|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 16:24:58   
netka34
oooooo, TI MLINČKA!!! Dr D.-ja ti pa privoščim!!user posted image user posted image user posted image Še posebej zato, da boš poročala, kolk je nežen, sej ga bom js tut haklala po hodniku. Sva zmenjena!! Ma upam, da grem na punkcijo pred prazniki, ane, čene ga pa itak verjetno ne bo!!user posted image user posted image

_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 16:27:30   
netka34
Goldy; Sabsa je napisala, da je mela enga user posted image vstavljenega!
Ne obremenjuj se z bhcg, ker je ful različen. Tut na isti dan je lahko pri dveh ženskah prav različno. Ker je odvisno, kdaj se pikiceuser posted image user posted image vgnezdijo!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 16:28:07   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: Tina1


Sabsa čestitke in uživaj v nosečnosti.



user posted image                 user posted image        user posted image


se podpišem... čestitke!

(odgovor članu Tina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 16:30:29   
womanpolice
kak me šravfa... kriza... sm se že mal driskala, pa spet bom mogla iti...user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 16:38:17   
Kalina
netka, nevem kaj naj ti recem. Tko so se odlocili, mene tudi vprasali niso. Nisem pa vedla, da ce sem ze bila noseca, da imam zdaj vecje moznosti?user posted image Upam, da je res tako. Itak pa vem, da se bo prijela ena pikica, in to bo zdrav otrok. Se sploh ne obremenjujem, ker sem polna optimizma. Pomoje se je moja pikica ze prijela, in SEM / BOM nosecka. 

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 16:44:07   
jazzz27
user posted image user posted image sabsa...čestitke!!!!user posted image user posted image
 

Kalina...super za optimizem, jaz tud pravim, da so se moji otročki že prijeliuser posted image user posted image . A ti nisi imela nobenih prooblemov glede tako velikega št. jajčec??? Bolečin,...po sami punkciji in transferju?

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 16:54:13   
lara light
Sabsa, superca! user posted image user posted image user posted image  Saj je bilo že vse jasnouser posted image ...naj bo vse prav, vse do rojstva!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Trepetalke, čimveč optimizma, smeha in veselja v hiši...to je v teh trenutkih največ! Navijam!user posted image

Netka, držim pesti, da se izteče kot načrtuješ, da ne boš ravno med prazniki...vse bo tako kot mora bit, ne skrbi!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 16:54:32   
Kalina
huh jazzzika, zgleda nisi pozorno bralauser posted image Ja sem imela ogromne bolecine, pa kr mocno HS, ampak je hitro popustila, 3 dni nisem mogla govort kaksne bolecine sem imela. Bog ne dej, da bi se zasmejala ali zakasljala. Zdaj sem ok, oz ze v ponedeljek na ETju sem bila superca, sam mi pa ni mogu vstavit zarodkov, pa mi je moral tkivo prescipnt, pa je spet bolel k sam hudic, ampak vazno da je vstavil pikice. No zdaj sem ok, mal me scipa dol, pa zateguje. Vsake tolko, se mi kr malo zavrti. Se malo pa me bodo zacele joskice boletiuser posted image user posted image
Kaksno je pa tvoje pocutje?user posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 16:55:10   
womanpolice
MLINČKA.... Vidiš, vidiš... lepo, da si me poslušala user posted image user posted image user posted image Sm vedela, da bo danes stopka... 22 mm .. lepa številka...
Ja, jst sm pa tud zdajle na wc sedela.. sm mislila, da bom dušo spustla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Boljše je že, ampak se mi zdi, da še ni konec...

PUNCE.... Psihično se že pripravljam na punkcijo glede na to, da je prva bila resnično boleča...
Moram pa še zdajle pomiti posodo, zlikat cote (goro), posesat in pomit po tleh.. potem pa mojmu prepustim hišna opravila za 3 tedne... Ja, to se bo svetla hiša... po mojem tud ja... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

In kaj kej vi počnete danes?

Jst sm ravnokar pospremila do vrat sestro in nečaka. Je nism videla cca. 3 tedne pa se mi zdi tolk drugačna, tko odrasla.. je pa full vesela, da je naredila teste v Policijski akademiji (sprejemne) in da ima sedaj le še zdravniški pregled in informativni razgovor. Res ji privoščim, da ji rata. Ja potem pa bo res vse plavo v naši družini....



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 16:55:38   
zarja1
Sabsa super!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 17:01:05   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka
zarja moja - si vidla glede statistike en stavek višje?user posted image . Me veseli, da greste ob prvi pravi tečki spet naprej, naj te tokrat ne zajebava kot prej in včeš mi je tvoj optimizemuser posted image . Kar se pa zmrznjenčkov tiče imam pa jaz svoje mnenje, glede na to, da so to blastociste, ki gredo nekje 5 dan pod minus in da preživijo ledeno dobo, se mi zdijo še močnejši, pravi borčki, no naš je bil, ampak ni vse v zarodku, lohk je on lep pa dober sam če flora v maternici ni prava tud ne more vse sam naredit. Naj bo pri tvojih pingvinčkih in organizmu v drugo vse tako kot mora bit. user posted image user posted image user posted image user posted image  

Shuki moj bravo za vašega borca!!!!!!! Upam, da tud naju vsaj en tak čaka. A maš še kak nasvet kaj lahk naredim za čim bolje pripravljeno maternico, glede na to da me pol spet začnejo šopat z estrofemom?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 17:05:32   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light
Zarjička moja, kako si ti sonce pridno mariborsko?user posted image  Jaz sem še kar, ah pustmo....sej bouser posted image

Joj Larči prekrasna srčica, delam delam delam. Vse me je počakalo v službi, nihče ni nič naredil-lenobe lene razvajene. Res ti povem, dans mi je blo, da bi kr šla še malo na bolniško. Sem tolk jezna, da piham. Še dobro, da sem mizo našla, kolk je zabasana. Sestankov pa itak....a vsi taki da vas nisem mogla full spremljat.
Ti si pa božek...malo te deca mučijo. Pa saj bo. Taka slabost, ki prinaša tolko radosti se da preživet. Ja mami bo treba počivat bolj......Poljubčka tvojima pikecema.

