|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zakladki marčevk
3.10.2008 22:52:04   
san
tINA, TRAK IMAM DOLG 5,5 M... opla črke

terida, tale stolček pa rulauser posted image . jst sm mela tazga pri izabeli, ampak pri moji mami. mi imamo pa tako mizo, da se ga ni dalo namontirat gor. no, saj se je tako 3 leta pazila pri moji mami, pa je še kako prav prišel na začetku.

zala. same super knjige. sploh paasilinna je men zelo všečuser posted image

katiandi, čestitke za pregled in držim pesti za učekuser posted image

ursi, vse torte so hude, ma jaz jih ne bi znala skup spacatuser posted image

naš mali je danes jedel rdečo papriko, pa krompirček, pa skupaj zmiksano blitvo in bučko in strok češnja. je tko jedel kot en velik. pa mal olivnega oljčka čez. a že dajete kej kosmiče? npr. pirine? pa ajdovo kašo?

(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: zakladki marčevk
3.10.2008 22:53:11   
san

IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka

IZVIRNO SPOROČILO: mergetka


NČK, sej ni nič narobe, če si ti vidijo tangice , sploh če so rdečeuser posted image BZ



meni je pa grdo, da se tangice ven vidjo.

Ampak niso tangice. Ker tangic ne nosim. Je majčka in je res ko ene tangice vidt.


men tut

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: zakladki marčevk
3.10.2008 22:53:45   
san

IZVIRNO SPOROČILO: Azzurra

na kratko: pozdrav vsem marčevkam!


ooo azzurra, lepo da nas malček pozdravišuser posted image

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: zakladki marčevk
3.10.2008 22:59:13   
san
Imam še eno vprašanje za tiste, ki imate starejše otroke v vrtcu in jih greste vi dvignit popoldne. Moja JUlija se da spat glih ob treh in takrat bi spala in spala, jaz pa ne vem, kako po Dominika v vrtec ta čas. A ve svoje dojenčke zbujate, da greste lahko v vrtec? San, Jagoga, NČK, Katy...verjetno sem še kakšno pozabila. A imam samo jaz spet te probleme?


se je že zgodilo, pa sem potem čakala do ene štirih...ma zdej sem ubrala drugo taktiko. v vrtcu dobijo itak za jest okoli 11-tih in še mal čez mogoče in zato mu jaz že zdaj kosilo tko dajem (oz. zelenjavni obrok) in potem on zaspi in se ravno lepo naspi tam do ene dveh, če zaspi malo kasneje pa najkasnej do poltreh, tko da nimam več teh težav.
sem ga pa tud že spečega napravla in nesla v voziček, če je bila nuja, pa tud že v trak namontirala in se ni zbuduuser posted image - ravno včeraj, ker smo mogli šibat k ortodontu.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: zakladki marčevk
3.10.2008 23:01:47   
san
Pred enim letom sem se tudi jaz spraševala, zakaj naš ne zdrži niti ene risanke do konca, pa se je ve enem letu vse spremenilo. Sem prav srečna, da kdaj pozabi da obstaja TV in računalnik in se cel dan samo igra.


user posted image user posted image kako mi je to znano.

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: zakladki marčevk
3.10.2008 23:07:18   
san
san, paparica tud mene zanima, sam nism vsega prebrala in ne vem točno.......je kje link al kako?


ja, zofy je dala link, mislm da na 190 al pa 191 strani. jst mam pa v wordu fajl za sprintat

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: zakladki marčevk
3.10.2008 23:08:54   
san
rok je bil včeri 3. cepljen.
sej ne vem, a damo za 7. mesec tud mere na seznam? itak ne znam .
no, 72 cm in 8700g mamo.


user posted image user posted image Rok

ja, itak, za vsak mesec, ne? če še niso dale, bom dal jaz, ampak sej verjetno so žeuser posted image

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: zakladki marčevk
3.10.2008 23:21:58   
san

IZVIRNO SPOROČILO: jagoga

Dobro jutro, kako ste kaj spali?

IZVIRNO SPOROČILO: katj

vilma, tiste dneve ko grem po Marka v vrtec, sva itak od doma že velik prej, tko da Rok spi v vozičku ali v avtu.



