|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PRVI september
30.9.2008 13:10:05   
Menta
Tako, danes sem kar boljše volje. Sem včeraj pridno jedla, kar pomeni po pravilih. Imela sem tudi zelo skromno in zdravo večerjo, ker pa je pripomoglo k temu, da sem imela danes zjutraj -1,2 kg.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Obljubim, da bom ta teden pridna in spravim še kakšen kg dol. Navijam za vse nas, ki še vztrajamo.

Čestitke srečkam nosečkam.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: PRVI september
30.9.2008 13:25:50   
maja&m
Moje stanje je nespremenjeno-stagnirala.hehhee
+/- 0 kguser posted image  Sem imela precejšnjo srečko,ker sem full grešila. Ta teden moram biti bolj pridna.user posted image

(odgovor članu Menta)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: PRVI september
30.9.2008 17:11:32   
issa
deja super user posted image user posted image user posted image user posted image  čim lepšo in mirno nosečnost želim!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: PRVI september
30.9.2008 19:50:01   
sesil
evo, jaz sem v mojo dieto vključila še pilates. včeraj je bla prva ura. jutri pa ponovno na vadbo. če ne bo pripomoglo k kg, ba pa vsaj trebuh eno obliko dobil, ker sedaj je vse razvlečeno po porodu.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: PRVI september
30.9.2008 20:55:45   
Rožica I
DEJA777- user posted image user posted image user posted image ! Samo upam, da ni nalezljivo, ker zdaj že vsaka druga prvoseptembrašica po parih tednih zanosi user posted image ...

Skratka -1,1 kg user posted image .

Bodite site in vitke user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: PRVI september
30.9.2008 21:17:20   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

DEJA777- user posted image user posted image user posted image ! Samo upam, da ni nalezljivo, ker zdaj že vsaka druga prvoseptembrašica po parih tednih zanosi user posted image ...

Skratka -1,1 kg user posted image .

Bodite site in vitke user posted image !


sam da ni to izgovor, da jim ni treba hujšat. user posted image  joke (šala)! brez zamere.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: PRVI september
1.10.2008 7:43:55   
aiwich
al pa o urejene prehrane vse plodne ratajo user posted image user posted image user posted image  hihihi
super!
no men se je pa tud končno spet mal dol premaknil namest gor. aleluja.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: PRVI september
1.10.2008 8:05:05   
CHICA 83
Deja777 čestitam, lepo nosečnost ti želim.
Ja zgleda, da tukaj res nekaj razsajauser posted image .
Spet sem pozabila na tehtanje, pa pomoje ni šlo nič dol, ker sem spet grešilauser posted image

lep dan vam želim

_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

(odgovor članu aiwich)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: PRVI september
1.10.2008 8:06:10   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: deja777

jaz pa ne bom več javljala kg, ker bodo samo še v + šli. ja iz istega razloga vas zapuščam kot issa. imeli bomo še enegauser posted image . tak, da bi prosila, če bi katera prevzela tabelco, saj vas po vsej verjetnosti nebom tako pogosto spremlala. pridem pa vas definitivno še kaj pogledat.
bodite pridne in čim manj kg.user posted image  


čestitam deja user posted image user posted image user posted image in brezskrbno nosečnost in zdravega user posted image

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: PRVI september
1.10.2008 8:17:43   
zvesta
lačna sem user posted image

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: PRVI september
1.10.2008 8:23:42   
aiwich
boščekuser posted image  neki pojej! sigurno je kej kar lahkouser posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: PRVI september
1.10.2008 8:39:01   
mojamura
deja user posted image user posted image user posted image user posted image


ma to je neki nosečniški virus, ki tu razsaja hahahaha

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu aiwich)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: PRVI september
1.10.2008 18:30:16   
sesil
jaz sem danes tudi nekam sama sebi odveč. full me matra da bi sladko jedla, ma zaenkrat se še nisem pregrešila. sicer sem pojedla kar malo dosti polnozrnatih palačink user posted image (to lahko, ni prekršek), tako da samo en jogurt za večerjo in stop.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: PRVI september
2.10.2008 9:23:21   
Anonimen
Hvala!
Sem zelo vesela in komaj čakam prvi pregled. bom pa spet drugo leto hujšalauser posted image . upam samo da se tokrat ne zredim preveč, sem v prviuser posted image pridelala 18kg. user posted image sicer pa če sem jih sedaj dol spravila jih bom potem tudi, kajne?
Vidim, da ste zelo pridne in kg kar grejo v-user posted image user posted image user posted image
kar tako naprej!user posted image

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: PRVI september
3.10.2008 21:11:18   
zvesta
Babe? Kam ste zdaj vse zbegnile?

