|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zbiranje Sparovih smrekic!
20.3.2005 21:07:34   
Anitka
Hojla!

Imam eno malce "čudno" željo za tale forum, a ker vem, da smo tukaj same fejst punce vam jo izdam.;):)-

Zelo rada bi si že od nekdaj kupila tole WMF posodo. Če katera nakupuje v Sparu in Intersparu in ne rabi smrekic, ali bi mi jih lahko podarila? Že vnaprej se vam zahvaljujem in obljubljam, da se vam nekako oddolžim.

Hvala in LP,

Anitka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zbiranje Sparovih smrekic!
20.3.2005 21:11:06   
willma
:(
bi,
ampak mi tudi zbiramo........mogoče, če bomo že dovolj nabrali pa ti potem ostale pošljem (samo bo še nekaj časa trajalo) :muca:

lp
:angel:Kolenci:hudicek:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zbiranje Sparovih smrekic!
20.3.2005 21:14:03   
Anitka
Wilma nič hudega. Če ti pa na koncu kakšna ostane pa se priporočam.;)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zbiranje Sparovih smrekic!
20.3.2005 21:32:22   
Pia73
Tudi jaz jih žal zbiram,... :(

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zbiranje Sparovih smrekic!
20.3.2005 21:37:09   
Anonimen
Žal imam samo eno smrekico, ki ti jo bom pa prihranila, kakor tudi nasledje, če jih bo kaj. Mi kupujemo namreč v Mercatorju, ker nabavlja R. ko gre iz službe in mu je tam center v bližini.

Če so iste kot v prejšnjih akcijah jih pa imam mogoče več, če mama ni vrgla vstran ko si je čistila stanovanje!

Sporočim!

Bojana

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zbiranje Sparovih smrekic!
20.3.2005 21:38:02   
Pia73
Niso iste. Žal,... So pa zelo podobne samo ene so okrogle druge kvadratne,... :grrr:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zbiranje Sparovih smrekic!
20.3.2005 21:47:47   
Anitka
Pia in Bojana ni blema ;)

So pa žal vedno različne :grrr::grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zbiranje Sparovih smrekic!
20.3.2005 22:09:49   
Kornelija
Zelo redko kupujem v Slovenskem Sparu.Če pa bom ti jih z veseljem podarim!Do kdaj pa so veljavne te smrekice?

Anitka si :hudicek:pregnala v deveto deželo, ki je za devetimi gorami in devetimi vodami?:miska::miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zbiranje Sparovih smrekic!
21.3.2005 6:11:54   
Sulfinija
Anitka!!

Mi vse kupujemo v Sparu,ker tudi sami zbiramo smrekice.Mi jih ponavadi zberemo za štiri platoje vendar ker imamo že vse AMC posodo ti jih bom z veseljem podarila.Mami bo imela samo eno posodo z repom,drugače ostale pa bom zbirala izrecno samo zate draga prijateljica.

Mojca :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zbiranje Sparovih smrekic!
21.3.2005 9:32:22   
bambi
Hej Anitka, jaz imam posod malo morje in sploh ne vem, da se zopet zbiorajo smrekice..... pa hodim v Interspar :zmeden::zmeden::zmeden:, no v glavnem če bom kakšno dobila ti jo zagotovo podarim, da boš lahko pridno kuhala v novi posodi, to je vedno tako fajn ;););)

BAmbi

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zbiranje Sparovih smrekic!
21.3.2005 10:41:48   
Andy13
Jaz tudi zbiram smrekice. Imam pa eno vprašanje
Kaj morda veste ali lahko na list, kamor se lepijo smrekice nalepim tudi starejše smrekice. So namreč okrogle oblike, "tanove" pa kvadratne. :ups:

Vnaprej hvala za odgovor. :rozica:
Lp, Andy

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zbiranje Sparovih smrekic!
21.3.2005 10:52:53   
Pi@
Ne, stare smrekice ne veljajo.
Lp, Pia

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zbiranje Sparovih smrekic!
21.3.2005 10:56:30   
emaa
ne moreš, vsakokratne smrekice veljajo samo za artikle v tisti akciji ( na žalost, moja tašča jih tudi hrani, za takrat, ko bodo mogli začeti zopet znova s starimi smrekicami)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zbiranje Sparovih smrekic!
21.3.2005 11:06:38   
simonas
Ce jih bom imela kaj viska, ti jih z veseljem posljem.

Simona

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zbiranje Sparovih smrekic!
21.3.2005 18:50:38   
Anitka
Punce moje zlate - H:rozica:V:rozica:A:rozica:L:rozica:A:rozica:!

Smrekice se zbirajo do 3.7. Ko jih boste imele mi sporočite, da vam pošljem naslov. Zlate ste!

:metulj:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Zbiranje Sparovih smrekic!
21.3.2005 18:53:52   
biba77
Anitka, saj bo se kako srecanje do takrat, pa ti jih bodo lahko kar dale, ha? :)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Zbiranje Sparovih smrekic!
21.3.2005 19:00:49   
Anitka
:bravo:Astra seveda:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Zbiranje Sparovih smrekic!
22.3.2005 20:49:42   
miska2004
Anitka, jaz bom zagotovo imela te smrekice, ker posode ne rabim več!! Tko da bom mislila nate, in ko jih kaj naberem (nekaj jih že imam), ti sporočim!!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?