Katj, a če se z avtom pripelješ v vrtec in ti Rok spi, ali ga postiš kar v avtu in greš po Marka, ali vzameš avtosedež ven?
Jaz vzamem avtosedež ven, pa se vedno zbudi, tako da to varianto redko kdaj prakticiram.


pa kako vam rata da zaspij, naš urban se pa celo pot dere k jeshar, če sva z avtom. še dobr, da je vrtec v sosednji hiši...
no, če naš urban slučajno v avtu zaspi, pod pogojem, da je kdo zadaj, potem se zagotovo zbudi, ko ga hočem z lupinco vred ven vzetuser posted image . je lumpek...

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: zakladki marčevk
3.10.2008 23:26:32   
san

IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

Katj, hvala za četitke, ampak je bila ta noč že čisto drugačna user posted image . Mamo nihanja.....je bilo prejšnjo noč tako neverjetno lepo, je celo pol zjutraj spal do skoraj 11h user posted image . No, danes ponoči se je zbudilob dveh pa potem nisva zaspala skoraj do 4h. Je bil taka čveka, vse mi je razlagal kaj in kako user posted image .....sreča vsaj, da nikoli ni tečen, ampak on bi se enostavno pogovarjal.

Glede stolčka iz Ikee....sva se z mojim tolk nasmejala ko sva dala Tita not, ker njemu je ta stolček tako na knap, da ga sploh privezat ne rabiš user posted image . A imaš tisti napihljivi del za zraven stolčka?
user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: zakladki marčevk
3.10.2008 23:33:41   
san
medica, čestitke še za drugi zobekuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: zakladki marčevk
3.10.2008 23:37:28   
san

IZVIRNO SPOROČILO: Zala.

Dober večer
Vau kakšna dobrodošlicauser posted image . Hvala. Tolk sem napisala pa mi je vse ven vrglo. Sem že razmišljala do bom pa do konca porodniške morda uspela prit na vaše super marčevsko srečanje. user posted image vsem user posted image za pol RD, zobke, kakce in druge dosežke. Tule na RR se uvajam zato bo verjetno kakšna napačauser posted image pa še mudi se mi. Zala kliče. Pridem nazaj.




ja, to se nam tud doogaja, ma zdej sem jaz ugotovila, da jih lohk pretentam in stisnem desni gumb, pa kliknem back al pa reload, večkrat če v prvo ne rata in vrne tekstuser posted image . pol ga pa skopiram in spejstam v nov okenčekuser posted image

napače pa delamo tudi me, pa smo že kokr uvedeneuser posted image

kolk sta pa starejša sončka stara?

(odgovor članu Zala.)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: zakladki marčevk
3.10.2008 23:38:35   
Ursi2
No, moja dva moška spita ko dojenčka!user posted image  Mojga dragega prej zmanjka ko Lukana. Sploh ne morem verjet, kk ta mali sploh noče spat.
Je bil že ob 13 tk zaspan, sem rekla, da bomo lepo kosilo pojedli, pa bo šel spat. Ma kje. Ni blo šans. In sma se odločla, da boma pa šla k mojim mal na obisk, pa bo med vožnjo spal. Pa tudi ni. Tam pa pol kr neki siten pa kr ni veu,kaj bi še prestaknu. Je bil ful smešen. Pa je pol na poti nazaj za 5 min zaspal. In ga je kr v postlo nesu, ma itak, da ni hotel več spat. Pa sem ga hotla še nazaj uspavat in ni šlo. Ob sedmih sma mela pa vaje i sta ga babica in dedi pazla, pa je baje spal sam 15 min. Pa mije prej mal pred 23 pa le zaspal. Ne vem, tole ni glih najboljš. Bomo vidli, kk bo kaj jutri.

Z atorte je pač tk. Vedno morem jz neki pečt, pa sem že stokrat rekla, da ne bom več kaj peka, pa se vedno neki najde. No, za mojga mišeka pa itak, da bom neki spekla. Drgač sem pa za nečakinjo že nardila torto pikapolonco, pa čebelico, za nečaka avto,.........

Sem pa še mal iskala, kako bi in se mi  oz. nama fula dopade ta, tk mi je posrečena:

user posted image

Ni nič posebnega, ampak mi je pa res tk luškana.