Da ga ne bote preveč srale čez vikend...

Jasno?

(odgovor članu Menta)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: PRVI september
3.10.2008 21:13:13   
Anonimen
Punce, kako vam uspeva?user posted image Meni ne gre in ne gre.Sploh ne vem kaj naj naredim. Bolj ko se prepričujem, da moram shujšat, bolj sem lačna.Ma prav jezna sem nase,res.user posted image

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: PRVI september
3.10.2008 23:19:53   
maja&m
Meni je tudi vse dol padlo.Tako ne more iti več naprej.A me pride katera kam sunit?user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: PRVI september
3.10.2008 23:44:51   
sesil
dejmo babe, kaj zdej štrajkate. vsaki eno obrco v rit. nič mislit na hrano pa mal migat, pa je dan okoli.
jaz zaenkrat še vztrajam brez problemov. včasih me popade, da bi kaj sladkega šnofala, ma gre tudi to mimo.
bit pridne čez vikend, pa bo v ponedeljek nasmešek na obrazu, ko boste stople na vago.user posted image

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: PRVI september
4.10.2008 8:24:54   
CHICA 83
Ola, kako smo?

No jaz po hlačah sodeč je šlo dol po kilah pa ne vem, se ne upam it stehtat, da ne bom spet razočarana. včeraj sem se spet pregrešila, sem jedla fuuuul dobro pecivouser posted image  Pa tisti moj čajček mi tudi ne gre več v rit. Točno sem vedla, da me bo po enemu mesecu začelo minevat.



_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: PRVI september
4.10.2008 8:42:21   
zvesta
Jaz se moram tudi prav silit, da ne grešim. Pa mi še kar uspeva. Ampak je bil ta teden ful naporen. Drug teden sem pa spet cel teden v LJ.

(odgovor članu CHICA 83)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: PRVI september
4.10.2008 21:52:07   
sesil
uf , sam se napokala sira in pršuta (brez kruha!!!!!!!!!!!!!). no, sej ni prepovedano, ma se počutim....no comment. pomoje se mi je želodec že zmanjšal.
smo imeli obiske in jaz da bi zraven samo gledala, ja hallo. ni šans.
jutri bomo bolj pridni.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: PRVI september
5.10.2008 18:38:23   
sesil
dejmo punce, kje ste vse. al se držite daleč od doma, da ne zaidete v hladilnik?
jutri pa ponovno na tehnico, upam da bo kej vzpodbudnega. zdej jem palačinke brez nadevauser posted image , ker valda mi je zmanjkala marmelada brez sladkorja. nutelle pa ne bom!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: PRVI september
5.10.2008 18:46:27   
Anonimnica
Dekleta, čeprav sem začela to temo, se potem nisem več oglasila. Moje življenje je trenutno bolj v razsulu. Vmes sem bila na eni precej zahtevni operaciji, imeli smo smrt v družini, ... skratka, mnogo se je dogajalo.
Vidim, da ste me tudi dale dol z razpredelnice, kar je prav, saj zdaj definitivno ne hujšam. Žal.
Najprej se moram pobrati.user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: PRVI september
5.10.2008 19:31:09   
zvesta
Anonimnica... Žal mi je za vse, kar se ti dogaja v življenju. Poberi se, sestavi življenje. Kile bodo pa že enkrat šle dol. Drži se...


Tako, jaz sme pa spakirala in spet za cel teden odhajam v Lj. Me kar muči, ker vem, da bom spet ves teden jedla mrzlo hrano, če se bom želela držati diete. Pa moram.

No, če bom vstala dovolj zgodaj, se jutri še stehtam in javim novo stanje v novem tednu. Seznamček naj pa ta teden ena druga dopolni, ker sem jaz tam brez interneta.

Lepo se imejte, pa ne ga biksat.

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: PRVI september
6.10.2008 4:51:09   
zvesta
Jutro..

Tako, sem se stehtala. Sem na 102,5, torej 1 kg minusa od prejšnjega tedna. user posted image user posted image user posted image

Lepo se imejte in pridne bodite ta teden. Jaz grem zdaj.

(odgovor članu Menta)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?