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 17:08:33   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Abra
Jutri (al celo danes user posted image ) pa nastopim tretje trimesečje. Zdaj se mi zdi, da je šlo tko hitro, če pa pomislim, na dolge dneve čakanja na test, pa na uz, pa vse ostalo, kar se je še dogajalo ... kako se je to takrat vleklo user posted image zdaj pa res šiba.

Abra noben športnik nima mira. Tvoja gimnastičarka malo atletiko tipa....user posted image user posted image user posted image . Za tretje trimesečje pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 17:26:02   
zarja1
A mogoče katera ve, ali se je Barbarella77 (2. ICSI, MB)  kaj javla oziroma ali je imela pred kratkim postopek?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 17:27:57   
zarja1
20. + 21.11.2008 Gibonni v LJ. A pride katera?
user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 17:34:36   
miska73
Mlinčka, uspešen lov danes z Dejziko po italjanskih lekarnah.
Pa čestitke za dovolj velike folikle. Uspešno stopko danes.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 17:35:55   
gloria
ojla pikice user posted image user posted image user posted image

...ma vas pogrešam veste....dogajanja je velik....držim pesti .....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 17:36:02   
netka34

IZVIRNO SPOROČILO: Kalina

netka, nevem kaj naj ti recem. Tko so se odlocili, mene tudi vprasali niso. Nisem pa vedla, da ce sem ze bila noseca, da imam zdaj vecje moznosti?user posted image Upam, da je res tako. Itak pa vem, da se bo prijela ena pikica, in to bo zdrav otrok. Se sploh ne obremenjujem, ker sem polna optimizma. Pomoje se je moja pikica ze prijela, in SEM / BOM nosecka. 


Kalina, ti želim iz vsega srca mojega!!!!!!!!!!!!!!!!! V vsakem primeru, oni že vedo kaj delajo, pa tudi verjamem, da bi oba donosila!!!!!Res. Tako kot zase!!!! Ker je tudi meni moj G rekel, ko sem mu omenila, da si zelo želim imeti dvojčke, da dvojčkov pa nikoli ne bom imela!! Mah, sej sem ga zamenjala!!!


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 18:01:57   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Kalina

huh jazzzika, zgleda nisi pozorno bralauser posted image Ja sem imela ogromne bolecine, pa kr mocno HS, ampak je hitro popustila, 3 dni nisem mogla govort kaksne bolecine sem imela. Bog ne dej, da bi se zasmejala ali zakasljala. Zdaj sem ok, oz ze v ponedeljek na ETju sem bila superca, sam mi pa ni mogu vstavit zarodkov, pa mi je moral tkivo prescipnt, pa je spet bolel k sam hudic, ampak vazno da je vstavil pikice. No zdaj sem ok, mal me scipa dol, pa zateguje. Vsake tolko, se mi kr malo zavrti. Se malo pa me bodo zacele joskice boletiuser posted image user posted image
Kaksno je pa tvoje pocutje?user posted image



Sem res ena smotka...itak sem se takoj spomila, da si imela celo štalo!!! No sam da je vse ok...ja kaj pa vem, mene ne ščipa nič, mal čutim dol pritisk, pa napihnjena sem. To bo verjetno zaradi vode.

Joški me pa itak bolijo...zaradi prometriuma. Progesterona. Baje.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 18:11:52   
womanpolice
Punce, če bo šlo tkole naprej, se bom jst dans čist posušila.... V roku 1 ure sm šla že petkrat... kr teče od mene... a je ktera imela iste "težave" (nujne "težave") user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 18:18:15   
Tina1
WP jaz ti žal ne znam pomagati, ti pa želim, da čimprej mine.
Če lahko mam pa eno vprašanje, pa te prosim tebe oz. kero drugo, če lahko kaj več napišete o tem odvajalo, kero pa zakaj je to dober pred punkcijo? Se opravičujem moji nevednostiuser posted image .

Hvalauser posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 18:20:51   
womanpolice
Odvajalo dobiš takrat, ko dobiš za domov stop injekcijo. Zakaj to delajo ti jst ne vem povedat. Po moji logiki, da izpraznejo črevesje pred punkcijo...
Nč, grem posodo pomit in mojmu večerjo narest...

se slišmo oz..tipkamo....

(odgovor članu Tina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 18:31:29   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

ojla pikice user posted image user posted image user posted image

...ma vas pogrešam veste....dogajanja je velik....držim pesti .....

me tebe tudiuser posted image !!!!!! Poljubček Niku....user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 18:35:49   
želvica99
Zarja a tebe so pa tko vpregli, nesramnostuser posted image . Mal pokaž zobe, čeprov si bol nežna duša.

Kalina in jazzz bravo za optimizem, občudovanja vredno. No se lahko kaj naučim od vajuuser posted image

Lara upam, da te ne muči preveč. Pa sj bo kmalu bolje, sam da mal časa mine pa boš spet kot rožica.

Greva mi2 zdj mal na obisk, uživajte dečve.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 18:36:07   
miska73
Tina, na punkciji mislim, da je pač fajn, da imaš prazno črevesje in prazen mehur, da je tam dol čimmanj motečih dejavnikov.

WP, ampak zjutraj pa le nekaj pojej, da ne preveč slabotna.

(odgovor članu Tina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?