(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: zakladki marčevk
3.10.2008 23:39:16   
san
pa mi je uspelo z vmesnimi prekinitvamiuser posted image

no, zdej vam pa še zaželim lahko nočuser posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: zakladki marčevk
3.10.2008 23:41:45   
san

IZVIRNO SPOROČILO: Ursi2

No, moja dva moška spita ko dojenčka!user posted image Mojga dragega prej zmanjka ko Lukana. Sploh ne morem verjet, kk ta mali sploh noče spat.
Je bil že ob 13 tk zaspan, sem rekla, da bomo lepo kosilo pojedli, pa bo šel spat. Ma kje. Ni blo šans. In sma se odločla, da boma pa šla k mojim mal na obisk, pa bo med vožnjo spal. Pa tudi ni. Tam pa pol kr neki siten pa kr ni veu,kaj bi še prestaknu. Je bil ful smešen. Pa je pol na poti nazaj za 5 min zaspal. In ga je kr v postlo nesu, ma itak, da ni hotel več spat. Pa sem ga hotla še nazaj uspavat in ni šlo. Ob sedmih sma mela pa vaje i sta ga babica in dedi pazla, pa je baje spal sam 15 min. Pa mije prej mal pred 23 pa le zaspal. Ne vem, tole ni glih najboljš. Bomo vidli, kk bo kaj jutri.

Z atorte je pač tk. Vedno morem jz neki pečt, pa sem že stokrat rekla, da ne bom več kaj peka, pa se vedno neki najde. No, za mojga mišeka pa itak, da bom neki spekla. Drgač sem pa za nečakinjo že nardila torto pikapolonco, pa čebelico, za nečaka avto,.........

Sem pa še mal iskala, kako bi in se mi oz. nama fula dopade ta, tk mi je posrečena:

user posted image

Ni nič posebnega, ampak mi je pa res tk luškana.




hu, ta je pa tud men najlepšauser posted image


glede spanja, pri nas se kakšen dan isto dogaja... ves dan je zaspan, pa ne more zaspat za več kot 5 minutk

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: zakladki marčevk
4.10.2008 8:11:59   
katj
user posted image user posted image Tai, Maša in Taja, vse najboljše user posted image !
 
Jutro.
 
Mi smo sami trije, oči dela. Še mal se pocrklamo v postli, pol se bomo pa počasi zrihtal in šli proti lj in že pride oči iz službe. Sej bo že ob 12h al pa 13h konc službe.
 
Dinki, jst nimam tistga napihljivga dela, v bistvu sploh ne poznam tega, ker ta stolček je bolj Marku namenjen.
Vilma, če mi Rok zaspi v avtu, kar ni problema če je njegov čas za spanje, ga ponavadi pustim v avtu. Hitr notr opravim z Markijem in letim nazaj ven. Če ga pa vzamem ven, se obvezno zbudi. Sej mi nikol ni vseen pr srcu, k je Roki v avtu, ampak zaenkrat se mi ne zdi tok nevarn, če prov nikol ne veš. Pa vrtec ni ob kakšni veliki cesti, ampak taka neprometna ulica user posted image .

_____________________________

ROK 2.3.2008
MARK 22.11.2006

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: zakladki marčevk
4.10.2008 8:19:10   
jagoga
Dobro jutro, pa kaj še vsi spite?

IZVIRNO SPOROČILO: san


IZVIRNO SPOROČILO: Ursi2

Vedno morem jz neki pečt, pa sem že stokrat rekla, da ne bom več kaj peka, pa se vedno neki najde. No, za mojga mišeka pa itak, da bom neki spekla. 

Ni nič posebnega, ampak mi je pa res tk luškana.




hu, ta je pa tud men najlepšauser posted image


glede spanja, pri nas se kakšen dan isto dogaja... ves dan je zaspan, pa ne more zaspat za več kot 5 minutk


Meni je ta zadnja tortica tudi najbolj všeč. Jaz sem tudi včasih veliko pekla, zdaj pa ne več, ker nimam časa, pa še takrat ko kaj spečem moram vse sama pojest, ker ni nihče tak sladkosned, potem se pa sprašujem zakaj je tako velika moja rit. Še sreča, da je zadaj pa jo ne vidim ves čas.user posted image

Glede spanja, pa je pri nas tudi včasih tako, včeraj je vstal ob 7 uri zjutraj pa potem ni spal vse do 14 ure in še takrat je zaspal šele v avtu, če bi voziček pahala še nekaj časa po trgovinah, bi bil še vedno buden.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: zakladki marčevk
4.10.2008 8:28:22   
katj
ursi2, ful lepa tortica. vse neki praznujete, mi pa nismo nč user posted image , ma niti pomislila nism da bi user posted image

katiandi, user posted image za učka. naš mark je mel pri 1 letu, tako reakcijo na kapljice Tobrex, da smo cajtal navadno vnetje 14 dni, je bil čist zatečen v oba učka, gnojček pa po 2-3 dneh izginil. 



