|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nat...so me pri otroškem dodatku
15.10.2008 10:36:08   
žafran
mater sem jezna.že pol leta nazaj mi je blo čudn,da dobivam za usakega otroka po približn 20 evrov,isti znesek,sm misnla da so mogoče,uskladil,tko da dobivam isto za oba in se s tem nism preveč obremenjevala.a po preračunu moraš za enega dobit več kot za drugega. torej moj problem.oktobra lani sem dala vlogo za enega,...decembra ko sem rodila pa še za drugega in na tej drugi vlogi nism napisala,da že vlagam za enega-prvega,zato so mi kao avtomatsko nardil vloge za vsakega posebej.kokr da jim ne pove isti naslov in priimek dost.a ima katera kaj v glavi kaj se da nardit za nazaj?al pa iste izkušnje.k jezna sm k ps.
 
III. PODATKI O OTROKU/CIH, ZA KATERE SE UVELJAVLJA
OTROØKI DODATEK
Vpiøe se vse otroke, za katere se uveljavlja otroøki dodatek. Za
vsakega otroka je potrebno vpisati ime in priimek ter EMØO; za
otroka, ki je æe dopolnil 17 let in se øola, se navede ime in naslov
øole; za otroka, vkljuoeenega v zavod se navede ime in naslov
zavoda; za predøolskega otroka pa se navede ali je vkljuoeen v
vrtec ali ne.
 
iz tega sem jaz razbrala da ko izpolnim vlogo upišem samo tistega za katerega uveljavljam,in ne še enkrat tistega za katerega sm že uveljavljala.
 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nat...so me pri otroškem dodatku
15.10.2008 10:52:46   
s.
Ja glede tega je tako, da so obrazci, na katere s spojim podpisaom jamčiš za istovetnost podakov in je treba tja gor izpolnit vse kar tam piše.
Tega je toliko, da referentka, ki to dela, verjetno ne pozna vsakega po imenu in priimku, da bi vedela, da je treba narediti drugče, kot pa je napisana vloga.
Torej, če je bilo na vlogi napisano tako, je bilo obravnavanko, kot je bila napisana vloga.

Pokliči ali pejd tja in povej kako je bilo. Vse imajo v spisih in boste razčistili. kako boste naredili za nazaj, ne  vem.

Pač pa poskusi uredit. In ne se razburajt, če si vlogo sama napisala tako, da ni bilo razvidno, da imaš še enega otroka. Z lepo besedo se da vse rešiti.

Odslej pa polagaj pozornost kar takoj, ko dobiš odločbo, kaj tam piše, če ne pa pokličeš in vprašaš, kaj to pomeni in zakaj. Če nismo v fohu, pač ne vemo ali je to prav ali ne. Ker se lahko zgodijo tudi napake, za katere vlagatelji nismo krivi. So pa pomebni pritožbeni roki pri odločbah, ki pa včasih pomenijo največ za rešitev nastale situacije.

Pa fajn zrihtaj!


(odgovor članu žafran)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nat...so me pri otroškem dodatku
15.10.2008 12:32:18   
lelaval
III. PODATKI O OTROKU/CIH, ZA KATERE SE UVELJAVLJA
OTROØKI DODATEK
Vpiøe se vse otroke, za katere se uveljavlja otroøki dodatek. Za
vsakega otroka je potrebno vpisati ime in priimek ter EMØO; za
otroka, ki je æe dopolnil 17 let in se øola, se navede ime in naslov
øole; za otroka, vkljuoeenega v zavod se navede ime in naslov
zavoda; za predøolskega otroka pa se navede ali je vkljuoeen v
vrtec ali ne.

iz tega sem jaz razbrala da ko izpolnim vlogo upišem samo tistega za katerega uveljavljam,in ne še enkrat tistega za katerega sm že uveljavljala.


Jaz pa sem iz tega razbrala, da se vpišejo vsi otroci -saj valjda vlagaš za vse hkrati in ne za vsakega posebej. Pa, ko dobim odločbo, preverim, če smo vsi vpisani - ziher je ziher user posted image
Je pa res, da so ti obrazci s CSD sestavljeni tako, da moraš dobro prebrat navodila, da se ne zašiješ.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu žafran)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?