš!! Veš da pijem laško in da mi lahko uide....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 2070
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:30:14   
netka34
Nokes, no problem!! Pa nič ne obljubljaj ,ker nikol ne veš....mogoče se pa zgodi kak čudež pri vas, pa ga še en cajt ne boš sra.la!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Se rajš kašnkrat zmenmo, pa skp enga ruknemo, ane??


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 2071
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:30:33   
lara light
Pija, velja za drugič!user posted image  Komaj čakam!user posted image

O pijete laško mačke, pravzaprav netka se naceja...me bolj sline cedimo...dej eno mičkeno netka, ne šparat! Moja mama je pila pivo v potokih proti koncu nosečnosti...jaz sem rojena avgusta...takrat ni bilo unija...pa lejte me, no ja še so kakšne poslediceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2072
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:31:40   
andreja 07
Gloria čestitke za Nikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (sory očitno sem prej spregledala.

Sonček kake cartkane slikice iz UZZZZZZZZZZZ vauuuuuu še malo pa bo NSuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

OZONE ENGAuser posted image user posted image user posted image  verjemi jaz sem bila že tok obupana enkrat pred leti da sem rekla za vsakim soncem posije dežžžžžž,namesto obratno,verjemi tudi zate bo prišel dan zauser posted image user posted image  bo verejmei da bo.

Pija 76 ne nimam ga še in je frka,po drugi strani me pa tam doli neki špika pa neki križ hoče bolet tako da se sprašujem čema sploh še smisel zdej še za tem letat čeprav vhod tam doli imam pa ful trd in ozek(ugotovila zjutraj ko sme dala Prometrium.)

Skratka punce en lep večer vam želim

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 2073
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:31:49   
Abra
Stijan user posted image user posted image user posted image betaHCG malo diši na dva user posted image

Gigi, jupi! Zadnja user posted image na pohodu user posted image kdaj začneš s stimulacijo? Na GK to ni drugi dan, kajne?

Sonček, kako lepo pikica napreduje user posted image super!

Pija, Laro kregaš, da preveč dela, user posted image kaj pa ti? sej vem, da je to zdaj najboljš terapija

Pika, to pa je spet izbira jajc user posted image zdaj so se že fino s plavalčki zmešala user posted image

Lara, še dva dni user posted image že jaz odštevam do tvojega pregleda user posted image

Gloria, kak cuker je Nik user posted image sej počasi boste tudi ritem ujeli. Držim pesti, da bodo krčki tudi minili.

Ozone user posted image user posted image user posted image potolaži se čimprej. Enkrat bo, to moraš imet skoz v mislih.

Daisy, kako fino Dajomajo z otročki si nalepla user posted image kako so zadovoljni user posted image

Mišmiš, a greš k Agati? Je čas za kaj novega poskusit, kajne?

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2074
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:36:08   
lara light
Abra, si zlata...hvala. Kako se ti počutiš? Upam, da ne delaš preveč in da sta z malo telovadko super! Lubčka!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 2075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?