_____________________________

ROK 2.3.2008
MARK 22.11.2006

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: zakladki marčevk
4.10.2008 8:32:05   
katj
IZVIRNO SPOROČILO: jagoga

Dobro jutro, pa kaj še vsi spite?

IZVIRNO SPOROČILO: san


IZVIRNO SPOROČILO: Ursi2

Vedno morem jz neki pečt, pa sem že stokrat rekla, da ne bom več kaj peka, pa se vedno neki najde. No, za mojga mišeka pa itak, da bom neki spekla. 

Ni nič posebnega, ampak mi je pa res tk luškana.




hu, ta je pa tud men najlepšauser posted image


glede spanja, pri nas se kakšen dan isto dogaja... ves dan je zaspan, pa ne more zaspat za več kot 5 minutk


Meni je ta zadnja tortica tudi najbolj všeč. Jaz sem tudi včasih veliko pekla, zdaj pa ne več, ker nimam časa, pa še takrat ko kaj spečem moram vse sama pojest, ker ni nihče tak sladkosned, potem se pa sprašujem zakaj je tako velika moja rit. Še sreča, da je zadaj pa jo ne vidim ves čas.user posted image

Glede spanja, pa je pri nas tudi včasih tako, včeraj je vstal ob 7 uri zjutraj pa potem ni spal vse do 14 ure in še takrat je zaspal šele v avtu, če bi voziček pahala še nekaj časa po trgovinah, bi bil še vedno buden.



ja jst blondi.
men tud ta tazadnja, taka cortkana.

_____________________________

ROK 2.3.2008
MARK 22.11.2006

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: zakladki marčevk
4.10.2008 10:03:05   
mumu
MAŠA
user posted image
TAJA (Lona76)
user posted image

TAJA (Katj13)
user posted image

od Tie in mumu

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: zakladki marčevk
4.10.2008 12:42:23   
san
Maši, Taji in še drugi Taji vse najboljše za 7 in 6 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mumu)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: zakladki marčevk
4.10.2008 17:40:03   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: san

san, paparica tud mene zanima, sam nism vsega prebrala in ne vem točno.......je kje link al kako?


ja, zofy je dala link, mislm da na 190 al pa 191 strani. jst mam pa v wordu fajl za sprintat


Evo, bo dala Zofy še enkrat link: http://www.brixie.com/page3a.html

Midva sva pa ravno s tajske masaže - sva si jo privoščila za obletnico poroke (no, malce z zamudo). In Julijo sem pustila pri prijateljici, da mi jo počuva. Sem se prav bala, da bo jokala. Pa se je prav izkazala - nič ni jokala, še nafutrala jo je moja prijateljica. Sem kar malce ljubosumnauser posted image .
Zdaj pa spi, midva pa pucava stanovanje...šibam na delo preden mož ugotovi, da sem se na RR zmuznilauser posted image user posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: zakladki marčevk
4.10.2008 17:43:32   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: tina50

Trak, sling mi še prosim povejte, kolk imate dolge?


Jaz imam trak dolg 4,6m. vendar ga bom zamenjala za 5,2,m ker ta je glih za glih. Se ga da uporabljat, samo vseh variant pa ne moreš zavezat s tako kratkim trakom. Mož pa bi ga lahko uporabljal samo na 1 način, zato bom zamenjala.

(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: zakladki marčevk
4.10.2008 19:10:16   
lucalu
Pozdravljene mamice! Kako smo kaj?
Samo na brzino se javljam, ker mi spet primanjkuje časa... Zaenkrat smo zdravi!!! user posted image  No ja, glasilke še imamo vnete, ampak to ni tako strašno... user posted image  se heca, da je Tai mali Vlado Kalember! user posted image
So me pa danes klicali iz pediatrije, da ima moj sine bakterije v urinu... so me najprej full prestrašili... potem smo pa ugotovili, da niso prebrali kartoteke kjer je Taieva zdravnica napisala, da je bil bolan. No, za vsak slučaj greva v ponedeljek še enkrat lulat v vrečko, da vidijo, če je to to.
Včeraj smo pa napolnili ŽE sedem mesecev... kako noro čas drvi, sploh ne vem kdaj je tako hitro minilo.
Evo, 10 min. še imam časa, pa moram it detece kopat... bom probala še na brzino prebrat vsaj malo tega kar ste načvekale.
Lahko in mirno noč vsem skupaj!!!

< Sporočilo je popravil lucalu -- 4.10.2008 19:11:33 >

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: zakladki marčevk
4.10.2008 19:25:29   
lucalu
IZVIRNO SPOROČILO: mergetka
Hvala Lucalu za čestitko in za tak lepo slikco! in čestitke tvojemu korenjaku za kile in napredekuser posted image user posted image user posted image !! Pa naj se čimprej pozdravi user posted image user posted image user posted image .

Hvala lepa! Krasen avatarček!!! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Lona76
Danes sva bili s Tajo pri P. In imamo nove mere. Pri skoraj 7 mesecih ima 68 cm in 8190 g. Je pa bila kljub prehladu cepljena in ta moja reva tut pisnila ni. Potem pa sva morali še v laboratorij dat kri, je pa zajokala samo ker ji ni spustila roke in je imela že dovolj. Res je bila pridna. Je pa vse naredila kar ji je sestra pokazala edino enga klopčka volne ni hotla pogledat k ga je na tla vrgla.

Bravo Taja!!! user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka
Včeraj so se anji zgodili 2 "veliki" stvari:
- šla je na kolena in se primajala do igračke. Sicer še ne z iztegnjenimi rokicami, a začetek pa je.
- prvič je kakala v stranišče!

Bravo Anja... prav velika punca si že!!! user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Ursi2
Lucalu,  super da ste bolje user posted image

Hvala lepa!!! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Dinki
Moj Titek poje za kosilo (le) 100 ml zelenjavne ali sadne kašice + dober deci čaja spije za tem. Ma se sprašujem ali ima dovolj velik obrok? Sem ga pa nehala dojiti za tem obrokom GH. A katera ve kolikšna je količina, ki naj bi bila vsaj približno primerna oz. zadostna? Nekatere, tudi Mumu, pišete o takih količinah hrane, da imam jaz kar mal slabo vest....
čeprav za kile se nam res ni treba bat user posted image

Tudi Tai poje okrog 100 ml GH, pa lepo napreduje... Pa, če je sit, ga res ne morem prepričat z še eno žličko... Pa njegova P mi je rekla, da kar počasi, se bo že navadil, in da dokler napreduje, se ni za sekirat. user posted image

Evo, toliko mi je uspelo, zdaj pa moram it. Jutri si bom privoščila kavico ob RR in vse nadoknadila - UPAM!!! user posted image

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: zakladki marčevk
4.10.2008 21:29:52   
Ursi2
Živjo, punce!


Maša, Taja in Taja vse najboljše za 7 in 6 mesecev
 
user posted image
 
 
 
No, pa smo doma. Smo ponoči super spali, prvič je jedel ob 5.30, potem sem pa jaz ugotovila, da je pa glih tolk ura, ko je ena ponovitev na tv in sem šla gledat do 6.30, potem pa nazaj k možeku pod kovter. Pa sem potem spala in poležavala v postli do 8.30, možek je pa pomil posodo, skuhal kavo in dal prat perilo. Potem se je pa mišek zbudil in ga je prinesel v postlo, kjer smo se vsi skupi crtlali. Ma, tk dolgo pa nisem ležala žekaki 2 leti. Sem ko prerojena. Potem smo šli pa na Pohorje (skor na Roglo) k Lukanovima pradedanu in praomi, smo se skor lahk kepali. Pa smo mislili, da bomo šli nazaj grede pa še na uno turistično kmetijo Urška, pa je blo mal čudno vreme in smo se odločli, da bomo šli jutri. Smo pa šli v CE, kupli za Lukija spalno vrečo, za mene pa 3 majčke. Pa eno novo trgovino so odprli v Cityju, majo prav luškane stvari, sam je bil Luka že lačen, pa nisem potem nič šla probat.
Potem pa je miško na poti domov zaspal, sma šla pa kr mimo doma naprej k našim. Pa sma ugotovila, da je moj brat z družino v SG-ju, pa smo se zapeljali še do tja in smo sedeli 2 uri na kavi. Potem pa smo se ustavli pri mojih doma, no pol smo pa končno šli, je miško par min pred domom zaspal, ga je možek kr v postlo nesel in še sedaj spi.Je bil res fejst zmatran, revček.

Drgač pa se mi hoče kr na noge postavlat in je jezen, ko mu ne pustim.  Pa mam občutek, da mu še en zobek ven rine, ker kr tk v trenutku se zajoče, pa je vredu spet, pa kr neki bi grizu in slini se, potem mu pa namažem s Calgelom, ko vidim, da ga more neki bolet, je pa vredu in kr zaspi.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?